شماره تماس : 02128426511

آمار سطح کمپین – ویژگی جدید

گاهی اوقات، این چیزهای کوچک در زندگی هستند که تفاوت بزرگی ایجاد می کنند. در آغوش گرفتن، تشکر کردن، یا حتی مبادله لبخند با یک غریبه می تواند روحیه شما را بیشتر از آنچه تصور می کنید تقویت کند.

و ممکن است که قرنطینه به من برسد، اما آمار جدید سطح کمپین ما شادی مشابهی برای من به ارمغان می آورد!

این آخرین به‌روزرسانی برای ابزار بازاریابی پیشرفته ما شامل تجسم بسیار خوبی از فعالیت مخاطبین شما است. با داده های تعامل دقیق تا بینش واقعی در مورد نحوه دریافت پیام شما به شما ارائه دهد.

در اواسط ماه مه، به‌روزرسانی در تمام کمپین‌های گذشته شما اعمال می‌شود و بینش واقعی درباره فعالیت مخاطبین شما ارائه می‌کند.

تجزیه داده ها بر اساس مراحل

آمار کمپین به صورت نمودار و تفکیک شده نمایش داده می شود در هر مرحله کمپین، تعداد ایمیل‌های باز شده، تعداد کلیک‌ها و پرش‌ها، به‌علاوه گزارش‌های هرزنامه را به شما نشان می‌دهد (البته امیدواریم هیچ کدام).

در زیر جدولی است که مقادیر عددی تعداد مخاطبین پست شده و زیرمجموعه‌های داده را نشان می‌دهد که چند نفر پیام را باز کرده‌اند، کلیک کرده‌اند، اشتراک را لغو کرده‌اند و غیره را نشان می‌دهد. یک درصد.

Campaign Level Stats

کلیک از طریق پیوندها

جدول بعدی کلیک‌هایی را نشان می‌دهد که روی پیوندهای موجود در پیام شما انجام شده است. تعداد کل کلیک‌ها روی هر پیوند و همچنین تعداد مخاطبینی که روی آنها کلیک کرده‌اند را نشان می‌دهد. این به خوبی نشان می دهد که چه موضوعاتی برای مشتریان شما جذاب تر است.

سپس می‌توانید فهرستی از مخاطبینی که روی هر پیوند کلیک کرده‌اند را با کلیک کردن روی نام پیوند نمایش دهید.

Campaign Stage Stats

درباره بازاریابی پیشرفته

ابزار بازاریابی پیشرفته به طور کامل با CRM ما یکپارچه شده است، یک راه حل بازاریابی ایمیلی قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده برای خودکارسازی و نظارت بر بازاریابی خود – جذب سرنخ ها از وب سایت خود، اجرای کمپین های ایمیل و اندازه گیری ROI.

بازاریابی پیشرفته به شما این فرصت را می دهد که همه کمپین های بازاریابی خود را مدیریت کنید، نه فقط ایمیل ها. این ممکن است رویدادهای در حال اجرا، تبلیغات Google، ایمیل مستقیم و غیره باشد.

کمپین‌های شما را می‌توان در مراحل کمپین گروه‌بندی کرد و به شما این امکان را می‌دهد که چندین بخش را با یکسان ایمیل کنید. یا یک ایمیل دیگر، مراحل پیگیری ایجاد کنید و آمار خود را جداگانه مدیریت کنید.

برای ترتیب دادن آزمایشی از ابزار جدید بازاریابی پیشرفته، همین امروز با ما تماس بگیرید.

ادغام بازاریابی CRM

البته، تمام فعالیت کمپین در سابقه CRM ثبت می شود، بنابراین همه اعضای تیم شما می توانید ببینید که هر مخاطب چگونه پاسخ داده است و بهترین سرنخ های شما را اولویت بندی کند.

تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1