شماره تماس : 02128426511

یک طرز فکر فروش ایجاد کنید

اگر خجالتی و درونگرا هستید، باید بر برخی از این ویژگی های شخصی غلبه کنید تا مراحل فروش را با موفقیت دنبال کنید.

شما باید آنقدر شجاع باشید که بتوانید سؤالات سخت بپرسید و بر ترس خود از رد شدن غلبه کنید. همچنین باید برخی از تابوهای اجتماعی را درباره کارهایی که افراد «خوب» مجاز به انجام آن هستند، بشکنید. با این حال، چیزی که لازم نیست باشید، تصویر کلیشه‌ای رسانه‌ها از یک فروشنده است: زورگو، غیرقابل اعتماد، کسی که مادربزرگ خود را می‌فروشد. چنین افرادی وجود دارند، اما فروشندگان حرفه ای با مشتریان خود کار می کنند تا مطمئن شوند که دقیقاً همان راه حلی را می خرند. نیاز دارند، و سپس آنها برمی گردند و صرفاً به این دلیل که خوشحال هستند خرید می کنند.

وقتی نحوه فروش را بررسی کردید، متعجب خواهید شد که چگونه بدون آن دوام آورده اید. هنگام مذاکره با هر کسی، چه با رئیس، کارمندان، شریک زندگی یا فرزندتان، همان مهارت ها را بسیار مفید خواهید یافت. چند بار عبارت “فروش ایده” را شنیده اید؟ معنی آن چیزی است که می گوید و سیاستمداران به آن مشهور هستند.

فروش در واقع ترکیبی از مهارت ها و تکنیک های مختلف است. این فرآیندی است که پس از درک کامل، آشکار می شود و شامل دمی از مهارت های بین فردی است که حول روانشناسی و پشتکار انسان متمرکز است.

تعداد بازید : 19

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1