شماره تماس : 02128426511
ویژگی های جدید3 ژوئن 2016هلن آرمور

در اواخر امسال Really Simple Systems آخرین توسعه CRM خود را در نسخه 5 راه اندازی خواهد کرد. اما ممکن است بپرسید چه اتفاقی برای نسخه 1 تا 4 افتاد؟ به نظر می رسد که آنها بی سر و صدا در طول 10 سال گذشته با کمی هیاهو و بدون نام و شماره منتشر شده اند – بیشتر یک تکامل تا “جدید”. بنابراین با شمارش معکوس ما در حال توسعه CRM نسخه 5 هستیم و این بار چیزی برای فریاد زدن وجود دارد!

نسخه 5 به طور قابل توجهی متفاوت است و مطمئناً واجد شرایط یک نام و هیاهو است. به علاوه ما در حال حاضر روی نسخه‌های 5.1 و 5.2 کار می‌کنیم، بنابراین به ما کمک می‌کند پیگیری کنیم. اگرچه برای داشتن یک نام تفاوت قابل توجهی دارد، اما نسخه 5 آنقدر متفاوت نیست که مشتریان آن را تشخیص ندهند یا برای استفاده از آن نیاز به آموزش مجدد نداشته باشند!

سفر توسعه CRM ما

CRM سیستم واقعا ساده اولین بار در سال 2005 توسط بنیانگذار و مدیر عامل ما، جان پترسون نوشته شد. برای افراد متخصص، پلتفرم توسعه CRM در کلاسیک ASP نوشته شده بود که تحت ویندوز IIS اجرا می شد. امروزه ASP کمی قدیمی است و کمی “باگ” است – برای ادغام های وب امروزی نوشته نشده است و با چیزهایی مانند API و jQuery به خوبی کار نمی کند. رابط کاربری (UI) آخرین بار در سال 2013 به روز شد، اما به خوبی قدیمی نشده است!

بنابراین به زبان ساده، این مانع توسعه CRM ما شده است. ادامه دادن و به روز کردن CRM به معنای بازنویسی مجدد کل سیستم بود. پس از تامل بسیار، سرانجام تصمیم گرفتیم گلوله را گاز بگیریم و کار طولانی و دردناک بازنویسی را شروع کردیم.

بنابراین، نوشتن مجدد، CRM نسخه 5، به معنای حرکت از ASP کلاسیک به PHP با استفاده از معماری LAMP، با چارچوب CakePHP است. ظاهراً این خیلی بهتر است!

محرک‌های تغییر

در همان زمان، بازخورد مشتریان نشان می‌داد که باید رابط کاربری را به‌روزرسانی کنیم تا به CRM حس مدرن‌تری بدهیم، تجربه بهتری برای کاربرانی که اولین بار هستند ایجاد کنیم و سیستم را برای دستگاه‌های تلفن همراه بهبود ببخشیم.

مدیریت تغییر

برای شروع فرآیند، ابتدا همه بازخوردها و آنچه برای رسیدگی به مشکلات مورد نیاز بود، با در نظر گرفتن مسائل طراحی و فنی بررسی کردیم. سپس یک آژانس طراحی متخصص منصوب کردیم، پایه مهارت های داخلی خود را افزایش دادیم و یک رابط کاربری مدرن جدید را توسعه دادیم که می توانست با سیستم CRM بازنویسی کار کند. این بدان معناست که ما توانسته‌ایم تعداد زیادی از باگ‌ها و مشکلات را در یک واحد برطرف کنیم – بنابراین وضعیت ویژه CRM نسخه 5 را تضمین می‌کنیم.

چیزهای جدید

با نسخه 5 خیلی چیزها تغییر کرده است، اگرچه احتمالاً این ویژگی های جذاب تری است که مشتریان متوجه آن خواهند شد. به عنوان مثال:

  • رابط کاربری مدرن و سریع‌تر که برای تلفن‌های هوشمند نیز بهینه شده است
  • داشبورد قابل تنظیم با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن
  • امکانات جستجوی پیشرفته و جستجو در چندین رکورد
  • کشوی راهنما و ویدیوهای موجود در هر صفحه از CRM
  • قابلیت پنهان کردن و ترتیب مجدد ستون ها در شبکه های CRM
  • ادغام نقشه های گوگل

اما بهتر از همه، پلتفرم جدید CRM نسخه 5 به ما امکان می دهد در آینده پیشرفت های سریعتری داشته باشیم.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1