شماره تماس : 02128426511

دفتر استرالیا برای پاسخگویی به تقاضای جهانی باز می شود

Really Simple Systems، بزرگترین فروشنده CRM میزبانی شده در بریتانیا، امروز افتتاح اولین دفتر خارج از کشور خود را اعلام کرد. دفتر جدید استرالیا، مستقر در سیدنی، توسط سایمون هابارد، مدیر مهمان نوازی سابق آسیا پاسیفیک، با سیستم اتحادیه هدایت خواهد شد.

جان پترسون، مدیر عامل Really Simple Systems، گفت: «پس از دو سال رشد سریع در بریتانیا، استرالیا انتخاب طبیعی برای اولین دفتر بین‌المللی ما بود. آسیا پاسیفیک، و همچنین ارائه یک بازار ملی پیچیده.”

سایمون هابارد، مدیر عامل Really Simple Systems در استرالیا افزود: “CRM مبتنی بر وب در سراسر جهان در حال گسترش است و ما شاهد تقاضای عمده ای در استرالیا برای سیستم CRM هستیم که بر سهولت استفاده به عنوان یک متمایز کننده تمرکز دارد.”

این دفتر قبلاً با اولین مشتری خود، مشاور چابکی مستقر در سیدنی، قرارداد امضا کرده است. بیل پاتریک، مدیر فروش در Agility Consulting گفت: «کسب و کار ما به سرعت در حال رشد است و ما به یک سیستم CRM نیاز داشتیم تا تمام داده‌هایی را که در صفحات گسترده و سیستم‌های شخصی افراد فروش نگهداری می‌کردیم یکپارچه کنیم. ما همچنین می‌خواستیم فرآیند پیش‌بینی فروش را خودکار کنیم و از تمام داده‌های فروش برای کمپین‌های بازاریابی استفاده کنیم. ما چند ماه فرصت داده بودیم تا یک سیستم CRM را راه‌اندازی کنیم، اما Really Simple Systems در عرض چند روز نصب و راه‌اندازی شد.»

مشاوره

مشاوره چابکی یک شرکت مشاوره مالی و فناوری اطلاعات است که در ارائه راهکارهای هوش تجاری با کیفیت و ارزش بالا تخصص دارد. اصل راهنمای چابکی این است که به مشتریان خود کمک کند تا ارزش کسب و کار خود را شناسایی کرده و از آن بهره ببرند.

این با تعیین دقیق منابع ارزش – یعنی محصولات، مشتریان، کانال‌های توزیع، بخش‌ها و فرآیندهای تجاری- به دست می‌آید. تمرکز این شرکت بر پیاده سازی ابزارهای هوش تجاری مانند هزینه یابی مبتنی بر فعالیت، کارت امتیازی متوازن، ارزش سهامداران و بهبود فرآیند است. این ابزارها با دقت انتخاب شده و مطابق با نیازهای خاص هر مشتری سفارشی شده اند. این یک حوزه تخصصی است که به تخصص متمرکز نیاز دارد – تجربه اغلب در شرکت های بزرگتر به سختی پیدا می شود.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1