شماره تماس : 02128426511

تیم فروش شما احتمالاً زمان قابل توجهی را صرف سفر می کند تا با مشتریان احتمالی و فعلی ملاقات کند. گاهی اوقات، آنها ممکن است یک روز کامل یا بیشتر را برای ملاقات حضوری نسبتا کوتاهی صرف سفر کنند. اما لزوماً مجبور نیستید این زمان سفر را به عنوان یک ضرر به حساب بیاورید. با ابزارهای مناسب، تیم شما می‌تواند با مراجعه به سایر افراد بالقوه در آن منطقه، بهترین استفاده را از سفر کاری خود به محض رسیدن آنها ببرد. چطوری میپرسی؟ با ابزارهایی مانند Agile CRM Map View.

سرنخ های نزدیک به شما را پیدا کنید

شما اطلاعات تماس سرنخ ها و مشتریان خود را در Agile CRM ذخیره می کنید. این شامل آدرس فیزیکی آنها نیز می شود. Map View تمام آن داده های جغرافیایی را گردآوری می کند و نمایشی بصری از موقعیت مکانی آنها را به شما ارائه می دهد. می‌توانید از سیستم بخواهید که همه سرنخ‌ها را در شعاع 20 مایلی از جایی که هستید بازگرداند. یا اگر در یک منطقه شهری پرجمعیت هستید، آن را در شعاع یک یا دو مایلی تنظیم کنید و ببینید چه کسی به شما نزدیک است. همیشه از زمان سفر کاری خود بهترین استفاده را خواهید کرد.


تصمیمات آگاهانه تری بگیرید

با داده‌های جغرافیایی همه مشتریان و مشتریان بالقوه‌ای که در اختیار دارید، می‌توانید به مناطقی که حضور برند شما در آن در حال رشد است و جایی که نیست، دیدی به دست آورید. ببینید کدام مناطق دارای تعداد فزاینده ای مشتریان هستند و کدام مناطق ندارند. از این بینش برای تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر در مورد اینکه کجا تلاش‌های خود را گسترش دهید و کجا با آنها تماس بگیرید، استفاده کنید.

بازدیدهای مشتری را برنامه ریزی و ساده کنید

برنامه‌ریزی بازدید از مشتری زمانی که می‌توانید کل سفر را از همان برنامه سازماندهی و هماهنگ کنید بسیار آسان است. Agile CRM به شما این امکان را می دهد که سابقه تماس مشتری را که بازدید می کنید باز کنید، موقعیت جغرافیایی آنها را در Map View بررسی کنید، مسیر خود را با نقشه برنامه ریزی و بهینه کنید و سپس ایمیل برای آنها ارسال کنید تا بازدید شما را تایید کنند، همه اینها بدون خروج از برنامه Agile CRM.

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1