شماره تماس : 02128426511

Really Simple Systems از اینکه به عنوان فینالیست جوایز FSB برای کسب و کار دیجیتال/تجارت الکترونیک سال 2020 در منطقه جنوب شرقی بریتانیا انتخاب شد، خوشحال است. برنده شدن در اینجا باعث می‌شود که ما به فینال‌های ملی راه پیدا کنیم، بنابراین برای یک نتیجه مثبت دست به دست می‌شویم.

در سومین سال خود، جوایز فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک (FSB) کسب‌وکارهای کوچکی را که به بهترین وجه تجسم خلاقیت و انعطاف‌پذیری هستند که به شکوفایی بریتانیا کمک می‌کنند، جشن می‌گیرد و به رسمیت می‌شناسد.

کسب و کار دیجیتال/تجارت الکترونیک سال

جایزه کسب‌وکار سال دیجیتال/تجارت الکترونیک، کسب‌وکارهایی را که انعطاف‌پذیری لازم برای ماهیت سریع تجارت آنلاین را نشان می‌دهند، قدردانی می‌کند.

فینالیست‌ها سازمان‌هایی هستند که با نشان دادن پاسخگویی به نیاز مشتری و رشد کسب‌وکار مطابقت، یک سفر مشتری آنلاین برجسته را ارائه کرده‌اند. با افتخار می گوییم که این معیارها را برآورده کرده ایم!

بنیانگذار و مدیر عامل Really Simple Systems، جان پترسون، می‌گوید: «به عنوان یک رهبر بازار در بازار نرم‌افزار کسب‌وکارهای کوچک، خوشحالم که به فینال FSB رسیدیم.

“CRM سیستم های واقعا ساده با در نظر گرفتن مشاغل کوچک طراحی شده است. هدف نرم افزار ما افزایش چابکی کسب و کار در بازار همیشه در حال تغییر است که امکان رشد و موفقیت را فراهم می کند. به رسمیت شناختن کاری که فلسفه ما را تعریف می‌کند، بسیار ارزشمند است.»

FSB Award Finalist banner

چرا کسب و کارهای کوچک مهم است

در سال 2019، حدود 5.9 میلیون کسب و کارهای کوچک بخش خصوصی بریتانیا، که 99٪ از کل جمعیت تجاری را تشکیل می دهند. هر یک از اینها یک پیشنهاد منحصر به فرد برای فرهنگ کشور به ارمغان می آورد و در عین حال 52 درصد از گردش مالی سالانه 2.2 تریلیون پوندی بریتانیا را نیز شامل می شود.

راه حل های منحصر به فرد CRM

علی رغم اهمیت کسب و کارهای کوچک در اقتصاد بریتانیا، بسیاری از فروشندگان CRM نیازهای آنها را نادیده می گیرند. اغلب سیستم‌های ارائه شده بیش از حد پیچیده هستند که منجر به هزینه‌های اجرایی گران و برنامه‌های آموزشی وقت‌گیر می‌شود.

در حالی که هر کسب و کاری دارای الزامات منحصر به فردی است، اکثر مشاغل کوچک به راه حل پیچیده CRM نیاز ندارند. درعوض، با تأکید بر سفارشی‌سازی سیستم و سهولت استفاده، کسب‌وکارها می‌توانند روی رشد تمرکز کنند نه نرم‌افزار!

FSB celebrating small business

سادگی بیش از پیچیدگی

CRM و فلسفه ما مبتنی بر استفاده از برنامه های کاربردی پیچیده است و سپس آنها را آسان و مقرون به صرفه می کند. تجربه به ما می گوید که اکثر کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​به نیمی از قابلیت های موجود در اکثر CRM ها نیاز ندارند و هرگز از آن استفاده نخواهند کرد.

ما معتقدیم مهمترین ویژگی سهولت استفاده از آن است. کسب و کارهای کوچک بودجه و زمان محدودی برای سرمایه گذاری در پیاده سازی و آموزش طولانی دارند.

به همین دلیل است که Really Simple Systems به گونه‌ای طراحی شده است که هر کسب‌وکار جدیدی در سیستم می‌تواند در عرض چند دقیقه راه‌اندازی شود، در حالی که با رابط بصری آن، پذیرش کاربر را تضمین می‌کند.

FSB چیست؟

بیش از 45 سال پیش تأسیس شد، FSB یک سازمان سیاسی غیرانتفاعی و غیرحزبی است که به کسب و کارهای عضو کمک می کند تا موفق شوند.

مزایای اعضا شامل محافظت در مورد بازرسی مالیاتی، مشاوره حقوقی و منابع انسانی، و همچنین گروه‌های شبکه محلی و بانکداری تجاری است. FSB همچنین کمپین تجاری پیشرو در بریتانیا است و بر ایجاد تغییراتی متمرکز است که از کسب و کارهای کوچکتر برای رشد و موفقیت پشتیبانی می کند.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1