شماره تماس : 02128426511

Really Simple Systems یک طرح CRM رایگان راه‌اندازی می‌کند و برای SMEها یک سیستم فروش دو کاربره رایگان و برای همیشه ارائه می‌کند

امروز Really Simple Systems Really Simple Systems Free CRM را راه اندازی کرده است. نسخه رایگان محصول CRM که نرم افزار و میزبانی سیستم فروش دو کاربره را برای همیشه و برای همیشه به کاربران می دهد. این تغییر در استراتژی بخشی از برنامه این شرکت برای تبدیل شدن به بزرگترین فروشنده جهانی CRM از نظر کاربران در سه سال آینده است.

طرح CRM رایگان Really Simple Systems یک سیستم CRM کامل اتوماسیون نیروی فروش است، از جمله حساب، مدیریت تماس و فرصت، پیش بینی فروش و گزارش. طرح CRM رایگان از 100 حساب، 100 مگابایت فضای ذخیره سازی اسناد پشتیبانی می کند و کاربران می توانند از 5 پوند در ماه کاربران و فضای ذخیره بیشتری اضافه کنند. جان پترسون، مدیر عامل Really Simple Systems، اظهار داشت: “اگر تا به حال سیستم های CRM را به دلیل هزینه یا پیچیدگی به تعویق انداخته اید، پس این سیستم برای شماست.”

مشتریان موجود با یک یا دو کاربر، که در حال حاضر می‌توانند تا 70 پوند در ماه پرداخت کنند، می‌توانند به CRM رایگان تنزل دهند. به محض پایان اشتراک موجود آنها. برای کسانی که ماهانه با کارت اعتباری پرداخت می کنند، این تغییر فوری خواهد بود. هنگامی که کاربران به حد مجاز دستیابی به محدودیت‌های نسخه‌های رایگان و پرمیوم رسیدند، می‌توانند برای بازاریابی، خدمات و پشتیبانی مشتری و Really Simple Systems API (رابط برنامه کاربردی) که در ماه اوت راه اندازی شد.

پترسون درباره آنچه که شرکت را به دنبال کردن این استراتژی جدید ترغیب کرده است، می‌گوید: «رایانش ابری به مشتریان راه جدیدی را برای خرید برنامه‌های کاربردی پیچیده با هزینه کم ارائه می‌دهد. با آسان کردن استفاده از CRM، Really Simple Systems می‌تواند CRM را بدون هزینه فرآیند فروش و پشتیبانی بالا ارائه کند و این صرفه‌جویی را به مشتری منتقل کند.»

Paterson نتیجه‌گیری می‌کند: «Really Simple Systems در حال حاضر بیش از 2000 مشتری دارد و پیش‌بینی می‌شود که ما در طول دوازده ماه آینده حدود 10000 کاربر جدید CRM رایگان را امضا کنیم. از این 10000 ما فقط انتظار داریم حدود 1000 مورد به یک سیستم پولی ارتقا یابد. ما نه تنها برای فروشندگان CRM معمولی، بلکه برای فروشندگان Cloud با قیمت های بالا و هزینه های بالا زندگی را سخت خواهیم کرد.”

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1