شماره تماس : 02128426511

ما از سال 1993 از ایمیل به شکل فعلی آن از طریق اینترنت استفاده می کنیم. زمان چقدر می گذرد! اگرچه در ابتدا ایمیل به عنوان یک تازگی در نظر گرفته می شد و بیشتر برای برقراری ارتباط اجتماعی استفاده می شد، اما به سرعت توسط دنیای تجارت پذیرفته شد. استفاده از ایمیل به روش ارتباطی منتخب تبدیل شده است و هزینه کم نحوه انجام تجارت ما را متحول کرده است.

اکنون سازمان‌های بیشتری برای بازاریابی و ارتباطات عمومی خود به ایمیل روی می‌آورند. ایمیل زدن منظم به مشتریان خود با خبرنامه و بولتن برای هر بازاریاب ضروری است، اما اشتباه گرفتن آن و از دست دادن لطف مشتریان بسیار آسان است. همه ما هر روز ایمیل های متعددی دریافت می کنیم و با وجود قوانین حفاظت از داده ها، بسیاری از آنها ناخواسته خواهند بود. ارائه‌دهندگان خدمات ایمیل (ESP) که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند، مانند MailChimp و Constant Contact، تا حدی تلاش می‌کنند تا مشتریان خود را از تولید هرزنامه، (ایمیل‌های تجاری ناخواسته، انبوه) و محافظت از شهرت فرستنده خود جلوگیری کنند، اما برخی از قوانین برای کسب‌وکارهای کوچک مفید نیستند.

یکی از ایرادات این است که ESP های بزرگتر به شما اجازه نمی دهند به چیزی که به عنوان «آدرس های مبتنی بر نقش» می گویند، پست کنید. اینها آدرس‌های ایمیلی مانند sales@companyname.com و accounts@companyname.com و غیره هستند. گمان این است که این نوع آدرس‌ها را می‌توان با خرید فهرستی به‌جای اینکه مالک برای بازاریابی ایمیلی انتخاب کرده باشد، جمع‌آوری یا به دست آورد. مطمئناً در یک دنیای ایده‌آل، همه ما دوست داریم نام و آدرس یک فرد را ثبت کنیم، اما این همیشه عملی نیست – به خصوص زمانی که بازار هدف شما مشاغل کوچکی هستند که اغلب از این آدرس‌های عمومی استفاده می‌کنند.

برای یک کسب و کار کوچک استفاده از آدرس ایمیلی که می تواند توسط بیش از یک نفر مشاهده شود یا از فردی به فرد دیگر منتقل شود بسیار مفید است، بنابراین معمولاً از آنها استفاده می شود. برخی از مشاغل خرد در واقع از چنین آدرس ایمیلی در کارت ویزیت خود استفاده می کنند. به شرطی که آدرس ها به طور قانونی به دست آمده باشند و مجوز پستی داده شود، نباید مشکلی در مورد هرزنامه وجود داشته باشد.

به عنوان یک ارائه دهنده SaaS، اغلب متوجه می شویم که مشتریان با استفاده از چنین آدرسی برای سیستم CRM خود ثبت نام می کنند. آنها ممکن است بعداً آدرس های شخصی را اضافه کنند، اما در مراحل اولیه، یک آدرس عمومی رایج است.

ابزار بازاریابی ایمیلی Really Simple Systems شما را از استفاده از این نوع آدرس مسدود نمی کند. ما می‌دانیم که کسب‌وکارهای کوچک چگونه کار می‌کنند و به شما کمک می‌کنیم از ارتباطات خود بهترین استفاده را ببرید. سیستم‌ها و خدمات پشتیبانی ما به شما کمک می‌کنند بفهمید که چگونه شهرت فرستنده خود را تمیز نگه دارید و ایمیل‌های خود را مورد استقبال مشتریان خود قرار دهید.

عیب دیگر استفاده از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات ایمیل این است که در ایالات متحده مستقر هستند و تحت قوانین ایالات متحده هستند. امنیت داده در ایالات متحده نسبت به اتحادیه اروپا سختگیرانه تر است و شما از بسیاری از موارد اخیر استفاده دولتی از داده های خصوصی آگاه خواهید شد. حتی ذخیره داده های شما در یک شرکت اروپایی با مالک ایالات متحده می تواند داده های شما را در معرض خطر قرار دهد.

در Really Simple Systems همه داده‌های شما به‌طور ایمن در مراکز داده ما در بریتانیا ذخیره می‌شوند، جایی که ما بررسی کرده‌ایم هیچ دخالتی در سازمان ایالات متحده وجود ندارد. مالکیت قانونی داده ها به صراحت در اختیار مشتری است و تحت مقررات قانون حفاظت از داده های بریتانیا ذخیره می شود. ما به شما نمی گوییم که سیستم ما بهتر از موارد ذکر شده است، اما فکر می کنیم این انتخاب بهتری برای مشاغل کوچک در سراسر جهان است.

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1