شماره تماس : 02128426511

اخبار3 سپتامبر 2019هلن آرمور

من در طول سالها روی چندین پروژه توسعه وب سایت کار کرده ام. برخی از آنها مستقیم و ساده برای مدیریت بوده اند، در حالی که برخی دیگر کابوس بوده اند!

مشکلات معمولاً زمانی رخ می‌دهند که بین آنچه که شرکت به عنوان محدوده پروژه می‌بیند و تفسیر آژانس توسعه، مغایرت وجود داشته باشد. این وضعیت اغلب منجر به طولانی شدن دوره توسعه و افزایش هزینه می شود.

در Really Simple Systems، مشکلات شناخته شده به کار تجاری من برای پروژه کمک نکردند. من به شدت احساس کردم که ما نیاز به تغییر نام تجاری و ایجاد یک سایت جدید با دو هدف اصلی داریم:

طراحی سایت قدیمی با موقعیت ما در بازار CRM سازگار نبود. علیرغم اینکه Really Simple Systems کسری از اندازه برخی از رقبای برجسته ما است، به عنوان یکی از فروشندگان برتر CRM در بازار کسب‌وکارهای کوچک بین‌المللی با راه‌حل ساده CRM ما. وب‌سایت این را نشان نمی‌دهد و درخواست تجدیدنظر ما را محدود می‌کند.

در همان زمان، به‌روزرسانی‌های فناوری مدیریت سایت را دشوار کرده بود و برای استفاده از تلفن همراهناکافی بود. >.

Old Really Simple Systems Website

هنگام بحث درباره وضعیت با یکی از توسعه دهندگان نرم افزار ما، این ایده مطرح می شود که ممکن است خودمان یک سایت جدید بسازیم و خطرات ناشی از استفاده از یک آژانس خارجی را محدود کنیم. به شرط اینکه بتوانیم استفاده از یکی از توسعه دهندگان خود را برای ساخت سایت جدید توجیه کنیم، فقط به کمک یک آژانس طراحی وب نیاز داشتیم. بقیه کار را می‌توان توسط تیم بازاریابی ما انجام داد.

جستجوی طراح وب

پس از برنامه ریزی پروژه و نقشه برداری از صفحات سایت، مرحله بعدی یافتن یک طراح مناسب بود که عنصر طراحی را با قیمت مناسب تحویل دهد. ما تعداد زیادی آژانس طراحی را بررسی کردیم و در نهایت به Fhoke رسیدیم. ما ظاهر کار آنها را دوست داشتیم و وقتی با آنها ملاقات کردیم بلافاصله ارتباط برقرار شد. اگرچه آژانس کوچکی بود، اما کسب‌وکار مناسب بود و آنها قبلاً تعدادی مشتری بین‌المللی داشتند که به ما به توانایی آنها برای ارائه ایمان داشتیم.

با این حال، اولین پیش نویس طراحی آنها بسیار غافلگیرکننده بود. عالی به نظر می رسید اما اصلاً آن چیزی نبود که انتظارش را داشتیم! زمانی که مفهوم را بررسی کردیم، متوجه شدیم که بازگشتی وجود ندارد. ما طراحی را دوست داشتیم و می توانستیم ببینیم که چگونه برای ما کار می کند. به طرز هوشمندانه ای از دارایی های برند از قبل موجود برای ایجاد دو طلسم استفاده می کند که در سرتاسر سایت استفاده می شود تا رابطه سیستم CRM و پایگاه مشتریان کسب و کار کوچک آن را نشان دهد. ما با محبت آنها را Pie و Wedge نامگذاری کرده ایم و یک عنصر سرگرم کننده به موضوع بسیار خشک نرم افزار CRMاضافه کرده ایم. >، و به برند ما شخصیتی منحصر به فرد می دهیم.

Really Simple Systems

جزئیات عناصر طراحی همچنین به ما ایده‌های جدیدی در مورد اینکه چگونه می‌توانیم در رابط کاربری CRM (UI) و سایر مواد بازاریابی خود بهینه‌سازی کنیم، به ما داد.

با مرتب‌سازی طرح، شروع به ساختن سایت جدید و افزودن محتوا کردیم. طراحی جدید به این معنی بود که بیشتر صفحات نیاز به بازنویسی داشتند، اگرچه ما توانستیم بیشتر از 200 مقاله وبلاگ را کپی کنیم. .

حفظ رتبه SEO ما

یکی از نگرانی‌های اصلی در ایجاد یک سایت جدید، احتمال آسیب کوتاه‌مدت به سئوی ما بود. رتبه بندی. ما در سال‌های اخیر سخت کار کرده‌ایم تا در صحنه بین‌المللی به رقابت بپردازیم و از تکنیک‌های سئو به جای تبلیغات استفاده کنیم، بنابراین مایل بودیم تأثیر منفی نداشته باشیم. این به معنای برنامه ریزی دقیق صفحات در راستای استراتژی سئوی ما و شناسایی عبارات کلیدی جستجو برای هر کدام است.

با توجه به سایر تعهداتمان، مرحله ساخت و محتوا حدود هشت هفته طول کشید تا با دو هفته دیگر برای آزمایش و خواندن تصحیح تکمیل شود.

Really simple Systems CRM Website%0A%0A

%0A%0A

CRM وب‌سایت Rebrand فعال می‌شود

خوشبختانه روند پخش بدون مشکل پیش رفت، اگرچه ما هنوز نفس خود را قبل از ارائه اولین گزارش SEO حبس کرده بودیم. آیا تغییرات بر اعتبار دامنه ما تأثیر گذاشته و به رتبه ما آسیب زده است؟ آیا به همان اندازه که فکر می‌کردیم کوشا بودیم و موجی از مسائل خزیدن ایجاد نکرده بودیم؟ خوشبختانه، علائم اولیه فوق العاده به نظر می رسند! دیده شدن سایت در حال حاضر افزایش یافته است، و رتبه بندی SEO ما در راه است.

در همان زمان، می‌توانیم بلافاصله شاهد افزایش فعالیت با مشتریانی باشیم که به وب‌سایت می‌آیند. نرخ تبدیل ما به آزمایش‌های CRM افزایش یافته است و فروش‌های جدید مثبت به نظر می‌رسند. بازخورد مشتریان فعلی ما نیز عالی بوده است، بنابراین به نظر می رسد که ما به همه اهداف دست یافته ایم.

در هفته‌های آتی، نسخه به‌روز شده رابط کاربری CRM خود را منتشر خواهیم کرد، نام تجاری جدید را مستقیماً در محصول قرار خواهیم داد، و یک برند بین‌المللی منسجم و معاصر ایجاد خواهیم کرد.

تعداد بازید : 27

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1