شماره تماس : 02128426511

سال گذشته، ما اعلام کردیم که Really Simple Systems CRM به عنوان Category Leader for Construction CRM 2020 نامگذاری شده است. /a> با سایت بررسی نرم افزار GetApp. در آن زمان ما با امتیاز 91 از 100 امتیاز در رتبه 5 جدول قرار داشتیم.

با گذشت چند ماه، با خوشحالی اعلام می کنیم که در آخرین به روز رسانی هدف رهبران گروه GetApp CRM ما اکنون با امتیاز 97 به رتبه شماره 1 صعود کرده است!

رهبران دسته چیست؟

رهبران دسته برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک در ارزیابی محصولات نرم‌افزاری طراحی شده‌اند که ممکن است برای آنها مناسب باشد. رتبه بندی رهبران دسته، محصولات نرم افزاری با رتبه برتر را بر اساس بررسی های کاربران نهایی CRM ما در پنج حوزه کلیدی برجسته می کند: سهولت استفاده، ارزش برای پول، عملکرد، پشتیبانی مشتری و احتمال توصیه.

GetApp Category Leader for CRM Construction

نیک لئونگ، مدیر بازاریابی دیجیتال در Really Simple Systems اظهار داشت: «این که نه تنها CRM ما به عنوان یک رهبر دسته شناخته شده است، بلکه نشان می دهد که ما به طور مستمر در حال بهبود کاری هستیم که انجام می دهیم، بسیار لذت بخش است. قرار گرفتن در رتبه اول برای CRM ساخت و ساز در اینجا کاملاً یک کودتا است، اما ما هرگز راضی نیستیم و سخت کار خواهیم کرد برای حمایت از مشتریانمان، بهترین ها را از CRM ما دریافت می کنند.”

صنعت ساخت‌وساز بخش مهمی برای سیستم‌های واقعا ساده است و تعداد زیادی شرکت، از معماران گرفته تا جوشکارها، CRM ما را مناسب برای کسب‌وکار خود می‌دانند.

سلب مسئولیت

رهبران دسته‌بندی GetApp نظرات ذهنی بررسی‌ها، رتبه‌بندی‌ها و داده‌های کاربر نهایی را تشکیل می‌دهند که بر اساس روش‌شناسی مستند استفاده می‌شوند. آنها نه نمایانگر دیدگاه‌های GetApp یا شرکت‌های وابسته به آن هستند و نه تأییدیه آن هستند.

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1