شماره تماس : 02128426511

نظرسنجی اخیر انجام شده توسط Really Simple Systems، ارائه‌دهنده نرم‌افزار CRM میزبانی‌شده، نشان داد که رویکرد ساده‌تری برای CRM برای SMEها مورد نیاز است. بیش از 80 درصد از پاسخ دهندگان مقاومت کارمندان در استفاده از نرم افزار را بزرگترین مانعی که هنگام پیاده سازی یک سیستم جدید با آن مواجه می شوند، می دانستند.

این نظرسنجی از 500 کاربر CRM شامل صاحبان مشاغل کوچک و متوسط، مدیران و مدیران فروش، بازاریابی و فناوری اطلاعات در مورد دیدگاه‌هایشان درباره وضعیت فعلی بازار CRM و کارایی محصولات موجود در حال حاضر سؤال کرد. با کمال تعجب، از بین کاربرانی که در نظرسنجی شرکت کردند، 82.9 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که استفاده از این نرم افزار بزرگترین چالشی است که آنها با آن مواجه هستند.

جان پترسون، مدیر عامل Really Simple Systems می‌گوید: «اغلب شرکت‌ها برای خرید برنامه‌ها بر اساس ویژگی‌ها، نه سهولت استفاده، تصمیم می‌گیرند و سپس متوجه می‌شوند که این ویژگی‌های اضافی مانع از قابلیت استفاده می‌شوند. پذیرش CRM همیشه یک مسئله بوده است و راه حل این است که استفاده از نرم افزار را آسان کنیم، نه پیچیده تر. هنگام انتخاب سیستم های CRM، شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که سادگی به همان اندازه عملکرد مهم است.”

پشتیبانی از این یکی دیگر از یافته‌های کلیدی این نظرسنجی نشان داد که 71.9 درصد از پاسخ‌دهندگان مورد بررسی گفتند که برای سهولت استفاده، آماده هستند تا عملکرد سیستم‌های CRM خود را مبادله کنند.

پترسون ادامه می‌دهد، «اینکه تقریباً سه چهارم افرادی که مورد بررسی قرار گرفتیم، آماده هستند تا عملکردهای سیستم‌های CRM خود را برای سهولت استفاده مبادله کنند، دوباره نشان‌دهنده تمایل روزافزون به محصولات CRM است که عملکردهای اصلی را در بسته‌ای با کاربری آسان ارائه می‌کنند. به‌جای راه‌حل‌هایی که در تلاش برای علامت زدن همه جعبه‌ها، به‌طور پیش‌بینی‌شده، ناکارآمد می‌شوند.

دیگر یافته های تحقیق نشان داد که:

  • 42.9% از پاسخ دهندگان کمتر از نیمی از عملکرد سیستم CRM موجود خود استفاده می کنند
  • گفت که همگام سازی داده ها یک مشکل عمده است
  • 67.1٪ گفتند که یافتن زمان برای ارزیابی سیستم های CRM یک مسئله مهم است
تعداد بازید : 19

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1