شماره تماس : 02128426511

بنابراین شما به دنبال خرید تلویزیون هستید. شما در حال خواندن مقالاتی در مورد آخرین فن آوری بوده اید، به دنبال نظرات بوده اید، ویدیوهای محصول را تماشا کرده اید، از وب سایت ها بازدید کرده اید… بروشورهای محصول را از طریق ایمیل و صندوق پستی قدیمی دریافت کرده اید. علاوه بر همه اینها، در حالی که در صف فروشگاه مواد غذایی ایستاده اید، از گوشی هوشمند خود برای مقایسه قیمت ها استفاده کرده اید. شما تصمیم خود را گرفته اید: شما با آن یکی می روید.

اخلاقی داستان؟ همه این کانال ها نقش کلیدی در فرآیند تصمیم گیری شما داشتند.

در حالی که دریافت پیام‌ها در چندین کانال راحت و بی‌نظیر است، داستان بازاریابی کاملاً متفاوت است. از ارسال تبلیغات هدفمند بر اساس بازدید از سایت گرفته تا ایمیل‌های مربوط به آخرین پیشنهادات و توییت‌های رسانه‌های اجتماعی و پست‌های اینستاگرام، بازاریابی باید مطمئن شود که اطلاعات به مؤثرترین و جذاب‌ترین روش به دست مخاطبان می‌رسد.

ما باید نیازهای خریدار را کاملاً درک کنیم. و ما این کار را با ارسال پیام به مشتری مناسب، در زمان مناسب، از طریق کانال مناسب انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین راه حل را ارائه می دهیم.

آینده در دست کسب و کارهای کوچکی است که از رویکرد چند کانالی استفاده می کنند.

با استفاده از رویکردی جامع‌تر برای بازاریابی، کسب‌وکارهای آینده‌نگر به دنبال اجرای یکپارچه‌تر حضور در چندین کانال رسانه‌ای هستند: ایمیل، تلفن، پیامک، کمک وب و رسانه‌های اجتماعی. برای اطمینان از یک سفر خرید یکپارچه و موفقیت آمیز، آنها با مشتریان با استفاده از آموزنده ترین و به موقع ترین کمپین ها در تلاش برای دریافت بهترین پاسخ ها در تعامل هستند.

در چشم انداز دیجیتال امروزی، بازاریابی از نظر داده کم نیست. توانایی استفاده از آن را به منظور استخراج بینش های ارزشمند و عملی دارد. به منظور بهبود عملکرد کمپین در همه کانال‌ها، بازاریابی باید جریان داده‌ها را بین مشتری و کسب‌وکار مدیریت کند.

واقعیت این است که ما در یک دنیای دیجیتال چند کانالی زندگی می‌کنیم و این یک تغییر اساسی در نحوه اجرای کمپین‌ها ایجاد می‌کند. کانال های جدید به معنای فرصت های جدید برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر است. و در حالی که کانال‌های سنتی بی‌زمان هستند، چالش بزرگ‌تر استفاده از کانال‌هایی است که بیشترین تأثیر را خواهند داشت.

ایجاد گردش کار

سفر فروش چند وجهی است. هر مشتری سفر خرید خود را به روش منحصر به فرد خود طی می کند. بیایید به یک مثال نگاه کنیم:

workflow> در نقطه شروع، ما یک برتری را به دست آورده ایم. آنها ممکن است فرمی را در صفحه فرود در وب سایت ما پر کرده باشند، یا از طریق همتایان خود درباره ما شنیده باشند. مهم نیست که چگونه آنها سرنخ شدند، ما یک ایمیل خوش آمدگویی برای آنها ارسال می کنیم. این ایمیل ممکن است پیوندی به یک بخش رهبری فکری داشته باشد یا به وب سایت ما با محتوای بیشتر دسترسی داشته باشد.

آیا آنها دوباره از وب سایت ما بازدید کرده اند؟ اگر آنها داشته باشند، به آنها امتیاز برتر 10 امتیازی می دهیم. برای اینکه آنها را به سمت پایین‌تر از خط لوله حرکت دهیم، 2 روز منتظر می‌مانیم تا نقطه تماس دیگری ایجاد کنیم.

اگر پس از ایمیل مقدماتی اولیه ما از وب‌سایت ما بازدید نکرده‌اند، امتیاز کمتری به آن‌ها می‌دهیم، و آنها را از طریق یک گردش کاری متفاوت می‌فرستیم تا آنها را در سفر دیگری قرار دهیم.

فراتر از ایمیل، بسیاری از کانال‌های ارتباطی دیگر نیز قابل استفاده هستند: تلفن، پیامک، وب، رسانه‌های اجتماعی و موبایل: همه این‌ها و سایر کانال‌های ارتباطی باید به عنوان بخشی از یک کمپین بازاریابی برای کمک به مشتریان در سفر خریدشان.

پیام

برای برقراری ارتباط موثر با خریداران، باید پیامی ارسال کنیم که برند ما را با نیازهای آنها هماهنگ کند. پیامی که به صورت شخصی به مخاطبان ما می رسد. و وقتی آن پیام را به کانال مناسب گره می زنیم، می توانیم با مشتریان طنین انداز بهتری داشته باشیم.

همانطور که مارشال مک لوهان گفت: رسانه پیام است.» و به همین دلیل است که بسیار مهم است که کمپین هایی ایجاد کنیم که مخاطبان را دقیقاً از طریق کانال هایی که آنها استفاده می کنند و بهترین آنها را می شناسند به دست آوریم.

CRM چابک

CRM چابک این امکان را برای بازاریابان فراهم می‌کند که تجربه چند کانالی تاثیرگذاری را برای مخاطبان خود ایجاد کنند. این یک تجربه ثابت از یک کانال به کانال دیگر را تضمین می کند.

Agile به شما امکان می‌دهد مطمئن شوید که وب‌سایت شما تجربه‌ای را ارائه می‌دهد که با دستگاه‌های تلفن همراه کاربران شما سازگار است. اگر این از دست رفته باشد، پول را روی میز می گذارید. با یک تجربه ثابت، ردیابی رفتار مشتری و ترسیم یک سفر یکپارچه مشتری امکان پذیر می شود. به طوری که وقتی مشتریان بالقوه در بازار محصول ما هستند، بر اساس تجربه ای که برای آنها فراهم کرده ایم، تصمیم می گیرند.

استراتژی چند کاناله شما چقدر موثر است؟ اگر کسب و کار کوچک شما از رقبای خود عقب است، باید یک رویکرد چند کاناله برای کسب و کارهای کوچک با استفاده از Agile CRM در نظر بگیرید.

تعداد بازید : 21

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1