شماره تماس : 02128426511

جوایز5 مه 2021هلن آرمور

جوایز بهترین نرم افزار CRM 2021

در Really Simple Systems ما هرگز از اینکه نرم افزار CRM خود با وجود موفقیت آمیز بودن چقدر خوب است راضی نیستیم. بنابراین، قدردانی از تأییدیه‌های حرفه‌ای و درک اینکه چگونه برای مشتریانمان تفاوت ایجاد می‌کنیم، ارزشمند است.

آخرین ستایش های ما برای سایت بررسی نرم افزار Digital آمده است. بر اساس نتایج بیش از 40 ساعت تحقیق انجام شده در بیش از 50 شرکت نرم افزار CRM کسب و کار کوچک، Really Simple Systems در دو جایزه نامگذاری شده است. اولین مورد برای بهترین نرم افزار CRM کسب و کار کوچک و دومی برای بهترین نرم افزار CRM مک در سال 2021 .

این بررسی‌ها به ارائه راهنمایی برای کسب‌وکارهای کوچک و راه‌اندازی‌ها در یافتن نرم‌افزار CRM برای کسب‌وکارشان کمک می‌کند.

جالب است، برخی از ویژگی‌هایی که Digital note در حال حاضر در دسترس نیستند، به زودی راه‌اندازی می‌شوند. ما در حال کار بر روی گزینه‌های جدید اتوماسیون CRM هستیم که ویژگی‌هایی مانند امتیازدهی سرنخ و اتوماسیون بازاریابی را فعال می‌کند که تعامل بیشتر و پردازش گردش کار را ممکن می‌سازد.

پیش از این، در دسامبر 2020، Digital Systems Really Simplesystems را در رده بهترین نرم‌افزار مدیریت پیشرو در سال 2021 معرفی کرد.

درباره دیجیتال

دیجیتال بهترین محصولات، خدمات و نرم‌افزارها را برای اجرا یا رشد آن بررسی و مقایسه می‌کند. وب سایت کسب و کار کوچک یا فروشگاه آنلاین. این پلتفرم نظرات توییتر را جمع آوری می کند و از تجزیه و تحلیل احساسات برای امتیاز دادن به شرکت ها و محصولات آنها استفاده می کند. Digital.com در سال 2015 تأسیس شد و قبلاً با نام Review Squirrel شناخته می شد.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1