شماره تماس : 02128426511

مقاله درباره بررسی بازخورد نرم افزار CRM :

بررسی بازخورد نرم افزار CRM

در حالی که همه چیز برای تعطیلات به پایان می رسد، Really Simple Systems نگاهی به سال 2015 انداخته است.

یکی از اهداف ما برای امسال این بود که درک بهتری از آنچه مشتریانمان در مورد سیستم CRM ما فکر می‌کنند و آنچه که می‌خواهند بهبود یابد، داشته باشیم. به عنوان بخشی از فرآیند بازخورد، مشتریان را تشویق می‌کنیم تا نظرات نرم‌افزار CRM را در برخی از سایت‌های برتر بررسی نرم‌افزار مانند Capterra و جمعیت G2.

ما پاسخ فوق‌العاده‌ای داشتیم و می‌خواهیم از همه کسانی که وقت گذاشتند و نظر دادند تشکر کنیم. خواندن آنها و شنیدن نظر مشتری درباره CRM ما بسیار عالی بود. ما خوشحالیم که می بینیم بسیاری از افراد استفاده از سیستم را آسان می دانند و چیزهای بسیار خوبی در مورد تیم پشتیبانی مشتری ما برای گفتن دارند.

در زیر برخی از نظرات باقی مانده است – می توانید با مراجعه به سایت های بررسی Capterra، جمعیت G2، SoftwareAdvice و GetApp.

یک CRM بسیار آسان برای استفاده با تمام اصول اولیه در نوک انگشتان شما.

می خواهم، و دارم، Really Simple Systems را به بسیاری از دوستان توصیه کرد. استفاده ساده، بسیار منعطف.

من همه چیز این محصول را دوست دارم و فروشنده، ساده ترین CRM است که تا به حال استفاده کرده ام.

خود سیستم آسان است دقیقاً همانطور که می خواهم آن را ویرایش و تنظیم کنید. من توانستم آن را بر اساس برنامه فروش و بازاریابی خاص خودم تنظیم کنم.

به عنوان یک شرکت مستقر در بریتانیا احساس بهتری دارد که با یک سیستم CRM انگلستان با یک تیم بریتانیایی پشت سر آن سر و کار داشته باشید.

مثل یک دستکش مناسب است نیاز های من. نه خیلی زیاد، نه خیلی کم. این امکان سفارشی‌سازی را در زمان و مکان لازم فراهم می‌کند، بدون نیاز به خرید یک سیستم عظیم و گران قیمت.

استفاده از آن بسیار آسان است ، و افزودنی ها استثنایی هستند. پشتیبانی مشتری به طرز مضحکی خوب است – من در تلاش برای تنظیم چیزی، یک ایمیل و بوم مشکل داشتم! هر چیزی که نیاز داشتم آنجا بود.

ساده ترین راه برای دیدن ساده و موثر این سیستم این است که ابتدا چیز دیگری را امتحان کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، خواهید دید که سیستم های واقعا ساده چقدر کاربر پسند هستند.

توسعه CRM

بسیاری از مشتریان ما اشاره کردند که می‌خواهند انعطاف‌پذیری بیشتری را در سیستم ببینند، به‌ویژه درخواست یک رابط کشیدن و رها کردن. ما بسیاری از ویژگی های ذکر شده در توسعه نسخه بعدی CRM خود را که در سال 2016 راه اندازی می شود، در نظر گرفته ایم.

برای ارائه یک کانال جدید برای درخواست‌های توسعه سیستم شما، یک فرم بازخورد به مرکز پشتیبانی ما. این فرم به شما امکان می‌دهد ایده‌هایی را برای ویژگی‌هایی که می‌خواهید در آینده توسعه دهیم ارسال کنید.

در پایان می توان گفت سیستم های واقعا ساده crm  یکی از روش های مهم برای ارزیابی سیستم crm می باشد.برای مطالعه بیشتر می توانید به صفحه رسمی ویکی پدیا مراجعه کنید.

تعداد بازید : 18

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1