شماره تماس : 02128426511
اخبار31 مه 2018هلن آرمور

=”wpb_wrapper”>

ویژگی جدید “Keep me Log in” اضافه شد

شاید شما هم مانند من، روی چیز دیگری کار می‌کردید، سپس برای دریافت اطلاعات به CRM خود برگشتید تا متوجه شوید که شما را از سیستم خارج کرده است، ارگ!

اگر تا به حال از این که CRM شما به پایان رسیده است ناامید شده اید، از شنیدن راه حلی که اکنون در دسترس است خوشحال خواهید شد. ما یک ویژگی جدید “مرا در سیستم نگه دارید” معرفی کرده‌ایم که تنظیمات مهلت زمانی امنیتی را نادیده می‌گیرد و شما را در سیستم نگه می‌دارد.

به‌طور پیش‌فرض، به‌عنوان یک ویژگی امنیتی، CRM پس از 2 ساعت بدون فعالیت، شما را از سیستم خارج می‌کند. این بدان معنی است که اگر ایستگاه کاری خود را بدون مراقبت رها کنید، هیچ کس دیگری نمی تواند به داده های شما دسترسی داشته باشد. این به اندازه کافی منصفانه است، اما در محیط اداری امروزی همیشه خیلی کاربردی نیست.

Keep me logged in Really Simple Systems feature screenshot

تنظیم «من را در سیستم نگه دارید»

خوشحال خواهید شد که بدانید مدیر سیستم شما اکنون می‌تواند این را انتخاب کند که به طور مداوم وارد سیستم شوند. در پایین صفحه تنظیمات شرکت، یک چک باکس با عنوان «اجازه دادن به استفاده از ویژگی «من را وارد سیستم نگه دارید» پیدا می‌کنید. تیک زدن این تنظیمات را فعال می کند.

سپس وقتی کاربران شما وارد سیستم می‌شوند، کادری را در صفحه ورود به سیستم برای «من را وارد سیستم نگه دارید»، درست زیر کادر رمز عبور می‌بینند. با زدن این تیک، آنها به مدت دو هفته یا تا زمانی که از سیستم خارج شوند، به طور مداوم وارد سیستم می شوند. در مرکز پشتیبانی مشتری ما بیشتر بیاموزید.

زندگی من کامل شد!

تعداد بازید : 22

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1