شماره تماس : 02128426511

آیا اخیراً از Hubspot به Agile مهاجرت کرده‌اید و انتقال مخاطبین خود از یکی به دیگری دشوار بوده است؟

آیا نگران هستید که تمام مخاطبین موجود شما از Hubspot در انتقال از بین برود؟

اگر به سوالات بالا پاسخ مثبت داده اید، این مقاله به شما کمک می کند تا نگرانی خود را کاهش دهید. Agile CRM دارای یک ویژگی Data Sync سریع و آسان برای انتقال تمام مخاطبین شما از Hubspot به داشبورد Agile CRM است.

وقتی شروع به استفاده از Agile CRM کردید، می‌توانید به راحتی مخاطبین خود را از Hubspot به Agile با زمان‌بندی همگام‌سازی همگام‌سازی کنید. شما می‌توانید از میان طیف وسیعی از گزینه‌های زمان‌بندی مانند –  روزانه، هفتگی، ماهانه، یا برای همگام‌سازی فوری، انتخاب کنید.

به‌عنوان بخشی از همگام‌سازی مخاطب خود، می‌توانید جزئیاتی مانند نام، نام خانوادگی، شرکت، وب‌سایت، شغل، عنوان، آدرس، آدرس ایمیل، شماره تلفن، شماره تلفن همراه و فکس را همگام‌سازی کنید. جزئیات. با این حال، برای اطمینان از اینکه شما با موفقیت مخاطبین خود را همگام سازی کنید، مخاطبی که در Hubspot اضافه شده است باید یک آدرس ایمیل مرتبط با آن داشته باشد. مخاطبینی که شناسه ایمیل مرتبط ندارند همگام‌سازی نمی‌شوند.

برای فعال کردن Data Sync این مراحل را دنبال کنید:

  • به Preferences بروید و گزینه Data Sync را پیدا کنید. در صفحه Data Sync، دکمه Hubspot data Sync ظاهر می شود که این امکان را فراهم می کند. configure widgetconfigure widget

configure widget

  • یک پنجره بازشو ظاهر می‌شود که از شما می‌خواهد شناسه کاربری و جزئیات کلید API خود را وارد کنید

enter key and api

  • روی ذخیره کلیک کنید. ذخیره آن به شما امکان می دهد تنظیمات همگام سازی خود را با کلیک بر روی دکمه تنظیمات پیکربندی کنید.

settings

  • قبل از همگام‌سازی مخاطبین، از شما خواسته می‌شود فرکانس همگام‌سازی را انتخاب کنید.

frequency

هنگامی که مخاطبین همگام‌سازی شدند، می‌توانید مخاطبین همگام‌سازی شده خود را در زیر برگه مخاطبین در داشبورد Agile مشاهده کنید.

ما امیدواریم که همگام‌سازی مخاطبین را برای شما کمی آسان‌تر کرده باشیم و بتوانید با انتقال مخاطبین خود از Hubspot شروع کنید و کارآمدتر کمپین های بازاریابی با Agile CRM.

هنگامی که مخاطبین همگام‌سازی شدند، می‌توانید مخاطبین همگام‌سازی شده خود را در زیر برگه مخاطبین در داشبورد Agile مشاهده کنید.

ما امیدواریم همگام‌سازی مخاطبین را برای شما کمی آسان‌تر کرده باشیم و بتوانید با مهاجرت مخاطبین خود از Hubspot شروع کنید و کمپین‌های بازاریابی کارآمدتری را با Agile CRM اجرا کنید.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1