شماره تماس : 02128426511

پترسفیلد، همپشایر
3 مه 2018

سیستم های واقعا ساده ویژگی جدید CRM نقل قول ها را راه اندازی می کند

سیستم‌های واقعا ساده ویژگی جدیدی راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد قیمت‌های فروش را از CRM خود ایجاد کنند.

در پاسخ به تقاضای مشتری، عملکرد جدید CRM Quotations یک خط لوله فروش و راه حل نقل قول همه‌جانبه ارائه می‌کند که در آن کاربران می‌توانند کل فرآیند فروش را مدیریت و تکمیل کنند.

نقل قول های CRM از فرصت ها

ویژگی جدید که در طرح‌های حرفه‌ای و سازمانی این شرکت موجود است، به این معنی است که کاربران اکنون می‌توانند یک نقل قول از یک فرصت فروش در CRM، و آن را مستقیماً برای مشتری یا مشتری احتمالی خود پست کنید. کاربر گزینه هایی برای مشاهده نقل قول در صفحه خود و دانلود آن در فایل های خود دارد.

مبلغ فروش هم در حساب CRM و هم در سابقه فرصت فروش ذخیره می‌شود و یک دنباله کامل از فعالیت را ارائه می‌دهد.

مدیر فروش Really Simple Systems، لیزا کیلمیستر، اظهار داشت: «این ویژگی جدید همکاری تیمی را واقعاً مؤثر می‌سازد، زیرا همه می‌توانند دقیقاً آنچه نقل‌شده و وضعیت فرصت فروش را مشاهده کنند».

الگوهای نقل قول CRM سفارشی

این سیستم شامل یک الگوی نقل قول است که با افزودن آرم شرکت، نام تجاری، شرایط پرداخت، اطلاعات شرکت و الزامات قانونی و غیره. جزئیات مالیات محلی را نیز می توان اضافه کرد و گزینه ای برای نشان دادن مالیات به ازای هر ارزش خط نقل شده یا وجود دارد. در برابر مقدار کلی.

اگرچه در اصل برای تولید مظنه طراحی شده است، اما ویژگی جدید با تغییر نام سند و هر متن پس از اسکریپت روی الگو برای سفارشات خرید و فاکتورها نیز به خوبی کار می کند.

اسناد نقل قول

اسناد نقل قول‌های CRM در محدوده‌های ذخیره‌سازی اسناد سخاوتمندانه برای هر طرح قیمت گنجانده شده است. برای طرح حرفه ای 5 گیگابایت و برای طرح Enterprise نامحدود است. در این اولین نسخه توسعه، Quotations فقط برای استفاده از ارز واحد و برای یک نرخ مالیات واحد در دسترس است.

لیزا کیلمیستر، ادامه داد: «این ویژگی نقل قول ها مدیریت فرصت های فروش من را بسیار سریع و آسان می کند. من فکر می کنم این یک ویژگی کلیدی برای بسیاری از مشتریان ما خواهد بود.»

تعداد بازید : 16

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1