شماره تماس : 02128426511

23 دسامبر 2020 هلن آرمور

بهترین نرم افزار مدیریت سرب 2021

Really Simple Systems جایزه دیگری را برای نرم افزار Lead Management دریافت کرده است، بله!

Digital.com، یک وب‌سایت بررسی مستقل پیشرو برای ابزارها، محصولات و خدمات آنلاین کسب‌وکارهای کوچک، Really Simple Systems را در فهرست بهترین نرم‌افزارهای مدیریت سرنخ در سال 2021 قرار داده است.

best lead management software >

راه‌حل‌های برتر CRM بر اساس ویژگی‌های اصلی و قابلیت‌های گزارش آن‌ها ارزیابی شدند. برای واجد شرایط بودن، واقعاً ساده سیستم های CRM برای ارائه ویژگی های فیلتر مانند تقسیم بندی سرنخ مورد نیاز بود. همچنین بسیار مهم بود که سیستم از ادغام با دیگر پلتفرم‌های مدیریت سرنخ ضروری پشتیبانی کند. صلاحیت های اضافی شامل ابزارهای گزارش دهی است که می تواند عملکردهایی مانند عملیات تولید سرنخ و عملکرد پرسنل فروش را تجزیه و تحلیل کند.

تیم تحقیقاتی Digital.com یک ارزیابی 40 ساعته از بیش از 50 راه حل انجام داد. ما را در فهرست کامل https://digital.com/lead-management-software/ بررسی کنید.

درباره Digital.com

Digital.com بهترین محصولات، خدمات و نرم‌افزارها را برای اجرا یا اجرا بررسی و مقایسه می‌کند. رشد یک وب سایت کسب و کار کوچک یا فروشگاه آنلاین. این پلتفرم نظرات توییتر را جمع آوری می کند و از تجزیه و تحلیل احساسات برای امتیاز دادن به شرکت ها و محصولات آنها استفاده می کند. Digital.com در سال 2015 تأسیس شد و قبلاً با نام Review Squirrel شناخته می شد.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1