شماره تماس : 02128426511

اگر از سیستم‌های واقعا ساده بازاریابی پیشرفته استفاده می‌کنید، ممکن است قبلاً از ویژگی فرم های وب ما استفاده کرده اند. از زمان انتشار آن، ما پذیرفته ایم بازخورد کاربر و افزودن یک عملکرد جدید که به بازدیدکنندگان وب سایت امکان پیوست فایل هایی مانند سند، pdf یا تصویر را می دهد.

اگرچه ممکن است یک به‌روزرسانی بسیار کوچک باشد، اما به بازدیدکنندگان وب این امکان را می‌دهد که موارد را به فرم‌های شما پیوست کنند، مجموعه‌ای از گزینه‌های جدید را برای بهبود جمع‌آوری داده، پشتیبانی مشتری و سفر مشتری شخصی‌شده شما باز می‌کند.

اگر با فرم‌های وب آشنا نیستید، این ویژگی به شما امکان می‌دهد سرنخ‌های جدید را مستقیماً از وب‌سایت خود بگیرید و آنها را به طور خودکار به CRM خود اضافه کنید.

می توانید یک فرم وب از داخل Really Simple Systems CRM طراحی کنید و کد را به وب سایت خود اضافه کنید. بازدیدکنندگان وب با وارد کردن جزئیات خود در فرم وب و ارسال، به طور خودکار حساب‌های شرکت، مخاطبین و فعالیت‌های شما را در سیستم CRM ایجاد یا به‌روزرسانی می‌کنند.

هر فرم به عنوان یک “تراکنش وب” محسوب می شود که می تواند شامل اقدامات متعددی برای پردازش داده های درخواست جدید شما باشد. به عنوان مثال، وقتی یک ورودی فرم یک حساب ایجاد می‌کند، می‌توانید تراکنش وب را به گونه‌ای تنظیم کنید که یک کار را برای یک فروشنده دنبال کند یا حتی یک فرصت.

Web form example

مزایای فرم های آنلاین

مهم نیست در چه بخش صنعت فعالیت می کنید، دادن توانایی به بازدیدکنندگان وب برای تماس آسان با شما ضروری است. در حالی که مشتریان یا سرنخ های بالقوه می توانند به سادگی با یافتن جزئیات شرکت در وب سایت شما با شما تماس بگیرند، ارائه یک فرم وب چندین مزیت متمایز دارد.

بیایید به این مزایا نگاه کنیم.

دریافت اطلاعات کلیدی

فرم‌های وب از این نظر منحصر به فرد هستند که به شما توانایی کنترل نوع اطلاعاتی را که از مشتری خود جمع‌آوری می‌کنید، می‌دهند. با ارائه فیلدهای مشخص و تعیین اینکه کدام یک از این فیلدها مورد نیاز است، اطمینان حاصل می کنید که بازدیدکنندگان وب شما اطلاعاتی را که می خواهید و نیاز دارید به شما می دهند. علاوه بر این، می‌توان این اطلاعات را در زمینه‌های CRM شما ترسیم کرد و پیگیری را آغاز کرد و سفر مشتری بهتری را برای مشتری فراهم کرد.

انتخاب ارائه می دهد

برخی افراد ترجیح می دهند مستقیماً با نماینده شرکت صحبت کنند، در حالی که برخی دیگر تلفن زدن را خیلی وقت گیر می دانند. برخی ترجیح می دهند از رسانه های اجتماعی استفاده کنند و برخی برای ارسال ایمیل. فرم وب راه سریع و آسانی را برای افراد فراهم می کند تا با استفاده از فیلدهای پیش فرض و لیست های کشویی در تماس باشند. ارائه طیف وسیعی از راه‌های ارتباط به مشتریانتان نشان‌دهنده ارزشی است که برای ارتباطات آنها قائل هستید.

تجزیه و تحلیل وب سایت

برای اندازه گیری اثربخشی وب سایت خود، به داده های قابل اعتماد نیاز دارید. فرم های وب همین را به شما می دهند. به عنوان مثال، می توانید فرم وب خود را به عنوان یک هدف تنظیم کنید در Google Analytics برای ردیابی تعداد بازدیدکنندگان وب که فرم را پیدا کرده و پر کردند.

ورودی خودکار داده

فرم‌های وب Really Simple Systems به شما امکان می‌دهند فیلدها را به CRM خود نگاشت کنید تا داده‌ها به طور خودکار مستقیماً در سیستم CRM ثبت شوند. این می‌تواند حساب‌های مشتری شما را ایجاد یا به‌روزرسانی کند، فعالیت‌ها را اضافه کند و وظایف را راه‌اندازی کند و به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی یک نمایه مشتری بسازید. همچنین ممکن است یک کمپین بازاریابی قطره‌ای راه‌اندازی کند که به موجب آن مخاطب به‌طور خودکار، به عنوان مثال، یک پیام تشکر دریافت می‌کند و به دنبال آن یک سری ایمیل‌های از پیش تعریف‌شده که آنها را با محصولات یا خدمات شما یا یک دوره زمانی معرفی می‌کند، دریافت می‌کند.

راحتی

اگر از پیوندهای ایمیل قابل کلیک در وب سایت خود استفاده می کنید، آنها به طور خودکار برنامه ایمیل پیش فرض مشتریان شما را باز می کنند. اگر ایمیل پیش‌فرض خود را تنظیم نکرده باشند یا آدرس آن نباشد، می‌خواهند از آن برای تماس با کسب‌وکار شما استفاده کنند، این خطر وجود دارد که مشتری ناامید شود و سایت شما را بدون تماس با شما ترک کند.

فرم‌های وب راحت هستند زیرا مشتریان شما حتی نیازی به ترک صفحه تماس شما برای ارتباط با شما ندارند. استفاده از یک فرم وب همچنین این احتمال را افزایش می دهد که مشتریان شما پس از تماس با شما زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند زیرا به برنامه دیگری کشیده نمی شوند.

اگر می‌خواهید فرم‌های وب خود را در سیستم‌های واقعا ساده ایجاد کنید، راهنمای گام به گام.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1