شماره تماس : 02128426511

13 نوامبر 2020 هلن آرمور

رهبران دسته بندی GetApp برای مدیریت رهبری و اتوماسیون نیروی فروش

خوشحالیم که در مدیریت سرنخ و اتوماسیون نیروی فروش. نشان‌های رهبران دسته به طور کامل توسط رتبه‌بندی‌های جمع‌آوری‌شده از بررسی‌های آنلاین ارسال شده توسط مشتریان ما کنترل می‌شوند. آنها پنج حوزه کلیدی سهولت استفاده، ارزش برای پول، عملکرد، پشتیبانی مشتری و احتمال توصیه را بررسی می کنند.

در 15 گزارش راه‌حل نرم‌افزار برتر دسته GetApp Leaders، Really Simple Systems CRM امتیاز 83 از 100 را برای Automation نیروی فروش و 81 از 100 را برای Lead Management کسب کرده است.

GetApp Category Leader

هلن آرمور، مدیر بازاریابی سیستم‌های واقعاً ساده، اظهار داشت: «همیشه خوشایند است که در فهرست‌های رهبران دسته‌بندی GetApp و خواندن بازخورد ارسال شده توسط مشتریانمان خوشحال‌کننده است. ما فعالانه نظرات کاربران CRM خود را تشویق می‌کنیم، زیرا این موارد شاخص‌های مناسبی را برای سایر سازمان‌هایی که در جستجوی نرم‌افزار هستند، ارائه می‌دهند.»

نرم افزار مدیریت سرب چیست؟

نرم افزار

مدیریت سرنخ به فروشندگان کمک می کند تا سرنخ ها و بالقوه های فروش خود را از نقطه نظر ردیابی و مدیریت کنند. تا بسته شدن فروش این به ساده‌سازی فرآیند کمک می‌کند و مشتریان بالقوه را در حین حرکت در قیف فروش پرورش می‌دهد.

نرم افزار اتوماسیون نیروی فروش چیست؟

هر درخواست جدید برای یک محصول مناسب نیست، بنابراین مهم است که فیلتر کنید که فروشندگان شما باید تلاش خود را روی چه کسانی متمرکز کنند. اتوماسیون نیروی فروش با ثبت تناسب آنها با محصول، توانایی آنها برای خرید، به این فرآیند کمک می کند. بازه زمانی آنها و احتمال موفقیت آنها.

درباره GetApp

GetApp یک منبع آنلاین برای مشاغلی است که محصولات نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) را بررسی می کنند. خریداران به راحتی محصولات نرم افزاری را با ابزارهای تعاملی رایگان GetApp و داده های دقیق محصول مقایسه می کنند. GetApp دارای تحقیقات، بینش ها، روندها و بررسی های معتبر کاربران است و به خریداران ابزارهایی را می دهد که برای تصمیم گیری آگاهانه برای سازمان خود نیاز دارند. GetApp یک شرکت گارتنر است.

سلب مسئولیت

رهبران دسته، نظرات ذهنی بررسی‌ها، رتبه‌بندی‌ها و داده‌های کاربر نهایی را تشکیل می‌دهند که بر اساس روش‌شناسی مستند استفاده می‌شوند. آنها نه نمایانگر دیدگاه‌های GetApp یا شرکت‌های وابسته به آن هستند و نه تأییدیه آن هستند.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1