شماره تماس : 02128426511

یادداشت‌های همراه با وبینار «سفارشی کردن CRM خود

با Really Simple Systems CRM می‌توانید سیستم خود را سفارشی کنید برای مطابقت بهتر با نیازهای تجاری شما. می‌توانید فیلدها را اضافه و حذف کنید و لیست‌های کشویی جدیدی ایجاد کنید تا یک سیستم CRM خاص برای سازمان و کاربران شخصی خود ایجاد کنید.

این پست شما را از طریق برخی از گزینه های موجود برای سفارشی کردن CRM خود راهنمایی می کند.

شروع به کار با فیلدهای سفارشی

اکنون سیستم CRM جدید خود را راه اندازی کرده اید و وارد کردن داده های خود را شروع کرده اید. اما متوجه می‌شوید که برخی از داده‌هایی که می‌خواهید در سیستم ثبت شوند، فیلدی برای اضافه کردن ندارند. با Really Simple Systems می توانید به راحتی خودتان فیلدهایی را در سیستم تغییر داده و اضافه کنید.

فرض کنید مایلید مخاطبین شما به کدام یک از محصولات خود علاقه مند شوند و می خواهید یک فیلد سفارشی به نام “علاقه محصول” در فرم تماس ایجاد کنید.

می‌توانید با رفتن به تنظیمات، تنظیمات سیستم، یک فیلد سفارشی جدید در فرم مخاطبین خود ایجاد کنید. و Custom Fields را انتخاب کنید، سپس به جدولی به نام Contact بروید. هنگامی که در جدول قرار گرفتید می توانید با نام گذاری فیلد خود را ایجاد کنید، در این صورت، ما فیلد Product Interests را صدا می زنیم و سپس کادر “Live” را در کنار فیلد علامت زده و سپس ذخیره می کنیم. این فیلد اکنون به عنوان یک فیلد نوشتاری ساده در تمام شبکه‌های مخاطبین شما ظاهر می‌شود.

N.B. شما می توانید گزارش هایی را در تمام فیلدهای سفارشی که در سیستم ایجاد می کنید اجرا کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید گزارشی در مورد اینکه چه تعداد از مخاطبین شما به یک محصول خاص علاقه دارند، اجرا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ایجاد گزارش، به اینجا نگاهی بیندازید.

ایجاد لیست های کشویی

شما ممکن است بخواهید یک لیست از پیش تعریف شده از علایق مشتری ایجاد کنید، بنابراین کاربران شما فقط باید روی گزینه های ارائه شده کلیک کنند.

برای اینکه به فیلد جدید خود یک لیست کشویی بدهید، ابتدا باید یک لیست با همه گزینه ها ایجاد کنید. برای انجام این کار، به تنظیمات/تنظیمات سیستم برگردید و فهرست‌های کشویی سفارشی. روی دکمه آبی رنگ «ایجاد کشویی» در بالا سمت راست کلیک کنید و به لیست خود یک نام بدهید. گزینه های خود را در فیلدهای ارائه شده اضافه کنید و ذخیره کنید.

N.B. منوی کشویی به صورت خودکار به ترتیب حروف الفبا مرتب می شود. اگر نمی‌خواهید گزینه‌های شما بر اساس حروف الفبا نمایش داده شوند، یک فیلد ترتیب مرتب‌سازی در سمت چپ در لیست کشویی دارید که می‌توانید تعیین کنید که به چه ترتیبی می‌خواهید گزینه‌ها نمایش داده شوند.

بعد از اینکه لیست کشویی خود را ایجاد کردید، وقت آن است که آن را به فیلد سفارشی خود اضافه کنید. برای انجام این کار به قسمت Custom Fields در تنظیمات برگردید و در ستون LookUp Table، نام لیست کشویی ایجاد شده را تایپ کرده و ذخیره کنید. فیلد شما اکنون دارای یک لیست کشویی متصل به فیلد شما خواهد بود.

اما اگر برخی از کاربران شما بیش از یک گزینه داشته باشند چه؟ اگر می خواهید بیش از یک گزینه برای مخاطبین خود داشته باشید، می توانید این کار را با ایجاد فیلد “چند خطی” انجام دهید. در تنظیمات/تنظیمات سیستم به فیلدهای سفارشی برگردید و نوع فیلد را انتخاب کنید و آن را از یک فیلد متنی به “چند خطی” تغییر دهید و ذخیره کنید.

اگر می خواهید فیلدهای غیر اجباری را در سیستم حذف کنید، لطفاً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و آنها آنها را برای شما حذف خواهند کرد.

Really Simple Systems Dashboard Widgets

ویجت های داشبورد

کاربران CRM شما ممکن است در بخش دیگری کار کنند و بنابراین علایق خاصی با استفاده از داده های CRM شما دارند. اینجاست که ویجت‌های داشبورد شما وارد عمل می‌شوند. در هر یک از داشبوردهای CRM، هر کاربر می‌تواند به راحتی ویجت‌هایی را اضافه کند که تصاویری شخصی از داده‌های کلیدی، دسترسی آسان به بخش‌های سیستم CRM، نمایش یادآوری کارها، و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

سفارشی‌سازی داشبورد با ویژگی جدید نمودارهای سفارشی حتی بیشتر شده است. نمودارهای سفارشی که در طرح Enterprise موجود است، به کاربران اجازه می دهد ویجت های سفارشی خود را ایجاد کنند. این ویجت‌ها با استفاده از سازنده نمودار ساده ما ایجاد می‌شوند و پس از ساخته شدن، نشانگر مشخص‌تری از عملکرد ارائه می‌کنند، زیرا می‌توانید KPIهای خاصی را تجسم کنید زیرا می‌توانند هر یک از داده‌های شما را در سیستم CRM نشان دهند، از جمله داده‌های فیلدهای سفارشی.

صفحات و زیر دامنه های سفارشی

وقتی وارد سیستم CRM می شوید، مشاهده اطلاعات کلیدی در اولویت قرار می گیرد. به همین دلیل است که می‌توانید طرح‌بندی جداول/شبکه‌ها را در صفحات حساب‌ها، مخاطبین، فرصت‌ها، کمپین‌ها و موارد خود ویرایش کنید تا صفحات سفارشی ایجاد کنید که اطلاعات مهم برای شما را نشان می‌دهند.

اگر وارد تنظیمات شوید، می توانید یک زیر دامنه سفارشی برای CRM خود راه اندازی کنید، به عنوان مثال، https://example.reallysimplesystems.com/، نام شرکت یا مخفف خود را به URL اضافه کنید. این باعث می شود که CRM برای کاربران شما احساس شخصی تر کند و به ویژه برای مشاورانی که ممکن است چندین CRM را مدیریت کنند مفید است.

CRM User Security Options

امنیت کاربر

در طرح‌های حرفه‌ای و سازمانی، می‌توانید سطوح مجوز کاربر را برای کاربران CRM خود تنظیم کنید. . سطوح مجوز کاربر دسترسی کاربران مختلف CRM به حساب ها و مخاطبین در سیستم را محدود می کند. می‌توانید کاربران خود را طوری تنظیم کنید که فقط برخی به حساب‌ها و مخاطبین خاصی دسترسی داشته باشند. می‌توانید درباره تنظیمات امنیتی کاربر در مرکز پشتیبانی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر به دنبال ایجاد تغییر خاصی هستید که در این پست پوشش داده نشده است یا هنگام سفارشی کردن سیستم CRM خود با مشکلاتی مواجه می شوید، لطفاً با ایمیل support@reallysimplesystems.com با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و آنها خوشحال خواهند شد که شما را راهنمایی کنند.

خدمات سفارشی

اگر نیازهای سفارشی سازی CRM شما پیچیده تر است، ممکن است بخواهید با ما تماس بگیرید تا در مورد اصلاح سیستم صحبت کنید. با استفاده از سرویس سفارشی سازی CRM، کارشناس سفارشی سازی ما در مورد نیازهای خاص شما صحبت می کند و مشخصاتی را برای تنظیم سیستم دقیقاً مطابق با آن طراحی می کند. نیازهای شما.

برای بحث در مورد نیازهای سفارشی سازی شرکت خود با ما در customcrm@reallysimplesystems.com تماس بگیرید.

به وبینارهای ما بپیوندید

اگر برای شروع سفارشی‌سازی کمک می‌خواهید، ما دو وبینار ماهانه برگزار می‌کنیم. CRM خود را سفارشی کنید و گزارش‌دهی پیشرفته و نمودارهای سفارشی. لطفاً به ما بپیوندید تا بررسی کنیم که چگونه می‌توانید از این ابزارهای سفارشی‌سازی حداکثر استفاده را ببرید.

 

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1