شماره تماس : 02128426511

طراح ایمیل Whizzy

ما طراح ایمیل را کاملاً بازسازی کردیم تا به شما ارائه دهیم انعطاف پذیری بیشتر، بنابراین می توانید جنبه خلاقانه خود را رها کنید! با استفاده از رابط کاربری آسان «کشیدن و رها کردن» می‌توانید الگوهایی را که قرار داده‌ایم ویرایش کنید، یا می‌توانید با طراحی خود از ابتدا شروع کنید.

ما بخش‌های زیبای «ساخت» را اضافه کرده‌ایم که اضافه کردن و ویرایش متن، دکمه‌های CTA تصاویر، جاسازی ویدیوها، تصاویر ابرپیوند و پیوند دادن رسانه‌های اجتماعی شما را سریع و آسان می‌کند. شما کنترل کامل شناسه برند خود را با گزینه هایی برای تغییر رنگ های پس زمینه، فونت ها، دکمه ها و موارد دیگر دارید. می‌توانید طرح‌های رنگی را در کل طرح ویرایش کنید، یا می‌توانید هر بخش را جداگانه ویرایش کنید.

بازاریابی

برنامه جدید اکنون شامل یک گزینه تست و پیش‌نمایش در ابزار طراح است که به شما امکان می‌دهد ببینید طراحی شما در صفحه نمایش رایانه شخصی و تلفن هوشمند چگونه به نظر می‌رسد. می‌توانید با ارسال یک پیام آزمایشی برای خود یا هر یک از کاربران دیگر CRM، نحوه نمایش آن را هنگام ورود در صندوق ورودی مخاطب آزمایش کنید.

اگر می‌خواهید طراحی ایمیل خود را ذخیره کنید، می‌توانید آن را به قالب‌های خود “پین” کنید تا در زمانی که هستید آماده استفاده باشد.

لیست‌ها و بخش‌بندی

ویژگی مورد علاقه من قابلیت جدید فهرست های پستی است. تغییر در اینجا این است که به جای تعریف مجدد بخش بندی مخاطبین خود برای هر کمپین، می توانید معیارهای فیلتر خود را برای استفاده مجدد ذخیره کنید. دو نوع لیست وجود دارد که می توانید یکی را انتخاب کنید: لیست های استاتیک و لیست های پویا. با فهرست‌های استاتیک می‌توانید تمام مخاطبین خود یا بخش کوچک‌تری را انتخاب کنید، برای مثال مخاطبین در لندن. اما می‌توانید با استفاده از داده‌های ذخیره‌شده در CRM خود، گروه‌های بسیار پیچیده ایجاد کنید تا بازاریابی ایمیلی خود را هدف قرار داده و شخصی‌سازی کنید. هنگامی که یک لیست ایجاد شد، می توانید آن را ذخیره کنید، دوباره استفاده کنید و آن را به دلخواه ویرایش کنید.

با فهرست‌های پویا، شما همان سطح عملکرد را دارید، اما معیاری را تعیین می‌کنید که به‌طور خودکار فهرست را با هر تغییری در مخاطبین CRM شما به‌روزرسانی می‌کند، مثلاً اگر مشتری جدیدی اضافه شده باشد. بنابراین، اگر فهرست پویای شما برای یافتن همه مخاطبین شما در ایالات متحده فیلتر شده باشد، تمام مخاطبینی را که در زمان ارسال پستی با آن معیارها مطابقت دارند، پیدا خواهد کرد.

زمان‌بندی ساده

مرحله بعدی برنامه‌ریزی پستی‌تان است. در اینجا یک پنجره بازشوی ساده انتخابگر تاریخ برای انتخاب زمان و تاریخی که می‌خواهید ایمیل خود را ارسال کنید، پیدا خواهید کرد، یا می‌توانید «در اسرع وقت» ارسال کنید. سیستم ایمیل‌ها را برای ارسال به‌صورت دسته‌ای کنترل‌شده در صف قرار می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که فیلترهای هرزنامه‌ای که توسط مشتریان ایمیل مخاطبین شما کنترل می‌شوند، به خطر نیفتید. Outlook و Gmail.

بازاریابی

مشارکت نظارت

هنگامی که ایمیل شما ارسال شد، می توانید سطوح تعامل خود را در زمان واقعی ردیابی کنید، زیرا گیرندگان شما باز می شوند و روی نامه های شما کلیک می کنند. صفحه آمار کمپین نمودار تحویل جدول زمانی را همراه با جزئیات مربوط به شما ارائه می دهد. باز می شود، از طریق کلیک، پرش و لغو اشتراک. می‌توانید جذاب‌ترین پیوندهای خود را نظارت کنید و ببینید چه کسی آنها را باز کرده است.

آزمایشی انجام دهید

ابزار جدید بازاریابی ساده اکنون برای آزمایش با ثبت نام های جدید CRM در دسترس است.

آزمایشی رایگان

به یک وبینار بپیوندید

اگر مایلید نسخه نمایشی ابزار جدید را مشاهده کنید، از پنجشنبه، 29 اکتبر 2020، وبینارهای ماهانه منظم را برگزار خواهیم کرد. می توانید در شما را در اینجا می‌برد.

نمونه نمایشی زنده

لطفاً توجه داشته باشید، ما به اجرای وبینارها در ابزار بازاریابی پیشرفته فعلی نیز ادامه خواهیم داد و تاریخ بعدی چهارشنبه، 4 نوامبر 2020 خواهد بود. می‌توانید ثبت نام کنید مکان خود را اینجا رزرو کنید.

تغییر قدیمی به جدید

اگر از نسخه قدیمی Simple Marketing استفاده می‌کنید، از شما دعوت می‌شود تا زمانی که برای شما مناسب است به نسخه جدید بروید. داده های موجود شما منتقل می شود و ایمیل های قدیمی شما در برنامه جدید در دسترس خواهند بود، اما نمی توانید آنها را ویرایش کنید. لطفاً همچنین توجه داشته باشید که سیستم قدیمی گروه‌بندی ایمیل‌ها با استفاده از مراحل کمپین در نسخه جدید گنجانده نشده است.

پس از تغییر به سیستم جدید، در صورت نیاز، می توانید به سیستم قبلی برگردید. با این حال، هر طرحی که در ابزار جدید ایجاد کرده‌اید، در دسترس نخواهد بود.

اگر می‌خواهید به بازاریابی ساده جدید تغییر دهید، لطفاً با مدیر حساب خود تماس بگیرید و ما یک تغییر تاریخ را برای شما برنامه‌ریزی می‌کنیم.

بازاریابی

بازاریابی پیشرفته بعدی

نسخه جدید ما با همه خوانندگی و رقصیدن، بازاریابی پیشرفته هنوز در مرحله توسعه است. ما امیدواریم که این را در اوایل سال 2021 به شما ارائه دهیم. بازاریابی پیشرفته شامل تمام ویژگی‌های ابزار بازاریابی ساده به‌علاوه ویژگی‌های پیشرفته‌تر مورد نیاز برای مدیریت کمپین‌های بازاریابی پیچیده، مانند ادغام وب‌سایت و اتوماسیون است.

مشتریانی که در حال حاضر از بازاریابی پیشرفته برای سطوح حجم استفاده می‌کنند، می‌توانند به ابزار بازاریابی ساده نیز سوئیچ کنند و ما تعداد ایمیل‌ها را در ماه تا حد معمول 50000 ایمیل شما افزایش خواهیم داد.

تعداد بازید : 21

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1