شماره تماس : 02128426511

مشتریان بریتانیایی ما خوشحال خواهند شد که بدانند اکنون می‌توانیم پرداخت ماهانه از طریق بدهی مستقیم ارائه دهیم. این بدان معناست که دیگر نیازی به به‌روزرسانی جزئیات کارت و یادآوری نیست! وقتی دستور بدهی مستقیم شما را تنظیم کردیم، می‌توانید آن را فراموش کنید، مطمئن باشید که سیستم CRM شما 24/7/365 در دسترس خواهد بود.

Set-up و GoCardless را دریافت کنید!

مشتریان فعلی می‌توانند به سادگی با کلیک کردن روی دکمه در صفحه مدیریت اشتراک من (در برگه تنظیم CRM) به بدهی مستقیم تغییر کنند. هنگامی که مجوز با بانک شما تنظیم شد، هر ماه یک اعلان ایمیلی 7 روز کاری قبل از پایان دوره اشتراک فعلی خود دریافت خواهید کرد.

درخواست پرداخت به بانک شما 3 روز کاری پس از این اعلان انجام می شود. هنگامی که پرداخت انجام شد، طی 24 ساعت یک فاکتور تأیید از ما دریافت خواهید کرد. اگر تراکنش به هر دلیلی ناموفق باشد، سیستم به طور خودکار دوباره امتحان می کند.

انتقال به Direct Debit به این معنی است که اشتراک شما امن‌تر است و می‌توانید راحت‌تر حساب‌ها و بودجه‌های خود را مدیریت کنید. تراکنش شما توسط ارائه دهندگان Direct Debit GoCardless مدیریت می شود، این نامی است که هنگام پرداخت Really Simple Systems در صورت حساب بانکی شما ظاهر می شود.

تعداد بازید : 20

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1