شماره تماس : 02128426511

صفحه وب

اگر شرکت شما ارائه‌دهنده SaaS است، ممکن است معیار شما تعداد ثبت‌نام‌هایی باشد که دریافت می‌کنید. در نظر گرفتن نسخه های مختلف صفحه ثبت نام وب شما به بهینه سازی صفحه و افزایش ثبت نام کمک می کند.

به عنوان مثال، ممکن است این ایده را داشته باشید که تغییر رنگ دکمه دعوت به اقدام از آبی به قرمز باعث برجسته شدن بهتر و افزایش ثبت نام می شود. در این مورد، از طرح آبی موجود به عنوان کنترل خود، نسخه A، و طرح جدید با دکمه قرمز به عنوان نسخه B استفاده می کنید. بازدیدکنندگان وب سایت خود را به طور مساوی بین دو طرح برای یک دوره زمانی معین تقسیم کنید.

در پایان آزمون می‌بینید که کدام یک بهترین عملکرد را دارد و سپس از آن استفاده می‌کنید. سپس می توانید برای آزمایش بیشتر یا بررسی نتایج خود، طرح قرمز را با رنگ دیگری آزمایش کنید.

به خاطر داشته باشید که هنگام اجرای چنین آزمایش‌هایی باید مطمئن شوید که حجم نمونه‌ای که با آن سروکار دارید از نظر آماری مرتبط است. به عنوان مثال، اگر به طور معمول روزانه فقط دو یا سه ثبت نام دریافت می کنید، ده کلیک نتیجه مناسبی ایجاد نمی کند.

هرچه اندازه نمونه بزرگتر باشد، قابلیت اطمینان نتایج آزمایش شما بیشتر است. با این حال، نتیجه به تفاوت در عملکرد نیز بستگی دارد. اگر معمولاً انتظار ثبت نام 5٪ از دکمه آبی خود را دارید، باید تعیین کنید که چه تغییری در میزان صدا باعث ایجاد تغییرات مرتبط می شود.

اگر بتوانید هزاران آزمایش انجام دهید، 5.6٪ ممکن است به معنای افزایش قابل توجهی در کسب و کار باشد، اما اگر فقط در ده ها تست کنید، نتیجه قابل اعتماد نخواهد بود. در حالی که آزمایش ترافیک کم هرگز به نتایج علمی قابل توجهی نمی رسد، اما همچنان سطح بینش را ارائه می دهد، اما برای اطمینان از اینکه بهترین نرخ تبدیل را دریافت می کنید، باید این آزمایش را مرتب تکرار کنید.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1