شماره تماس : 02128426511

پترسفیلد، همپشایر
15 ژانویه 2019

CRM سیستم های واقعا ساده یکپارچه سازی با Zapier را راه اندازی کرد

فروشنده برتر CRM کسب‌وکارهای کوچک، سیستم‌های واقعا ساده، امروز از انتشار ادغام خود با Zapier خبر داد. ادغام به این معنی است که مشتریان می توانند به راحتی بیش از 1500 برنامه کاربردی وب متفاوت را با Really Simple Systems CRM خود وصل کنند و به آنها امکان می دهد به طور خودکار داده ها را بین آنها به عقب و جلو منتقل کنند.

Zapier.com یک پلت فرم یکپارچه است که به کاربران امکان می دهد به راحتی اتوماسیون های گردش کار را به نام Zaps تنظیم کنند. ، با مجموعه ای از محرک ها، اقدامات و جستجوها که داده ها را بین برنامه ها ارسال می کند.

به عنوان مثال، اگر از یک برنامه فرم‌های وب برای جذب سرنخ‌های جدید استفاده می‌کنید، Zap می‌تواند به‌طور خودکار یک حساب و مخاطب در Really Simple Systems CRM ایجاد کند و سپس یک Task را برای یک فروشنده ارسال کند تا پیگیری کند. در همان زمان، Zap دیگری می‌تواند سرنخ جدید را به فهرست برنامه بازاریابی ایمیلی اضافه کند و پیام خوش‌آمدگویی را برای مخاطب جدید ارسال کند.

Zapier: چسب برای ادغام چند برنامه

Zapier Logo Mark

مدیر عامل Really Simple Systems، جان پترسون، اظهار داشت: «از آنجایی که رایانش ابری به صورت پیش‌فرض تبدیل می‌شود، کاربران می‌خواهند چندین برنامه خود را به همان روشی که برای ادغام برنامه‌های داخلی استفاده می‌کردند، ادغام کنند. Zapier نه تنها چسب را برای انجام این کار فراهم می کند، بلکه ادغام ها را می توان سریعتر و با تخصص فنی کمتر انجام داد.”

در اولین نسخه ادغام Really Simple Systems یک ماشه تماس جدید، اقداماتی برای ایجاد حساب‌ها، مخاطبین و وظایف، و جستجوهایی برای یافتن حساب‌ها و مخاطبین ارائه کرده است. نسخه بعدی که در اواخر این سه ماهه عرضه می شود، شامل اقداماتی برای ایجاد یک فعالیت، و همچنین اقدامات و محرک هایی برای فرصت ها است.

اطلاعات بیشتر در مورد ادغام با Zapier را می‌توانید در وبلاگ ما پیدا کنید CRM شما هوشمندتر شده است!

تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1