شماره تماس : 02128426511

24 دسامبر 2020 هلن آرمور

رهبران دسته برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک در ارزیابی محصولات نرم‌افزاری طراحی شده‌اند که ممکن است برای آنها مناسب باشد. رتبه بندی رهبران دسته، محصولات نرم افزاری با رتبه برتر را بر اساس بررسی های کاربران نهایی CRM ما در پنج حوزه کلیدی برجسته می کند: سهولت استفاده، ارزش برای پول، عملکرد، پشتیبانی مشتری و احتمال توصیه.

GetApp Category Leader

GetApp بر اساس نظرات ارسال شده توسط مشتریان ما، Really Simple Systems را با امتیاز 91 به عنوان شماره 5 در گزارش فهرست کرده است. امتیازات برنامه توسط 5 عامل تعیین می‌شود که هر کدام 20 امتیاز برای مجموع 100 امتیاز تعیین می‌شوند.

“ما خوشحالیم که به عنوان یک رهبر دسته برای CRM ساخت و ساز شناخته شده ایم،” Really Simple نظر داد. مدیر بازاریابی سیستم ها، هلن آرمور. بخش ساخت و ساز یک بازار قوی برای ما است و دیدن اینکه ما به خوبی به نیازهای مشتریان خود پاسخ می دهیم، باعث افتخار است. متشکرم.”

سلب مسئولیت

رهبران دسته‌بندی GetApp نظرات ذهنی بررسی‌ها، رتبه‌بندی‌ها و داده‌های کاربر نهایی را تشکیل می‌دهند که بر اساس روش‌شناسی مستند استفاده می‌شوند. آنها نه نمایانگر دیدگاه‌های GetApp یا شرکت‌های وابسته به آن هستند و نه تأییدیه آن هستند.

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1