شماره تماس : 02128426511

درک شهرت فرستنده

اگر می‌خواهید ایمیل‌ها و خبرنامه‌های انبوه شما ارسال شود و در پوشه هرزنامه مشتری شما قرار نگیرد، باید شهرت فرستنده خود را درک کرده و حفظ کنید.

شهرت فرستنده امتیازی است که ESP ها (ارائه دهندگان خدمات ایمیل – شرکت هایی که اتصال را ارائه می دهند و اغلب ایمیل افراد را مدیریت می کنند) به عنوان فرستنده ایمیل های انبوه به شما می دهند. بر اساس نرخ پرش شما، تعداد افرادی که ایمیل شما را به‌عنوان هرزنامه علامت‌گذاری می‌کنند و تعداد افراد لغو اشتراک محاسبه می‌شود.

اگر شهرت فرستنده خوبی دارید، ایمیل های شما با خیال راحت به صندوق ورودی افراد می رسد. برعکس، یک فرستنده بد شهرت، ایمیل های شما را به عنوان هرزنامه علامت گذاری می کند یا در بدترین حالت، قبل از رسیدن به گیرنده به سادگی دور ریخته می شود. همچنین بر سرعت نرم افزار بازاریابی ایمیلی مانند نرم افزار ما تأثیر می گذارد. ایمیل‌های شما را تحویل می‌دهد – شهرت بد فرستنده منجر به کاهش نرخ تحویل ایمیل شما می‌شود.

نمایش کلی شهرت فرستنده

نکته کلیدی در مورد ارسال ایمیل های بازاریابی این است که یک فرستنده خوب باشید. شهرت فرستنده شما در مورد قابلیت تحویل ایمیل‌های شما بسیار مهم است و اگر مشتریان شما ایمیل‌های شما را دریافت نمی‌کنند، ارزش بایت‌هایی که از آنها ساخته شده‌اند ندارند!

یک نکته مهم در اینجا این است که شما برای “مشتریان” خود ارسال می کنید. اینها افرادی هستند که انتظار دریافت ایمیل از شما را دارند و آنها را می پذیرند و به آنچه شما برای گفتن دارید علاقه مند می شوند.

سریعترین راه برای پایان دادن به فایل های ناخواسته مردم و کسب شهرت بد، ارسال ایمیل های ناخواسته است. این آدرس‌های پستی است که در فهرستی خریداری کرده‌اید یا قبلاً با آنها تماس نداشته‌اید. از فهرست کوچکتری از مشترکین علاقه مندی که واقعاً می خواهند بدانند چه چیزی برای گفتن و فروش دارید، چیزهای بیشتری دریافت خواهید کرد. ممکن است مقاله فروش و بازاریابی ما را در مورد بازاریابی ایمیل بیابید. مفید است.

سرورهای ایمیلی که ایمیل‌های شما را دریافت می‌کنند، به گونه‌ای تنظیم می‌شوند که ایمیل‌های خوب را از بد جدا کنند و به‌طور فزاینده‌ای تصمیم خود را بر اساس شهرت فرستنده شما، همراه با محتوای پیام، قرار می‌دهند. شهرت خوب با تعداد لغو اشتراک، پرش (آدرسی که وجود ندارد) و شکایات واقعی هرزنامه تعیین می شود. هرچه کمتر دریافت کنید و افراد بیشتری که با خوشحالی پیام شما را دریافت کنند و حتی برای محتوای بیشتر کلیک کنند، بهتر است.

Sender reputation: Spam folder

سهمیه ارسال ساعتی

یکی از عوامل مهم در تحویل ایمیل، نرخ ارسال ایمیل است. باید تعادل مناسب بین ارسال حجم زیادی از پیام ها در زمان معقول و ظاهر نشدن هرزنامه ها حفظ شود. با استفاده از ابزار بازاریابی Really Simple Systems، شما را با سهمیه متوسط ​​250 ایمیل در ساعت شروع می کنیم و سپس به سرعت آن را بر اساس شهرت فرستنده شما تنظیم می کنیم.

اگر شهرت خوبی دارید، سرورهای پست الکترونیکی با خوشحالی ایمیل‌های شما را دریافت می‌کنند و با حجم بالای ارسال با شک برخورد نمی‌کنند. این به ما امکان می‌دهد سهمیه ارسال ساعتی شما را افزایش دهیم و ایمیل‌های شما را به سرعت به مشتریانتان برسانیم. می توانید در کمترین زمان 20000 در ساعت ارسال کنید!

شهرت نامناسب باعث می‌شود با حجم بالای ارسال‌ها مشکوک‌تر رفتار شود و ممکن است مجبور شویم سهمیه شما را پایین بیاوریم تا بتوانیم قابلیت تحویل را حفظ کنیم.

Sender Reputation: control number of emails sent

شهرت فرستنده چگونه محاسبه می شود

هر ارائه‌دهنده صندوق پستی قوانین کمی متفاوت خواهد داشت که آنها (و ما) آنها را در نظر می‌گیریم:

پرش

پرش های زیاد به این معنی است که یا لیستی را خریداری کرده اید یا لیست پستی خود را برای مدتی پاک نکرده اید. بنابراین لیست های ایمیل را خریداری نکنید و مطمئن شوید که با ارسال ایمیل به آدرس هایی که قبلاً برگشته اند، لیست خود را تمیز نگه دارید. مطمئناً ابزار بازاریابی ما به شما کمک می کند.

هرزنامه

پرچم گذاری شدن به عنوان هرزنامه توسط گیرندگان بدترین اتفاقی است که می تواند برای شهرت فرستنده شما بیفتد. برای افرادی که ایمیلی را درخواست نکرده اند، ایمیل ارسال نکنید. این بدان معناست که هیچ لیست خریداری نشده ای وجود ندارد (نه، حتی “دوبار انتخاب بر اساس مجوز”، وقتی ایمیل شما را دریافت می کنند، دکمه هرزنامه را می زنند). Honor به سرعت اشتراک خود را لغو می کند و دیگر هرگز برای آنها ایمیل ارسال نکنید. و اگر می‌توانید، کمپین ایمیل خود را در چند روز یا حتی هفته‌ها انجام دهید تا تعداد ایمیل‌های یکسانی که به یک ارائه‌دهنده ایمیل (مانند Google) به یکباره برخورد می‌کنند را کاهش دهید

کلیک‌ها

تعداد زیادی کلیک خوب هستند، این نشان می دهد که گیرندگان خبرنامه شما را دوست دارند. بدون کلیک به این معنی است که جالب نیست، بنابراین ممکن است هرزنامه باشد. بنابراین مطمئن شوید که چند پیوند مورد علاقه را وارد کرده اید.

چگونه شهرت فرستنده خوبی بدست آوریم و حفظ کنیم

  • با ارسال کمپین های ایمیل کوچک، شاید فقط برای چند صد گیرنده، شروع کنید. این به ESP ها فرصت می دهد تا ببینند ایمیل های شما خوب هستند
  • مطمئن شوید فهرست شما تمیز است با استفاده منظم از آن و پاک کردن پرش
  • هرگز و هرگز برای افرادی که با آنها رابطه ای ندارید ایمیل ارسال نکنید
  • اگر 10 هزار ایمیل یا بیشتر در ماه ارسال می‌کنید، ارزش دارد افزودن ورودی های DKIM و SPF به تنظیمات DNS دامنه شما
  • برای مطالعه موضوع

    8 راه برای گسترش برنامه بازاریابی خود در سال 2020

    می توانید به بخش وبلاگ مراجعه کنید.

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1