شماره تماس : 02128426511
اخبار11 سپتامبر 2019جان پترسون

vc_column-inner”>

با ادامه ابهامات در مورد برگزیت، در مورد اینکه آیا بریتانیا با یا بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج می‌شود، و در صورت توافق دقیقاً چه چیزی را پوشش می‌دهد، ما تصمیم گرفته‌ایم که ایمن باشیم و تمام ذخیره‌سازی داده‌های خود را که حاوی داده‌های قابل شناسایی است منتقل کنیم. در مورد شهروندان EC خارج از بریتانیا و به بقیه EC.

امید و انتظار این است که پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، قانون GDPR اتحادیه اروپا اصلاح شود تا بریتانیا را در فهرست کشورهایی قرار دهد که EC آن‌ها را دارای قوانین مربوط به ذخیره‌سازی داده‌ها و حفظ حریم خصوصی مناسب می‌داند و بنابراین نیازی به حفاظت بیشتر ندارد. این فهرست در حال حاضر شامل نیوزلند، کانادا، سوئیس، آندورا و آرژانتین و سایر مناطق کوچکتر است. با این حال، درخواست بریتانیا برای گنجاندن در آن فهرست نمی‌تواند تا زمانی که بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج شود شروع شود، زمان می‌برد، در روز خروج بریتانیا مؤثر نخواهد بود و احتمالاً حتی رد خواهد شد.

در حال حاضر پایگاه داده های تولید ما در بلژیک نگهداری می شود که توسط Google Cloud میزبانی می شود. سیستم‌های پشتیبان و خطای ما در بریتانیا نگهداری می‌شوند. بنابراین، ما امکانات ذخیره‌سازی داده‌های پشتیبان و خطای خود را به امکانات میزبانی در EC منتقل می‌کنیم.

از آنجایی که ما دفاتری در EC داریم، یعنی تیم پشتیبانی ما در بوداپست، هیچ نماینده دیگری از EC را منصوب نخواهیم کرد.

بنابراین مشتریان ما می‌توانند مطمئن باشند که صرف‌نظر از نتیجه برگزیت، داده‌های آنها همچنان مطابق با GDPR خواهد بود.

در وب سایت ICO.

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1