شماره تماس : 02128426511

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به یک کسب و کار کوچک اجازه می دهد همه مشتریان خود را پیگیری کند. این نرم‌افزار می‌تواند به کسب‌وکار کمک کند تا آنچه را که هر مشتری خریداری کرده است، و تعداد دفعات خرید آنها از کسب‌وکار را پیگیری کند. این می تواند به کسب و کار کمک کند تا با مشتریان خود در تماس باشد و مطمئن شود که از محصولات خود راضی هستند.

نرم افزار CRM چیست و چگونه می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟

نرم افزار CRM یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است که برای کسب و کارها برای مدیریت تعاملات و داده های مشتری خود استفاده می شود. این اجازه می دهد تا اطلاعات تماس مشتری، تعاملات گذشته، تاریخچه خرید و موارد دیگر را ذخیره کنید. از این اطلاعات می توان برای درک نیازهای مشتری، ایجاد کمپین های بازاریابی هدفمند و بهبود خدمات مشتری استفاده کرد. نرم افزار CRM ابزار مهمی برای مشاغل در هر اندازه ای است و می تواند مزایای قابل توجهی از نظر افزایش فروش، بهبود رضایت مشتری و عملیات کارآمدتر بسته به نیاز آنها ارائه دهد. معمولاً توسط سازمان ها به منظور درک مشتریان خود و در نتیجه بهبود خدمات مشتری و تلاش های بازاریابی استفاده می شود.

چرا CRM.io؟

CRM.io یک مدیریت ارتباط با مشتری است که برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مدیریت و رشد روابط با مشتری طراحی شده است. این یک رابط ساده و بصری ارائه می دهد که ردیابی تعاملات مشتری و فرصت های فروش را آسان می کند. crm.io همچنین بینش مفیدی در مورد جمعیت شناسی مشتری و رفتار خرید ارائه می دهد و به کسب و کارها این امکان را می دهد تا تلاش های بازاریابی خود را بر روی امیدوار کننده ترین مشتریان بالقوه متمرکز کنند. علاوه بر این، مدل قیمت‌گذاری بسیار مقرون‌به‌صرفه است و حتی برای کوچک‌ترین کسب‌وکارها نیز قابل دسترسی است.

ضرورت CRM.io چیست؟

CRM.io یک مدیریت ارتباط با مشتری است ابزار مهمی است که می‌تواند به کسب‌وکارهای کوچک کمک کند تا کارها را برای کارآفرینان ساده‌تر کنند، که می‌تواند به شرکت شما در مدیریت مؤثرتر روابط با مشتری کمک کند. با ردیابی تعاملات مشتری و استخراج رابط بصری داده‌های مشتری و ویژگی‌هایی مانند اتوماسیون داده، می‌توانید بینش‌های ارزشمندی را در مورد پایگاه مشتری خود به دست آورید که می‌تواند به شما در بهبود محصولات و خدمات و افزایش سود شما کمک کند. CRM.io سفارشی‌سازی آسانی را از طریق رابط کشیدن و رها کردن خود ارائه می‌کند که در آن می‌توانید فرم‌ها، گزارش‌ها، داشبوردها و غیره خود را ایجاد کنید، یک پایگاه دانش مرکزی برای همه افراد شرکت داشته باشید تا در محتوا مشارکت کنند و در پروژه‌ها همکاری کنند، از اتوماسیون استفاده کنید. کمک به کارهای خسته کننده مانند ورودی داده و فرآیند صادرات به فایل‌های اکسل یا Google Sheets، اتصال آن به برنامه‌ها و خدمات بیشتر از 37+، بازاریابی پیشرو، مدیریت معامله، مدیریت تماس، مدیریت حساب، اتوماسیون فروش، تجزیه و تحلیل فروش، چت و ابزارهای بازاریابی ایمیلی که برای بهبود تجربه مشتری کار می کنند. هنگامی که با crm.io ثبت نام می کنید، از همان ابتدا به پلتفرم و همه ویژگی های آن دسترسی کامل خواهید داشت. پیوند وب سایت: – CRM.io یک CRM برای کسب و کارهای کوچک است که هدف آن آسان‌تر کردن کارها برای کارآفرینان با استفاده از آن است،

مدیریت رهبری:

مدیریت رهبری فرآیندی است که سازمان را قادر می‌سازد تا پیشرفت مشتریان بالقوه را از طریق قیف فروش ردیابی و مدیریت کند. . این کار را با شناسایی و هدف قرار دادن افرادی انجام می‌دهد که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را دارند، سپس آن‌ها را تا زمانی که آماده خرید شوند، پرورش می‌دهد. شیوه های خوب مدیریت سرنخ می تواند منجر به افزایش فروش، حفظ مشتری بهتر و هزینه های بازاریابی کمتر شود.

تعدادی از ابزارها و تکنیک های مختلف مدیریت سرنخ موجود است، اما مهمترین بخش این است که اطمینان حاصل شود که همه اعضای تیم فروش از آنها استفاده می کنند. اگر به دنبال بهبود فرآیند مدیریت سرنخ خود هستید، در اینجا سه ​​نکته برای شروع شما وجود دارد:

  1. یک فرآیند صلاحیت پیشرو ایجاد کنید.
  2. اهداف زمان پاسخگویی پیشرو را تعیین کنید.

مدیریت معاملات:

فرآیند مدیریت و اجرای معاملات برای موفقیت هر کسب و کاری حیاتی است. مدیریت معاملات شامل فعالیت‌هایی مانند جستجو برای سرنخ‌های جدید، احراز فرصت‌ها، تهیه و ارسال پیشنهادات، مذاکره در مورد شرایط و ضوابط، و بستن فروش است. برای موفقیت در مدیریت معاملات، کسب و کارها باید فرآیندی داشته باشند که به خوبی تعریف شده و به طور مداوم دنبال شود. بخش کلیدی این فرآیند استفاده از فناوری برای خودکارسازی وظایف و بهبود ارتباطات و هماهنگی بین اعضای تیم است.

مدیریت تماس:

اگر شما هم مثل اکثر مردم هستید، لیست مخاطبین شما به هم ریخته است. احتمالاً مملو از مخاطبین قدیمی، مخاطبین تکراری و افرادی است که سال‌ها با آنها صحبت نکرده‌اید. و پیدا کردن مخاطب مناسب در زمانی که به آن نیاز دارید دشوار است. یک سیستم مدیریت تماس خوب می تواند همه این مشکلات را حل کند.

یک سیستم مدیریت تماس خوب به شما کمک می کند فهرست مخاطبین خود را سازماندهی کنید و پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز را آسان می کند. . همچنین به شما این امکان را می دهد که به راحتی تاریخچه ارتباطات را با هر تماس و برقراری پیگیری کنید.

مدیریت حساب:

CRM.io یک پلت‌فرم نرم‌افزار اتوماسیون بازاریابی است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با خودکار کردن تعاملات با مشتری و افزایش فروش، فروش بیشتری داشته باشند. در مورد CRM.io، مدیریت حساب یکی از سه عملکرد اصلی است. CRM مخفف مدیریت ارتباط با مشتری است و مهمترین جنبه CRM است، زیرا تضمین می کند که تمام ارتباطات شخصی در حساب های فردی در یک پایگاه داده ذخیره می شوند. دو عملکرد زیر عبارتند از مدیریت کمپین و مدیریت رهبری، که هر دو با استفاده از الگوهای سفارشی برای کمپین‌ها یا سرنخ‌های رایج، مدیریت حساب‌ها را آسان‌تر می‌کنند. CRM.io دارای ویژگی‌های مختلفی برای پشتیبانی از مدیریت حساب است، مانند الگوهای ادغام ایمیل، شخصی‌سازی خودکار، امتیازدهی سرنخ و گزارش‌های فروش که ایجاد روابط با مشتریان را آسان‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌کند! CRM.io دارای ویژگی‌های مختلفی برای پشتیبانی از مدیریت حساب است، مانند الگوهای ادغام ایمیل، شخصی‌سازی خودکار، امتیازدهی سرنخ و گزارش‌های فروش که ایجاد روابط با مشتریان را آسان‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌کند!

اتوماسیون فروش:

CRM.io یک مدیریت ارتباط با مشتری است که برای تیم‌های بازاریابی و فروش در مشاغل کوچک، متوسط ​​و بزرگ طراحی شده است. CRM.io که برای شهودی طراحی شده است، گزارش‌ها و بینش‌های لحظه‌ای را ارائه می‌کند که به حذف زمان تلف‌شده، افزایش بهره‌وری، تصمیم‌گیری بهتر سریع‌تر و ایجاد موفقیت‌ها از طریق فرآیندهای برنده تکرارپذیر کمک می‌کند.

مدیریت اسناد:

CRM.io یک نرم افزار مدیریت اسناد است که فرآیند مدیریت تعاملات و محتوای مختلف یک کسب و کار با مشتریان خود را ساده می کند.

CRM.io بر ویژگی‌های «کاربر محور» تمرکز می‌کند تا کاربر بتواند کنترل بهتری بر کارهایی که باید در طول روز انجام دهد داشته باشد، و در عین حال، CRM.io امکان ناوبری آسان را فراهم می‌کند. سفارشی سازی و همکاری عالی.

با CRM.io، کسب‌وکارها اکنون می‌توانند داده‌ها را در یک سیستم مرکزی ذخیره کنند، نه اینکه با سیستم‌های جداگانه برای اهداف یا عملکردهای مختلف مانند میزبانی فایل‌ها در Dropbox سروکار داشته باشند، در حالی که از Google Docs یا Microsoft Office 365 نیز برای نظارت بر بازخورد مشتریان استفاده می‌کنند. فعالیت های دیگر در کانال های رسانه های اجتماعی مانند توییتر یا فیس بوک. و غیره.

تلفن CRM:

CRM.io یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که به صاحبان مشاغل کنترل کامل داده های تعامل با مشتری خود را ارائه می دهد.<.>

CRM.io به کاربران این امکان را می‌دهد تا از تجربه مشتری خود، از طریق ایمیل، تلفن و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مطلع باشند و در نتیجه تجربه بهتری برای مشتریان و افزایش فروش برای کسب‌وکار داشته باشند.<.>

طیف وسیعی از ویژگی‌های این پلتفرم شامل مسیریابی تماس، ضبط تماس، منوهای پاسخ صوتی تعاملی، و ربات‌های گفتگو برای خودکارسازی کارهای زمان‌بر مانند درخواست‌های فروش است.

CRM.io یک راه حل کلیدی ارائه می دهد که می تواند به سرعت و به راحتی توسط شرکت هایی با هر اندازه یا بودجه و همچنین مقیاس پذیری آینده با معماری API باز اجرا شود.

نتیجه‌گیری:

CRM.io یکی از ابزارهایی است که هیچ گونه محدودیتی در فناوری قدیمی ندارد و بر تجربه مشتری متمرکز است.

یکی از ویژگی‌های اصلی CRM.io ادغام یکپارچه آن با شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی است، این به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا به شیوه‌ای معتبر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند، که منجر به ارتباط شخصی‌تر با مشتریان می‌شود.

CRM.io همچنین به هیچ مهارت کدنویسی یا فرآیندهای راه اندازی پیچیده برای شرکت ها نیاز ندارد. برای سهولت استفاده طراحی شده است و با الگوهایی برای طیف گسترده ای از نیازهای تجاری از جمله تجارت الکترونیک، اتوماسیون بازاریابی، مدیریت پروژه و موارد دیگر از پیش ساخته شده است. CRM.io کارکردهای باورنکردنی را با 14.99 دلار در ماه و همچنین بیش از سی برنامه مرتبط همراه با آن ارائه می دهد.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1