شماره تماس : 02128426511

CRM خود را با Office 365 ادغام کنید

اگر از برنامه‌های تجاری مایکروسافت استفاده می‌کنید، خوشحال می‌شوید که ما یک ادغام بومی جدید با Microsoft 365 راه‌اندازی کرده‌ایم. (قبلاً به عنوان Office 365 شناخته می شد) تا به مدیریت سازمان شما کمک کند.

این ادغام جدید به این معنی است که می توانید حساب Microsoft 365 (MS 365) خود را به طور یکپارچه به Really Simple Systems CRM خود متصل کنید و به شما امکان اضافه کردن و ویرایش مخاطبین، مدیریت وظایف و فرصت های فروش و بنابراین حفظ سابقه کامل از خود را می دهد. تعاملات.

ما در ماه‌های اخیر یک آزمایش بتا برای توسعه اجرا کرده‌ایم، و از اینکه ببینیم این ادغام جدید چقدر خوب مورد استقبال قرار گرفته است و دیدن مشتریان زیادی که مشتاق آزمایش هستند، بسیار عالی است. با توسعه‌ای که اکنون برای همه کاربران فعال است، می‌توانید به راحتی حساب‌های خود را تنظیم کنید تا مخاطبین و تقویم‌های خود را بدون تکرار در پلتفرم‌ها همگام‌سازی کنند. همگام‌سازی خودکار به این معنی است که می‌توانید سوابق تماس خود را حفظ کنید و تقویم‌ها را در زمان واقعی، بدون ترک CRM، به روز نگه دارید، و کارایی بیشتری را با همه چیز در یک مکان ارائه دهید.

Tasks Calendar

بنیان‌گذار و مدیر عامل ما، جان پترسون، اظهار داشت: «ادغام سیستم‌های واقعا ساده CRM با مایکروسافت 365 آخرین حرکت ما برای حمایت از کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​است که تجربه کاربری ساده‌ای را ارائه می‌کند که از رشد و مدیریت روابط پشتیبانی می‌کند. . ما از بازخوردها می دانیم که این یک توسعه محبوب برای مشتریان ما است و به آنها کمک می کند به یک محیط کاری کامل ابری حرکت کنند.

این ادغام مایکروسافت 365 ادغام ایمیل موجود ما، MailSync™ و Single Sign-On ما را تحسین می کند. ادغام از طریق Microsoft Azure.

چگونه کار می کند

یکپارچه سازی این دو سیستم پوشه ای در MS 365 با عنوان “سیستم های واقعا ساده” ایجاد می کند. فقط مخاطبین اضافه شده به این پوشه با Really Simple Systems CRM شما همگام خواهند شد.

از آنجایی که Really Simple Systems CRM شما «مبتنی بر حساب» است، برای گرفتن مخاطبین از Microsoft 365 که نام شرکت مرتبطی ندارند، یک حساب CRM با عنوان «از Office 365» به‌طور خودکار در CRM شما ایجاد و به‌روزرسانی می‌شود.

Office 365 Integration

Office 365 Sync

با به‌روزرسانی هر 5 دقیقه، همه حساب‌های مرتبط با Office 365 برای مخاطبین و کارهای جدید، ویرایش شده یا حذف شده بررسی می‌شوند و داده‌ها را همگام‌سازی می‌کنند. داده ها با کپی کردن داده ها در هر دو سیستم به روز می شوند، به جز مخاطبین و کارهای حذف شده در Office 365 که به طور خودکار در CRM حذف نمی شوند.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1