شماره تماس : 02128426511

روابط با مشتری در قلب هر کسب و کاری قرار دارد. مهم نیست که چه اندازه یا نوع شرکتی دارید، هیچ جایگزینی برای ایجاد روابط پایدار و قوی با مشتری وجود ندارد.

دیگر در مورد ساخت فروش نیست زیرا مدتهاست که روزهایی هستند که مشتریان موظفند محصول ساده ای داشته باشند تبلیغات و کاتالوگ های فروش. ارائه مستقیم یک محصول به مشتریان دیگر کار نمی کند، فقط به این دلیل که آنها تکامل یافته اند.

به حدی که ، مشتریان این روزها ، بسیار بیشتر از نیازهای خود آگاه هستند و از آن احتیاط می کنند کلاهبرداری های بازاریابی ، که مستلزم آن است که شرکت ها با راه های خود بازتر و شفاف تر باشند. انتظار خدمات شخصی و متناسب‌تر را داشته باشید.

به همین دلیل ، مفهوم شخصی سازی نیز تغییر کرده است. این فراتر از خطاب به مشتریان با نام های اول خود در یک ایمیل یا ارسال برخی از پیشنهادات و معاملات عمومی است. این بیشتر در مورد تجزیه و تحلیل و درک مشتریان به طور عمیق و پیشرو در پرداختن به نیازهای آنها است. علاوه بر این ، این در مورد پاسخ سریع به تلاش های ارتباطی آنها و لذت بردن از آنها از هر طریق ممکن است. به عبارت دیگر ، همه چیز در مورد نزدیک شدن با آنها و دوست بودن برای آنها است ، نه فقط یک مارک.

و همه اینها نیاز به داشتن داده های روشنگری دقیق دارد.

IMAGE-link-1.jpg “>

این جایی است که CRM Analytics ارتباط خود را پیدا می کند. این سطح دانش و درک عمیق تری از مشتریان را فراهم می کند که می توان از آنها برای ارائه خدمات شخصی تر استفاده کرد.

شرکت ها به طور معمول از راه حل های عالی CRM برای ماندن در بالای روابط مشتری خود استفاده می کنند. تجزیه و تحلیل CRM ارائه شده توسط این راه حل ها به آنها کمک می کند تا داده های لازم را برای انجام این کار جمع آوری کنند.

تجزیه و تحلیل CRM ، همچنین به عنوان تجزیه و تحلیل مشتری شناخته می شود ، یک اصطلاح همه جانبه است که برای توصیف فناوری ها استفاده می شود و فرآیندهای با هدف ضبط ، جمع آوری و تجزیه و تحلیل انواع داده های مرتبط با مشتری و ارائه آنها در یک رابط کاربری آسان و کاربر پسند. هدف نهایی تجزیه و تحلیل مشتری این است که اطلاعات لازم را به بازاریاب ها برای درک مشتریان و تصمیم گیری های محور داده برای ارائه بهترین تجربه مشتری ارائه دهد. به خصوص برای B2B که در آن ارزش هر فروش زیاد است و در جایی که بیشتر در معرض خطر باشد ، CRM Analytics به مهمترین هدف ارائه داده های مناسب در زمان مناسب در قیف فروش کمک می کند. از آنجا که چرخه های خرید طولانی تر در B2B است ، با بیش از یک نفر در فرآیند تصمیم گیری ، دستیابی به تجزیه و تحلیل رفتاری مربوطه مربوط به پیشرفت و اعتصاب آنها در زمان مناسب است.

این روش ، تجزیه و تحلیل CRM به طور مؤثر به پر کردن شکاف بین شماره های ساده و مشتریان کمک می کند ، و یک پنجره عظیم ارائه می دهد فرصتی برای کسب و کار برای به دست آوردن حاشیه رقابتی. با استفاده از داده های جمع آوری شده به روش های هوشمند ، می توانید به راحتی از رقابت خود برای خدمت به مشتریان خود پیش بروید. این یک سطح عمیق تر از هوش را فراهم می کند که با آن می توان چنین مزیت اصلی را بدست آورد.

و این توسط یک راه حل کارآمد نرم افزار تجزیه و تحلیل CRM تسهیل می شود.

CRM چابک یکی از ویژگی های این ویژگی CRM بسته بندی شده است که دارای یک ابزار غنی از تجزیه و تحلیل CRM است. این بینش های عملی را در مورد رفتار و فعالیت های آینده نگر در وب سایت و برنامه تلفن همراه شما ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا علایق مشتری و همچنین سطح نامزدی را در مورد وب سایت خود و همچنین رسانه های اجتماعی خود در یک مکان ضبط و تجزیه و تحلیل کنید. نه تنها این ، بلکه گزارش های فعالیت روشنگری ، جدول زمانی و هشدارهای زمان واقعی را ارائه می دهد که با استفاده از آنها می توانید تصمیمات در زمان واقعی را برای القاء اقدامات بگیرید. به همین ترتیب ، به شما کمک می کند تا به الگوهای خرید مشتری توجه داشته باشید و به شما امکان می دهد حرکات مناسب را برای انجام اقدامات مطلوب انجام دهید. در تصویر بزرگتر ، به شما امکان می دهد تا در همه سیستم عامل های دیجیتالی خود فعالیت مشتری را وارد کنید.

در روز ، قبل از ظهور فن آوری های پیشرفته ، شرکت ها اغلب برای اتکا به فرضیات نادرست استفاده می کردند و حدس برای شخصی سازی و سایر برنامه های بازاریابی. با این حال ، حدس امروز به دور از کار است.

نیازهای مشتریان باید به صورت فعال مورد توجه قرار گیرد و دیگر از لحاظ واکنشی. فقط در این صورت شما می توانید از رقبا جلوتر بمانید.

شرکت ها به طور فزاینده ای از سیستم های هوشمند CRM برای گرفتن رهبری ، توسعه و حفظ علاقه خود و چرخش استفاده می کنند آنها را به مشتریان پرداخت می کنند. این بدان معنی است که رقابت نیز روز به روز سخت تر می شود.

ماریا لتمن ، متخصص دیجیتال 7 روش مهم استفاده از شرکتها از تجزیه و تحلیل CRM مبتنی بر AL بهبود روند کسب و کار در این مقاله .

در بالای همه چیز ، همچنین جلب توجه یک نسل زرنگ و دانا به طور فزاینده ای بسیار دشوار است از مشتریان حدس و گمان به اندازه کافی خوب نیست که بتواند محتوای یا محصولات مرتبط و مرتبط را تولید کند.

این اعداد دقیق و بینش است که به گرفتن یک تصویر واضح تر کمک می کند. تجزیه و تحلیل جهت و هدف را به کل تیم بازاریابی ارائه می دهد و به مشاغل کمک می کند تا دقیقاً آنچه را که باید انجام دهند برای ماندن و برقراری روابط بهتر مشتری تشخیص دهند.

و به همین دلیل شما به تجزیه و تحلیل CRM نیاز دارید-برای تصمیم گیری بهتر و آگاهانه تر داده ها پیش از رقابت پیش بروید.

کافی است که بگوید ، استفاده از داده های مناسب به روش های مناسب همه تفاوت ها را ایجاد می کند.

https://www.shutterstock.com/es/image-photo/hand-turning-nobs-texts-quality-service-636903151 /P>

فقط داشتن مشتری های رضایت بخش دیگر به اندازه کافی خوب نیست. اگر واقعاً یک تجارت پررونق می خواهید ، باید طرفداران ویران را ایجاد کنید “- کن بلانچارد

تجزیه و تحلیل CRM از بسیاری جهات به مشاغل کمک می کند. این یک دید قدرتمند خاص را فراهم می کند که فراتر از اعداد است. این به طور موثری به عنوان سگ چشم مشاهده شده به یک رویکرد در غیر این صورت کور و حدس زده عمل می کند.

در اینجا چند مورد وجود دارد که تجزیه و تحلیل CRM را برای تجارت اجتناب ناپذیر می کند.

تقسیم بندی مؤثر
تجزیه و تحلیل CRM اطلاعات مفصلی در مورد مشتری ارائه می دهد جمعیت و رفتار در مورد کانال های دیجیتالی مختلف ، که به بازاریابان این امکان را می دهد تا مشتریان را با عوامل مشترک گروه بندی کنند. با تقسیم بندی موثر مشتریان بر اساس معیارهای مختلف مانند سن یا رفتار خرید ، بازاریابان می توانند کمپین های بازاریابی مربوطه را برای هدف قرار دادن گروه های خاص انجام دهند و تبدیل های بیشتری را به ارمغان بیاورند.

تجزیه و تحلیل سودآوری
تجزیه و تحلیل CRM به دیدن کدام گروه ها کمک می کند انواع مشتریان بیشترین ROI را به همراه دارند. به لطف تقسیم بندی ، برای بازاریابان آسانتر می توانند مشتریانی را که دارای ارزش های مشترک هستند ، آسانتر می کنند و به نوبه خود سودآورترین گروه را تعیین می کنند. با معیارهای زمانی مانند ارزش مشتری (CLV) و هزینه خرید مشتری (CAC) می تواند برای اندازه گیری سودآوری ایجاد شود ، همه این موارد به بازاریابان این امکان را می دهد تا میزان درآمد را که مشتری احتمالاً برای شرکت وارد می کند ، پیش بینی کنند. این بیشتر به شرکت ها اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند که چقدر در حفظ مشتری سرمایه گذاری کنند.

خدمات و تجربه مشتری پیشرو
تجزیه و تحلیل CRM کمک می کند جلوتر از نیازها و مشکلات مشتری این امر دست بالایی را برای مشاغل در بازگرداندن این مشکلات و ایجاد اعتماد و اعتبار فراهم می کند. این اجازه می دهد تا مشاغل با محتوا و همچنین با محصولات و خدمات فعال تر باشند و به مشاغل ارائه شده توسط هیچ کانال دیگری مزیت می دهند.

بهینه سازی کمپین
تجزیه و تحلیل CRM گزارش های مفصلی و روشنگری را ارائه می دهد در مورد چگونگی عملکرد کمپین های بازاریابی مختلف این که آیا این کمپین های بازاریابی ایمیل شما یا کمپین های رسانه های اجتماعی شما است ، تجزیه و تحلیل به شما دانش داخلی را در مورد چیزهایی که چگونه کمپین های شما توسط مشتریان دریافت شده است ، به شما می دهد ، کدام یک از کمپین های شما بیشترین تعامل را دریافت کرده اند ، کدام یک از کمپین های شما بیشترین تبدیل ها را ایجاد کرده است. این به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که کدام یک از کمپین های خود را برای سرمایه گذاری بیشتر ، کدام کانال ها برای استفاده برای کمپین های آینده و غیره استفاده کنید.

شناسایی شکاف های بازار و فرصت های فروش جدید
CRM تجزیه و تحلیل ویژگی های منحصر به فرد و قدرتمند گوش دادن اجتماعی را ارائه می دهد. این به تجزیه و تحلیل مکالمات و روندهای موجود در شبکه اجتماعی و صنعت شما کمک می کند و به شما امکان می دهد شکاف های بازار را شناسایی کنید. همچنین به شما امکان می دهد ببینید که رقبای خود چگونه کار می کنند. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید محتوای پیشگیرانه ایجاد کرده و به مسائل مشتری بپردازید که حتی به شما پرداخته نمی شود. همچنین می توانید محصولات و خدمات را برای ارائه بهتر به مشتریان ایجاد یا به روز کنید.

مدل سازی پیش بینی کننده
تجزیه و تحلیل CRM در مدل سازی پیش بینی کمک می کند خوب. پیش بینی های دقیق مبتنی بر داده در مورد درآمد ، درک محصول و نگرانی های مشتری به شما امکان می دهد محصولات و خدمات جدید و بهبود یافته را در زمان واقعی الگوبرداری کنید. با گوش دادن دقیق اجتماعی ، می توانید با ایجاد محصولات بسیار پیش از رقبای خود ، به رهبری بازار دست یابید.

IMAGE-LINK-3.JPG “>

تجزیه و تحلیل وب عملی برای بهبود تجربه دیجیتال
مبتنی بر وب سایت CRM Analytics به دیدن ناهنجاری های فنی در صفحات وب شما و همچنین اثربخشی عناصر مختلف وب سایت کمک می کند. این به شما نشان می دهد که آیا بازدید کنندگان در پیمایش از طریق وب سایت شما مشکل دارند ، آیا هر یک از صفحات شما با افزایش پرش ها روبرو هستند ، چه مدت زمان هر بازدید کننده در هر صفحه می گذرد و تعداد بیشتری از چنین داده های روشنگری. این به شما کمک می کند تا برای یک تجربه دیجیتالی پویا و بهبود یافته ، در وب سایت خود تغییرات مؤثر ایجاد کنید.

شخصی سازی پیشرفته
تجزیه و تحلیل CRM یک تن مفید را ارائه می دهد اطلاعات مربوط به علایق و ترجیحات مشتری. همچنین به شما این امکان را می دهد تا ببینید که چه چیزی می تواند آنها را از خرید خارج کند. این نوع داده به شما کمک می کند تا از تاکتیک های شخصی سازی پیشرفته برای جلب توجه مشتری و ایجاد روابط بهتر مشتری استفاده کنید. این یک بار دیگر دانش لازم را به شما می دهد تا بفهمید چه نوع محتوا تصمیم به خرید در مشتری خود را القا می کند. با استفاده از تاکتیک های شخصی سازی ، می توانید مشتری را نیز احساس ارزشمندی و گوش دادن کنید ، که باعث افزایش اعتماد و وفاداری می شود.

ادغام تلاش های فروش و بازاریابی
بیشتر تجزیه و تحلیل CRM راه حل ها بینش های جامع و مفصل مربوط به رفتار کلی مشتری را در کانال های دیجیتال ارائه می دهند. این دسترسی فقط به کانال های بازاریابی یا فقط وب سایت را محدود نمی کند. به عنوان مثال ، این تجزیه و تحلیل های مربوطه را برای مشتری که در حال حاضر یک سرب واجد شرایط بازاریابی (MQL) است و در حال حاضر در قیف فروش است ، فراهم می کند. با استفاده از اطلاعات مناسب ، Analytics به بازاریابان این امکان را می دهد تا تلاش های بازاریابی و فروش را به طور مؤثر ترکیب کنند تا یک تجربه مشتری دلپذیر یکپارچه را ارائه دهند.

رویکرد جامع
تجزیه و تحلیل CRM به اتخاذ جامع تر کمک می کند رویکرد به سمت خدمات به مشتری همچنین – تجربه ای که فراتر از پرداختن به سؤالات مشتری و شکایات به موقع است. این به اتخاذ یک رویکرد جامع omnichannel برای ارائه یک تجربه پیشرفته و فراگیر مشتری کمک می کند.

همانطور که از 10 نکته فوق مشهود است ، CRM Analytics به مشاغل کمک می کند تا تجربه مشتری بهتر و غنی شده را ارائه دهند از طریق ابزارهای مختلف برای استخراج بهترین تجزیه و تحلیل و ارائه بهترین استفاده ، هرچند انتخاب راه حل های هوشمند ، انعطاف پذیر و غنی از CRM بسیار مهم است. همچنین برای افزایش تجزیه و تحلیل مشتری با استراتژی های سریع و مؤثر در ارتباط با مشتری برای به دست آوردن بهترین نتیجه مهم است.

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1