شماره تماس : 02128426511

بازاریابی ایمیلی با تکنیک‌ها و بهترین شیوه‌های جدید که نتایج بهتری را به همراه دارد، به پیشرفت خود ادامه می‌دهد. ایمیل های بازاریابی موثر اکنون بسیار هدفمند هستند و شامل اطلاعاتی هستند که به گیرنده مربوط می شود. اگر می‌خواهید فهرست پستی خود را درگیر نگه دارید و از حجم بالایی از لغو اشتراک خودداری کنید، باید یک ایمیل کلی «همه را پوشش می‌دهد» متعلق به گذشته باشد.

این مقاله در مورد آنچه بحث خواهد کرد بازاریابی ایمیل CRM مزایای آن است و اینکه آیا استراتژی مناسب برای کسب و کار شما است یا خیر.

two coworkers looking and planning email marketing

بازاریابی ایمیل CRM چیست؟

بازاریابی ایمیل CRM از ابزارهای CRM برای ایجاد کمپین های ایمیل موثرتر استفاده می کند. این کمک می کند تا به ایمیل های شخصی سازی شده بیشتری دست یابید که تعامل را برای مشتریان جدید و فعلی افزایش می دهد. این منجر به بهبود روابط با مشتریان شما می شود و تضمین می کند که برند شما در خط مقدم ذهن مخاطبان شما باقی خواهد ماند.

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مجموعه‌ای از ابزارها و شیوه‌هایی است که کسب‌وکارها می‌توانند برای مدیریت چندین عملیات از جمله بهبود پاسخ‌دهی در هنگام تولید سرنخ، ایجاد خطوط لوله فروش، تجزیه و تحلیل مشتری پیشرفته و روابط بهتر استفاده کنند. در سراسر کسب و کار.

یکپارچه‌سازی سیستم‌های CRM با بازاریابی ایمیلی به این معنی است که تمام داده‌های مشتری و فروش شما می‌تواند متمرکز باشد، امکان دسترسی و اندازه‌گیری آسان و در نتیجه بهبود هدف‌گذاری برای کمپین‌های آینده.

CRM ایمیل مارکتینگ در مقابل. کمپین های بازاریابی ایمیل سنتی

مراکز ایمیل مارکتینگ سنتی پیرامون ایمیل‌های استاندارد شده است که شکل عمومی دارند. این ایمیل ها برای گیرنده شخصی سازی نمی شوند و در عوض به صورت انبوه به کل لیست پستی ارسال می شوند. داده ها نشان می دهد که در سال 2022، این نوع ایمیل مارکتینگ به کمترین میزان تعامل و نتایج تولید سرنخ دست خواهد یافت.

مشتریان اکنون از ایمیل هایی که دریافت می کنند انتظار بیشتری دارند، مانند محتوا مطابق با نیازهای آنها طراحی شده است. به عنوان مثال، آنها می خواهند محصولات پیشنهادی مربوط به سابقه خرید، پیشنهادات ارزش شخصی، و مستقیم پرداخت رمزنگاری. هنگام استفاده از ابزارهای صحیح، لزوماً دستیابی به این امر دشوار یا وقت گیر نیست.

بازاریابی ایمیل CRM بر فرد تأکید دارد و در جمع آوری داده های ارزشمندی که می تواند برای بهبود تلاش های بازاریابی و فروش شما استفاده شود، موفق تر است. کمپین‌های ایمیل CRM را می‌توان برای اندازه‌گیری اثربخشی آن‌ها ردیابی کرد و به شما این امکان را می‌دهد تا تعیین کنید چه تکنیک‌هایی کار می‌کنند و کدام‌ها نه.

آیا بازاریابی ایمیلی CRM برای کسب و کار شما مناسب است؟

انتظار می‌رود بازار CRM با تقریباً 15٪ طی 5 سال آینده. مشاغل با هر اندازه می توانند از بازاریابی ایمیلی CRM با نرم افزارها و ابزارهای موجود با هزینه های متفاوت بهره مند شوند. رشد سریع در بازار CRM به این امر کمک کرده است و در نتیجه دسترسی آسان‌تر به سیستم‌های سفارشی که می‌توانند با مشخصات مختلف سفارشی شوند، شده است.

مزایای بازاریابی ایمیلی CRM عبارتند از:

  • خدمات مشتریان بهبود یافته
  • فروش بیشتر و خط لوله فروش کارآمدتر
  • مشتری بالاتر نرخ نگهداری
  • دسترسی بهتر به داده ها و تجزیه و تحلیل
  • افزایش کارایی
  • مدیریت بهتر ارتباطات تجاری
  • بخش بندی مشتری
  • ارتباطات داخلی پیشرفته

هنگام پیاده‌سازی سیستم‌های CRM، ارزش توجه به جنبه‌های دیگر کسب‌وکارتان را نیز دارد که می‌توان با نرم‌افزار سفارشی و فرآیندهای هوشمند آن را بهبود بخشید. کسب‌وکارهایی مانند شرکت‌های با مسئولیت محدود (LLC) می‌توانند از حساب‌های بانکی انحصاری که به‌منظور برآورده کردن نیازهای آنها ساخته شده‌اند.

looking over the analytics of crm email marketing

مزایای اصلی بازاریابی ایمیلی CRM چیست؟

اکنون که می دانید بازاریابی ایمیلی CRM چیست و مزایای آن را درک می کنید، بیایید به شش مزیت اصلی استفاده از سیستم های CRM هنگام راه اندازی کمپین های ایمیل نگاه کنیم.

1. با مشتریان خود آشنا شوید

یکپارچه‌سازی سیستم CRM خود با کمپین‌های بازاریابی ایمیلی به شما این امکان را می‌دهد که بینش عمیق‌تری نسبت به مشتریان و رفتارهای آنها به دست آورید. هر فردی واکنش متفاوتی نشان می‌دهد و با وثیقه‌های بازاریابی درگیر می‌شود، به این معنی که برخی از تاکتیک‌ها و محتوا ممکن است مانند سایرین در برخی از مشتریان ثبت نشود.

اینجاست که تقسیم بندی وارد می شود. این به شما کمک می کند تا کمپین های مختلفی را برای گروه ها یا انواع مشتریان خاص طراحی کنید و به آنها اجازه دهید تماس شخصی بیشتر با محتوایی که طنین انداز است. برای مثال، شما همان ایمیلی را برای مشتریان بالقوه ارسال نمی کنید که برای مشتریان قدیمی ارسال می کنید، در حالی که سایر کمپین ها ممکن است مختص منطقه یا سن باشند. داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط سیستم CRM شما می‌تواند این فرآیند را بسیار ساده‌تر و ساده‌تر کند.

2. فروش بیشتر و بازدهی بهتر از سرمایه گذاری (ROI)

به لطف تجزیه و تحلیل های عمیق ارائه شده توسط سیستم CRM خود، می توانید کمپین هایی ایجاد کنید که گروه های خاصی را هدف قرار می دهند که ثابت شده است در مقایسه با بازاریابی ایمیلی سنتی فروش بیشتری دارند. این رویکرد هدفمند و شخصی‌شده می‌تواند به حفظ بودجه بازاریابی شما کمک کند و منجر به بازگشت سرمایه بهتر شود.

3. شخصیت های بالقوه را با کارآمدتر شناسایی کنید

درک قوی از پایگاه مشتری فعلی شما می‌تواند زندگی تیم فروش شما را در شناسایی مشتریان بالقوه جدید که با مخاطبان هدف شما مطابقت دارند بسیار آسان‌تر کند. می تواند کارایی آنها را به طور قابل توجهی بهبود بخشد، بنابراین زمان کمتری برای تعقیب سرنخ های سرد تلف می شود.

4. اتوماسیون

بسیاری از کارها را می توان به طور کامل یا جزئی خودکار کرد، بنابراین تیم‌های فروش و بازاریابی می‌توانند تلاش‌های خود را به سایر فعالیت‌ها هدایت کنند و از مدیریت غیرضروری و مدیریت داده‌ها اجتناب کنند. وظایف خودکار می تواند شامل مرتب سازی سرنخ های احتمالی، ورود داده ها و مدیریت تقویم باشد.

5. ارتباط با مشتری را بهبود بخشید

یکی از مزایای کلیدی بازاریابی ایمیلی CRM، بهبود سطوح تعامل بین مشاغل و مشتریان است. ایجاد روابط پایدار با مشتریان به میزان زیادی حفظ را افزایش می دهد. و پیگیری تمام مکاتبات مشتری به تیم فروش شما اجازه می دهد تا با مشتریان به صورت جداگانه ارتباط برقرار کند، ارتباط برقرار کند و به مشتری احساس ارزشمندی کند.

6. موثرتر از سایر کانال های بازاریابی

در مقایسه با کانال های بازاریابی مانند رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی CRM بسیار موثرتر است. البته، این بدان معنا نیست که شما باید از بازاریابی رسانه های اجتماعی دست بکشید، اما تمرکز بیشتر بودجه و تلاش خود بر روی کانال هایی که بازگشت سرمایه بهتری را ارائه می دهند، همیشه توصیه می شود.

interacting with crm email marketing

بازاریابی ایمیلی CRM – یک نتیجه گیری

بازاریابی ایمیلی CRM روشی موثر برای ایجاد سرنخ بیشتر و بهبود تعامل با مشتری برای ایجاد روابط پایدار و افزایش نرخ حفظ مشتری است. این امر با اتخاذ رویکرد شخصی‌سازی‌شده‌تر برای ایمیل‌های بازاریابی و استفاده از تقسیم‌بندی برای اطمینان از ارسال محتوای مرتبط به مشتریان شما حاصل می‌شود.

یکپارچه سازی کمپین های بازاریابی ایمیلی با سیستم های CRM به متمرکز کردن داده های فروش و بازاریابی کمک می کند. علاوه بر این، ابزارهای اتوماسیون می توانند زمان صرف شده برای کارهای اداری را به میزان قابل توجهی کاهش دهند، به این معنی که تیم های فروش می توانند بر تکمیل وظایفی که ارزش بیشتری ارائه می دهند تمرکز کنند.

امروز ابزار CRM Really Simple Systems را برای بازاریابی ایمیلی امتحان کنید!

تعداد بازید : 25

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1