شماره تماس : 02128426511

من فکر می‌کنم همه ما این فکر را دوست داریم که “یک نفر را در بازی خودش شکست دهیم” و برای ما بریتانیایی‌ها که به آمریکایی‌ها برتری می‌دهند، یا به آن می‌رسیم، استرالیایی‌ها، ما را سرشار از شادی می‌کند!

این به ویژه در مورد هر ورزشی صادق است. ما هنوز از مدال آوری 2016 خود در المپیک دست برنداشته ایم و اکنون کشورهای بزرگتر را با تلاش شگفت انگیز خود در پارالمپیک شرمنده می کنیم.

اینکه بگوییم بازار CRM تحت سلطه ایالات متحده بود، کمی دست کم گرفته شده است. حداقل 9 نفر از 10 فروشنده CRM به علاوه 350 شرکت های آمریکایی هستند که بسیاری از آنها از طریق سرمایه گذاری در سرمایه گذاری خطرپذیر و ایجاد یک زمین بازی کمی شیب دار بر سهم بازار تسلط دارند.

اما این همان چالشی است که ما از آن لذت می بریم! Really Simple Systems به‌عنوان یک شرکت کوچک بریتانیایی که تنها از طریق رشد ارگانیک توسعه یافته است، خوشحال است که به نقطه‌نظر رسیده و برتری را به چالش می‌کشد.

بنابراین، رتبه‌بندی به عنوان 10ام مقرون به صرفه ترین و ۲۰ام محبوب‌ترین نرم‌افزار CRM توسط وب‌سایت مشاوره نرم‌افزار تجاری ایالات متحده، Capterra، ما را بسیار خوشحال می کند!

تعداد بازید : 26

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1