شماره تماس : 02128426511

ببخشید که نشاط دارم، اما همه محصولات CRM به اندازه این محصول سرگرم کننده نیستند!

ما به تازگی یک ابزار جدید راه اندازی کرده ایم که به شما امکان می دهد ویجت های نمودار خود را برای داشبورد CRM ایجاد کنید. ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما من در حال حاضر بیشتر از آنچه که فکر می‌کنم برای بازی با آن وقت گذاشته‌ام. اگرچه خوشبختانه، می توانم ادعا کنم که این به نام آزمایش محصول ضروری بود!

Custom Charts Widgets

KPIهای خود را کنترل کنید

چرا این هیجان؟ ویژگی جدید نمودارهای سفارشی ما به شما امکان می دهد ویجت های داشبورد خود را ایجاد کنید. ، یک عکس فوری از عملکرد شما در یک صفحه نمایش بصری ارائه می دهد. بله، اکنون می توانید نمودارهای سفارشی را برای طیف گسترده ای از تجزیه و تحلیل داده های CRM، مانند عملکرد تیم، اهداف فروش، تجزیه و تحلیل بازاریابی، سوابق مشتری، و همچنین هر یک از فیلدهای داده سفارشی خود بسازید.

در طرح سازمانی موجود است، توسعه نمودارهای سفارشی جدید به عنوان پاسخی مستقیم از بازخورد کاربران ما است. مشتریان به ما گفتند که چقدر ویجت‌های داشبورد استاندارد را دوست دارند، اما می‌خواهند مجموعه‌های داده را ویرایش کنند تا آنها را با کسب و کار خود مرتبط‌تر کنند. این ما را به فکر واداشت و تصمیم گرفتیم یک قدم فراتر برویم و به مشتریان این امکان را دادیم که ویجت‌های نمودار خود را با استفاده از یک نمودار ساز ساده ایجاد کنند.

فرمت‌های نمودار سفارشی

فرمت‌های مختلفی در دسترس است و تقریباً هیچ محدودیتی برای داده‌هایی که می‌توان برای تولید نمودار استفاده کرد وجود ندارد. شما می توانید نمودار دایره ای، نمودار میله ای افقی و عمودی، نمودار خطی، اعداد کل و سنج ایجاد کنید. اینها مقادیر بی‌درنگ فعالیت CRM شما را نمایش می‌دهند تا همیشه به‌روز باشند.

شاید بخواهید فعالیت‌های CRM خود را توسط کاربر یا سرنخ‌های جدید بر اساس کمپین نظارت کنید. یا شاید شما فیلدهای داده سفارشی دارید که می خواهید ردیابی کنید. اساساً، می‌توانید داده‌ها را از همه بخش‌های CRM انتخاب کنید و سوابق خود را بیشتر فیلتر کنید تا آنچه برای شما مهم است را بررسی کنید.

پس از راه‌اندازی، نمودارهای سفارشی شما را می‌توان در یک یا چند داشبورد CRM، یعنی فروش، بازاریابی و خدمات، ذخیره کرد. می‌توانید نمودارها را همانطور که می‌خواهید ویرایش کنید، سطوح مجوز را تنظیم کنید تا آنها را خصوصی نگه دارید یا می‌توانید آنها را با خود به اشتراک بگذارید. همکاران.

Custom Chart3
Custom Chart4

نمودارهای چند سری برای نسخه 2

این توسعه یک همکاری واقعی بین تیم Really Simple Systems و مشتریان ما بوده است. ما اکنون در حال کار بر روی نسخه بعدی نمودارهای سفارشی هستیم که بازخورد مشتریانی را که در فرآیند آزمایش بتا دخیل بودند، دریافت می کند. این مرحله بعدی شامل نمودارهای چند سری است که امکان ساخت نمودارهایی را می دهد که داده ها را بین تعدادی متغیر مقایسه می کند. این ممکن است مقایسه دوره‌های زمانی مختلف برای فعالیت فروش شما یا شاید فروش بسته شما بر اساس نوع حساب در 2 سال گذشته باشد. زمانی که این برنامه آماده پخش شد به شما اطلاع خواهیم داد.

ویجت های بیشتری منتشر شد

اما این همه ماجرا نیست! در همان نسخه نرم‌افزاری، دو ویجت سرگرم‌کننده دیگر داریم که فکر می‌کنیم واقعاً مفید خواهید بود.

اولین فقط یک لیست ساده برای انجام کارها است. این به شما امکان می دهد لیستی از یادآورها را در داشبورد خود ایجاد کنید که به هیچ تاریخ، حساب، فرصت یا موردی مرتبط نیستند. تقریباً خیلی ساده به نظر می رسد، اما من متوجه شده ام که مکانی عالی برای یادداشت کردن چیزهای موقت است. این به ویژه برای کاربران غیرفروشنده مانند ما در بازاریابی مفید است. می‌توانید یادداشت‌ها و نشانی‌های اینترنتی را اضافه کنید تا به آن‌ها مراجعه کنید، فهرست را دوباره مرتب کنید، موارد را پس از تکمیل بررسی کنید و در صورت لزوم حذف کنید.

To Do List

دومین ویجت جدیدی که آن را جدول گزارش ها نامیده ایم. این نسبتاً مرتب است! این به شما امکان می‌دهد یک عکس فوری از هر یک از گزارش‌های CRM خود را در داشبورد خود نمایش دهید. کافیست ویجت را به داشبورد خود اضافه کنید و سپس روی آن کلیک کنید تا پیکربندی شود. با این کار لیستی از گزارش های شما ظاهر می شود. با کلیک بر روی نام گزارش و ذخیره، پنج رکورد بالای گزارش در داشبورد شما نمایش داده می شود. و ببین! شما یک نمای فوری از داده های آن گزارش دارید. همچنین پیوندی در ویجت برای باز کردن گزارش به طور کامل وجود دارد.

Report Table

ویجت‌های فهرست کارها و جدول گزارش‌ها در همه طرح‌های قیمت موجود هستند. می‌توانید این ابزارک‌های جدید را در پاپ‌آپ «افزودن ابزارک‌ها» در زیر برگه فروش پیدا کنید، اگرچه می‌توانید با دسترسی از آن مکان، ویجت‌ها را به هر داشبوردی که دوست دارید اضافه کنید.

به وبینار ما بپیوندید

اگر برای شروع کار با نمودارهای سفارشی و ویجت جدول گزارش‌ها کمک می‌خواهید، ما یک وبینار ماهانه برگزار می‌کنیم. گزارش‌دهی پیشرفته و نمودارهای سفارشی. به ما بپیوندید و نحوه استفاده از این ابزارهای جدید را بررسی کنید.

تعداد بازید : 47

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1