شماره تماس : 02128426511
“vc_column-inner”>

ابزار موقعیت مکانی برای یافتن حساب ها

شما احتمالاً در حال حاضر خیلی جلسات رو در رو انجام نمی‌دهید، اما وقتی زمانش برسد، در اینجا یک ویژگی جدید است که فکر می‌کنیم واقعاً برای شما مفید خواهد بود.

ما یک ابزار موقعیت جغرافیایی را به صفحه حساب‌های CRM اضافه کرده‌ایم تا زمانی که در حال برنامه‌ریزی هستید با بازدیدهای فروش میدانی خود، می‌توانید ببینید کدام حساب‌های دیگر در این نزدیکی دارید که ممکن است بخواهید با آن تماس بگیرید.

حساب‌های نزدیک، به شما امکان می‌دهد یک نقشه Google برای یک مشتری بیاورید و سپس سایر حساب‌های اطراف را جستجو کنید، شعاع جستجو را تغییر دهید تا مسافت را افزایش یا کاهش دهید. در این نسخه مرحله اول، Nearby Accounts به طور پیش‌فرض در همه مکان‌های مستقر در بریتانیا در دسترس است و می‌توان آن را برای مکان‌های بین‌المللی درخواست کرد.

معمولاً، این ابزار همچنین دستورالعمل‌های Google را به آدرس مخاطب شما ارائه می‌کند، بنابراین می‌توانید در حین حرکت، بازدیدهای خود را از یکی به دیگری ردیف کنید.

این یک تصویر کوتاه است که نحوه دسترسی به حساب‌های اطراف (بدون صدا) را نشان می‌دهد.

صرف نظر از اینکه در حال حاضر قادر به بازدید حضوری هستید یا خیر، این ابزار بینش بسیار خوبی از مکان مشتریان و مشتریان بالقوه شما ارائه می دهد. ممکن است متوجه شوید که در مناطق خاصی گروه های تماسی دارید که ممکن است توجه ویژه ای را ایجاب کند. ممکن است آنها انجمنی داشته باشند که شما از آن اطلاعی نداشتید و این فرصت را به شما می دهد که در این منطقه بیشتر گسترش دهید.

در آینده، اگر به دنبال برگزاری یک کنفرانس یا نمایشگاه جاده ای هستید، می تواند مفید باشد و این ابزار ممکن است به شما کمک کند در دسترس ترین مکان برای اکثر مشتریان خود را پیدا کنید.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1