شماره تماس : 02128426511

تجلیل از زنان در فناوری اطلاعات

همزمان با جشن گرفتن روز جهانی زن 2016 در ما مشتاقیم بفهمیم چرا زنان بیشتری وارد مشاغل صنعت فناوری نمی‌شوند. ما می دانیم که در حال کاهش روندی هستیم که در آن آمار فقط 7% از پست های فناوری در اروپا توسط زنان پر شده است. به نظر می رسد که کلیشه های صنعت هنوز تا حد زیادی مسئول تأثیرگذاری بر انتخاب شغل زنان از مراحل اولیه هستند، به طوری که از هر 20 دختر تنها یک نفر STEM در مقایسه با 1 در 5 پسر.

کارکنان سیستم های واقعا ساده جشن می گیرند

توسعه‌دهنده ارشد، شارون بال، 7 سال است که با Really Simple Systems همکاری می کند و روزهای کاری را “روزهای شاد” توصیف می کند. من در دانشگاه مدیریت هتلداری خواندم و قبل از کشف فناوری اطلاعات چندین سال در یک کارخانه آبجوسازی بزرگ کار کردم. کاملاً تصادفی متوجه شدم که در وب‌سایت‌ها کار می‌کنم و متوجه شدم که کدنویسی چیزی است که استعداد ذاتی آن را داشتم. من شروع به یادگیری زبان پایگاه های داده کردم و مهارت های خود را در کدنویسی توسعه دادم. افزونگی به من این فرصت را داد که به صورت خوداشتغالی بروم و در یک شرکت کوچک فناوری اطلاعات کار کنم که من را در معرض طیف وسیعی از کارها قرار داد.”

“پیوستن به Really Simple Systems پرتویی از نور در حرفه من بود و به من این فرصت را داد که مهارت هایم را بیشتر توسعه دهم. من از هر روز به طور کامل لذت می برم. ما تیم شگفت انگیزی از افراد همفکر داریم و برای معاشرت با هم وقت می گذاریم. موفقیت شرکت با همه تیم به اشتراک گذاشته شده است و ما هر کدام به اندازه مدیر عامل و بنیانگذار خود، جان پترسون، در آینده کسب و کار مشارکت داریم.»

جدیدترین استخدام، جسیکا کوزنیا، در جولای 2015 به عنوان دستیار فروش و بازاریابی در اولین شغل خود پس از دانشگاه به Really Simple Systems پیوست. “من به شغلی در صنعت IT فکر نکرده بودم، اما زمانی که این موقعیت مطرح شد، به نظر می رسید که همه جعبه ها را علامت زده است. من در آن زمان در زادگاهم سوئد زندگی می کردم، بنابراین اولین مصاحبه ام را از طریق اسکایپ انجام دادم. در حالی که من درگیر هیچ کدنویسی نیستم، باید بسیاری از جزئیات فنی را یاد بگیرم، زیرا به طور کلی اولین نقطه تماس مشتریانمان با استفاده از تسهیلات چت آنلاین هستم.”

“کار من را مجذوب خود می کند و همانطور که به عنوان یک بازاریاب پیشرفت می کنم می توانم اهمیت فناوری اطلاعات را در هر جنبه ای از کاری که انجام می دهم ببینم. فناوری اکنون بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی است و من از اینکه فرصتی برای قرار گرفتن در معرض تأثیراتی دارم که آینده ارتباطات را شکل می دهند، سپاسگزارم.”

در پایان می توان گفت مزایای بازاریابی ایمیلی یکی از روش های مهم برای ارزیابی سیستم crm می باشد.برای مطالعه بیشتر می توانید به صفحه رسمی ویکی پدیا مراجعه کنید.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1