شماره تماس : 02128426511
اخبار12 ژانویه 2018هلن آرمور

زمان‌بندی گزارش CRM

با استفاده از رابط CRM نسخه 5، با اجرای گزارش‌ها از ویجت روی داشبورد خود و از گزارش‌های برنامه‌ریزی‌شده که مستقیماً به صندوق ورودی خود پست می‌شوند، به داده‌های خود دسترسی فوری خواهید داشت. چه در حال اجرای گزارش‌های تک‌تک یا برنامه‌ریزی گزارش‌های روزانه، هفتگی یا ماهانه باشید، داده‌های مورد نیاز در دسترس شما خواهند بود.

استفاده از ویژگی جدید «زمان اجرا» به این معنی است که نیازی نیست هر بار که گزارشی را اجرا می‌کنید، آن را تغییر دهید و در وقت ارزشمندتان صرفه‌جویی می‌شود. علامت زدن کادر «زمان اجرا»، گزینه‌های فیلتر را در گزارش ذخیره‌شده در دسترس قرار می‌دهد، بنابراین می‌توانید به سرعت مقادیر معیارهای خود را بدون نیاز به باز کردن گزارش تغییر دهید.

همچنین می‌توانید گزارش‌ها را مستقیماً از شبکه خلاصه گزارش‌ها اجرا کنید و به صورت فایل‌های PDF یا CSV به صفحه نمایش خود ارسال کنید.

CRM Reports Summary Page

گزارش‌ساز را بکشید و رها کنید

هنگام ایجاد گزارش‌های جدید، فرآیند ساده «کشیدن و رها کردن» به شما امکان می‌دهد به سرعت فیلدهایی را که می‌خواهید اضافه کنید و همچنین فرمت خروجی گزارش را انتخاب کنید. اگر داده‌ها را با همکاران خود به اشتراک می‌گذارید، می‌توانید سطوح مجوز را برای هر گزارش تنظیم کنید تا مشخص کنید چه کسی و در چه سطحی به آن دسترسی دارد.

مدیر فروش Really Simple Systems، لیزا کیلمیستر، اظهار داشت: «برنامه گزارش‌های جدید برای بسیاری از مشتریان ما تغییر خواهد کرد. در بازار امروز، داشتن بینشی از فروش و رفتار مشتری ضروری است. این تغییر آن اطلاعات را به راحتی در دسترس قرار می دهد.

خلاصه ویژگی های گزارش های جدید

  • ویجت های گزارش داشبورد
  • سازنده گزارش «کشیدن و رها کردن»
  • گزارش‌ها را مستقیماً از جدول خلاصه اجرا کنید

گزینه‌های گزارش‌دهی پیشرفته جدید

  • گزارش های برنامه ریزی شده به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود
  • گزینه “زمان اجرا” برای تغییر مقادیر فیلتر هنگام اجرای گزارش
  • فرمت‌های خودکار خروجی داده
  • گزینه‌های سطح مجوز افزایش یافت
تعداد بازید : 24

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1