شماره تماس : 02128426511

بررسی CRM برای موفقیت مشتری

پیش از این در سال 2021، یک نظرسنجی از مشتریان انجام دادیم تا به ما در درک بیشتر مشتریانمان کمک کند. هستند و از نرم افزار CRM خود چه می خواهند.

یکی از چیزهایی که یاد گرفتیم این بود که مشتریان ما برای این فرصت ارزش قائل هستند که در مورد نیازهای CRM و تنظیم سیستم خود با یکی از تیم فنی ما صحبت کنند. آنها به ما گفتند که سطح پشتیبانی اضافی یک جلسه یک به یک به آنها کمک می کند تا بهتر از ویژگی های نرم افزار استفاده کنند و مزایای CRM متوجه شدند.

و ما گوش می‌دادیم…

پس بیایید صحبت کنیم!

در پاسخ، ما خوشحالیم که خدمات پشتیبانی مشتری جدید را برای کمک به مشتریان برای استفاده حداکثری اعلام کنیم. از CRM ما مشتریانی که سالانه ارائه می‌شوند، اکنون می‌توانند یک بررسی CRM را با یک متخصص فنی رزرو کنند تا در مورد نیازهای متغیر CRM خود و اینکه چگونه سیستم می‌تواند تیم و رشد کسب‌وکارشان را به بهترین شکل پشتیبانی کند، صحبت کنند.

برای راه‌اندازی این سرویس، ابتدا از طریق ایمیل از مشتریان دعوت می‌کنیم تا با یکدیگر تماس بگیرند و یک تماس بررسی رزرو کنند. تماس‌های از قبل رزرو شده به مشتریان این امکان را می‌دهد که برای یک جلسه 45 دقیقه‌ای رزرو کنند تا در مورد نیازهای خود با تیم جدید موفقیت مشتری فنی ما صحبت کنند.

برای کمک به مشتریان در دریافت بهترین ها از CRM، از تماس های ویدیویی استفاده خواهیم کرد و اشتراک‌گذاری صفحه برای نشان دادن ویژگی‌ها و نحوه بهترین استفاده از سیستم برای رفع نیازهای تجاری منحصر به فرد خود.

CRM Review Session

بنیان‌گذار و مدیر عامل ما، جان پترسون، اظهار داشت: «علی‌رغم سادگی CRM و منابع پشتیبانی گسترده، تحقیقات نیاز به کمک بیشتر مشتری در مورد محصول و خدمات ما را شناسایی کرده است. مشتریان به ما گفتند که بیشتر از همه به ما این امکان را می دهند که در مورد نیازهای خود با یک متخصص فنی صحبت کنند و به آنها اجازه می دهد CRM را خیلی سریع پیاده سازی کنند یا مشخصات خود را به روز کنند. ما خوشحالیم که توانسته ایم به سرعت با این نیاز سازگار شویم و خدمات پشتیبانی مشتری خود را گسترش دهیم.

پشتیبانی آزمایشی CRM

علاوه بر خدمات بررسی سالانه CRM، ما اکنون تماس‌های داخلی را نیز به مشتریان جدید ارائه می‌دهیم و به آنها کمک می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن با سیستم شروع کنند.

در هفته‌های آینده از مدیران سیستم مشتریان خود دعوت خواهیم کرد تا تماسی را رزرو کنند. در ضمن، اگر نیاز فوری به بحث در مورد CRM خود دارید، با ask@reallysimplesystems.com تماس بگیرید.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1