شماره تماس : 02128426511

طراحی وب سایت و یکپارچه سازی رابط کاربری CRM

همین چند هفته پیش ما وب سایت جدید خود را راه اندازی کردیم و ظاهری تمیز و امروزی برای سیستم های واقعا ساده و علاوه بر این، یافتن اطلاعات مورد نیاز را برای بازدیدکنندگان آسان می کند. در حین توسعه وب‌سایت، ما الهام گرفتیم که هویت برند جدید را در رابط کاربری CRM (UI) بگنجانیم و یک برند بین‌المللی منسجم را در هر دو ایجاد کنیم.

در روزها و هفته های آینده، این نسخه به روز شده جدید رابط کاربری CRM خود را عرضه خواهیم کرد. تغییرات باعث تثبیت نام تجاری در محصول و بازاریابی ما می شود.

چه خبر؟

با نگاهی به آنچه تغییر کرده است، وسوسه انگیز است که بگوییم، نه چیز زیادی! آخرین چیزی که مشتریان ما نیاز دارند این است که هر بار که به‌روزرسانی می‌کنیم، یک سیستم جدید یاد بگیرند. انگار به سوپرمارکت رفته و چیدمان راهرو عوض شده است! تفاوت های رابط کاربری بسیار ظریف هستند اما صفحه نمایش را ساده، تمیز و واضح می کند. بنابراین پیمایش و یافتن اطلاعات مورد نیاز آسان است.

سبک سازی ثابت

ما تمرکز خود را بر سازگاری با طرح‌بندی صفحه گذاشته‌ایم تا شبکه‌ها و دکمه‌ها همیشه در جایی باشند که انتظار دارید آنها را پیدا کنید. خواهید دید که ما صفحه‌ها را مرتب کرده‌ایم تا فضای «مرده» را به حداقل برسانیم و مقداری سایه اضافه کرده‌ایم که جستجوی داده‌ها را برای چشم آسان می‌کند. و ما همچنین برخی از عملکردها را گروه بندی کرده ایم تا بتوانید به سرعت آنچه را که می خواهید پیدا کنید. سایر تغییرات زیبایی شناختی عبارتند از: شکل دکمه‌ها شبیه به وب‌سایت و استفاده از تن و رنگ برای CRM جذاب‌تر.

اینترفیس جدید برای استفاده از تلفن همراه بیشتر بهینه شده است. در نتیجه کاربران می توانند به راحتی به داده های خود در حال حرکت دسترسی داشته باشند و داده های شرکت خود را نظارت کنند.

دوره تعویض

اگرچه رابط کاربری جدید برای مدتی آزمایش بتا شده است، ما تغییرات را در پایگاه مشتریان خود به صورت مرحله‌ای ارائه می‌کنیم، فقط در صورتی که اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ دهد. با استفاده از مشتریان فعلی که از طرح رایگان استفاده می کنند، سپس مشتریان دیگر را طی مراحلی تغییر می دهیم.

ما امیدواریم که تغییرات به عنوان یک شگفتی خوشایند باشد. این احتمال وجود دارد که برخی از مشتریان مطمئن نباشند که چه چیزی تغییر کرده است، اما متوجه شوند که چیزی متفاوت است!

ما مطمئن هستیم که آن را دوست خواهید داشت!

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1