شماره تماس : 02128426511

خوک سال زمین

با تجدید چرخه ماه، یکی از دوازده حیوان در زودیاک چینی سال جدید را آغاز می کند. تاریخ هر سال تغییر می کند، اما در سال 2019 از سال سگ به سال خوک در 5ام فوریه می گذریم.

هر سال به عنوان یکی از دوازده حیوان زیر نشان داده می شود. موش، گاو، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، گوسفند، میمون، خروس، سگ و خوک. هنگامی که چرخه دوازده ساله کامل شد، دوباره شروع می شود.

علاوه بر علامت گذاری چرخه سالانه، زودیاک چینی به عنوان طالع بینی یک فرد عمل می کند. به عنوان مثال، فردی که تحت   متولد شده است. سال میمون سرزنده، منعطف، تیز هوش و همه کاره است. اگرچه خواندن این طالع بینی ها جالب است، اما بسیاری از آنها جدی گرفته نمی شوند.

سال نوی چینی یک جشن سنتی است که با یک میلیارد نفر در سراسر جهان. با شروع سال نو، خانواده من در خانه پدر و مادرم جمع می شوند، جایی که تزئینات سنتی قرمز را در اطراف خانه آویزان می کنند و یک جشن فوق العاده را میزبانی می کنند. در خانواده من، همه با یک حیوان زودیاک متفاوت نشان داده می شوند که همه چیز را سرزنده نگه می دارد! ما یک میمون، یک سگ، یک گاو نر، یک موش صحرایی، یک مار و یک گوسفند داریم.

Chinese New Year - Year of the Pig

در اینجا من اسطوره حیوانات زودیاک چینی و اینکه چگونه سال خوک می تواند بر تجارت شما تأثیر بگذارد را به اشتراک می گذارم.

نژاد بزرگ امپراطور جید

داستان از قرن‌ها پیش، قبل از اختراع اندازه‌گیری زمان، شروع می‌شود. مردم چین از امپراتور بزرگ جید (امپراتور بهشت) التماس کردند که تقویمی ایجاد کند. امپراتور جید تصمیم گرفت بهترین راه ایجاد تقویم زودیاک متشکل از دوازده حیوان مختلف باشد.

همه حیوانات پادشاهی برای شرکت در یک مسابقه دعوت شدند، اما فقط دوازده برنده وجود داشت. برای برنده شدن و به دست آوردن جایگاه دائمی در سال های زودیاک، حیوانات باید از رودخانه ای با جریان های سریع عبور کنند و به امپراتور یشم در آن سوی ساحل برسند.

گربه و موش می‌دانستند که برای عبور از رودخانه تلاش می‌کنند، بنابراین تصمیم گرفتند با بالابر پشت گاو بلند شوند. گاو عادت داشت از امتداد آب عبور کند و وقتی روی پشتش می پریدند متوجه حضور آنها نشد.

درست زمانی که موش وارد آب شد، گربه را به داخل رودخانه زد! هنگامی که گاو به آن سوی ساحل رسید، موش از پشت خود پرید و به سمت خط پایان رفت.

بنابراین، موش در منطقه زودیاک چینی مقام اول را به خود اختصاص داد، در حالی که گاو در جایگاه دوم قرار گرفت، با این حال، موش همچنین نفرت گربه را برای همیشه به دست آورد.

همه حیوانات در مسابقه با مبارزات مختلفی روبرو شدند. بعد از گاو، ببر مقام سوم، خرگوش چهارم، اژدها پنجم، سپس مار، اسب، گوسفند، میمون، خروس و سگ در جایگاه یازدهم.

این جایی است که به ستاره 2019، خوک می رسیم!

Chinese Zodiac

خوک دوازدهمین حیوانات زودیاک است زیرا آخرین کسی بود که از خط پایان عبور کرد. طبق افسانه، خوک دیر آمد زیرا تصمیم گرفت غذا بخورد و چرت بزند.

شایان ذکر است که انواع مختلفی از این داستان وجود دارد!

خواص خوک زمینی

این نه تنها سال خوک است، بلکه آخرین سال زمین است چرخه عنصر که همچنین بر ویژگی‌های فرد، ثروت و موارد دیگر تأثیر می‌گذارد.

خوک زمینی خونگرم، با طبیعتی مهربان و متفکر، خوش خلق، صادق و ملایم، اما ساده لوح، زودباور و تنبل است. در محیط کار، آنها تمام تلاش خود را می کنند تا همکاران و کارفرمایان خود را راضی کنند و در سازماندهی رویدادها سرآمد خواهند بود. خوک های زمینی به دلیل حس شوخ طبعی که دارند دایره دوستان زیادی دارند. آنها همچنین دوست دارند در مهمانی ها و مجالس اجتماعی شرکت کنند.

از افراد مشهوری که در سال خوک به دنیا آمده اند می توان به مایکل جکسون، آرنولد شوارتزنگر و هنری هشتم اشاره کرد!

در سال خوک، سال 2019 می تواند سالی پر از اوج و فرود با عدم قطعیت فراوان باشد. این ثروت با نزدیک شدن به برگزیت، موج جنگ های تجاری و بی ثباتی بازارهای مالی جای تعجب ندارد. اما گفته می‌شود که خوک خوش‌شانس است، اگرچه این احتمال وجود دارد که برای یافتن این شانس و موفقیت کسب‌وکار شما به کار سخت زیادی نیاز داشته باشد.

این یک سال انتقالی نخواهد بود، و بهترین استراتژی این است که سعی کنید هر چیزی را که محیط کلان به شما می‌آورد، “آن را کنار بگذارید”.

New Years fortune

ممکن است یک سال برای ادغام و عدم پذیرش ریسک اضافی باشد. در حالی که این می تواند خسته کننده باشد، به یاد داشته باشید که کلید استفاده حداکثری از شانس، زمان بندی است. همچنین به خاطر داشته باشید که تیم شما دارای طیف وسیعی از مهارت‌ها برای جبران خوک‌هایی است که با توجه به این فرصت خوشحال می‌شوند غلت بزنند!

CRM در سال 2019

2019 بهترین زمان برای دریافت یک سیستم CRM است تا بتوانید مطمئن شوید که تیم شما سازمان یافته و کارآمد است. سال آینده سال موش صحرایی است و انتظار می‌رود این سال نتایج خوبی برای تجارت داشته باشد. برای این زمان در طول سال 2019 آماده شوید تا از موقعیت های جدید در آینده استفاده کنید!

سال نو چینی مبارک و برای شما آرزوی موفقیت در سراسر سال خوک داریم!

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1