شماره تماس : 02128426511

خوب، اعتراف می کنم: فقط دو هفته تا کریسمس باقی مانده است و کسب و کار بازاریابی محتوای من  برای فصل تعطیلات آماده نیست. من آنقدر مشغول مشتریان و جنبه‌های معمول کارم بوده‌ام، فصل تعطیلات را از منظر تجاری کاملاً نادیده گرفته‌ام.

با این حال، هنوز برای کسانی از ما که تا کنون بازاریابی تعطیلات را نادیده گرفته‌اند، زمان داریم. در حالی که نمی‌توانیم کمپین‌های مفصلی با مضمون کریسمس در این اواخر بازی ایجاد کنیم یا محصولات ویژه تعطیلات را توسعه دهیم، هنوز هم می‌توانیم از پتانسیل بازاریابی فصل استفاده کنیم.

اگر شما هم مانند من هستید و از بازاریابی تعطیلات کمی عقب هستید، در اینجا شش ایده بازاریابی لحظه آخری وجود دارد که می توانید قبل از پایان فصل ارائه دهید.

1. کمپین ایمیل ایده های هدیه

پیدا کردن هدیه مناسب برای همه افراد موجود در لیست ممکن است سخت باشد و بسیاری از مشتریان شما احتمالاً برای فکر کردن به ایده‌های هدیه خوب به کمک نیاز دارند. این یک فرصت طبیعی برای افزایش فروش محصولات شما است.

برای ایجاد یک کمپین ایمیل هدایایی که محصولات و خدماتی را که مشتریان و مشتریان بالقوه شما در این فصل کریسمس ارائه دهند پیشنهاد می کند، به بیش از یک روز نیاز ندارید.

به این فکر کنید که هم محصولات/خدمات خود و هم محصولات دیگر شرکت‌های غیررقابتی که با آنها برخورد کرده‌اید را در نظر بگیرید تا ایمیل کمتر یک ابزار بازاریابی آشکار باشد. کمپین خود را سفارشی کنید بر اساس برچسب‌هایی که اعمال کرده‌اید به بخش‌های مختلف مشتریان در حساب Agile CRM خود، و از موضوعات جذاب مانند «راهنمای اهمال‌کاری برای برنده شدن هدایای کریسمس» یا «۷ هدیه شگفت‌انگیز کریسمس لحظه آخری برای پدر» استفاده کنید.

2. تخفیف های تعطیلات با اعلان فشاری

یک راه آسان برای ورود به بازاریابی تعطیلات، ارائه تخفیف برای یکی از محصولات یا خدمات خود برای کسانی است که قبل از پایان سال خرید می کنند. حتی اگر زمانی برای یک کمپین بازاریابی بزرگ که حول این تبلیغات ساخته شده است وجود نداشته باشد، همچنان می‌توانید با استفاده از ویژگی اعلان های فشاری.

اعلان‌های فشاری، شلوغی‌های بازاریابی را از بین می‌برند و با چشمک زدن یک پنجره بازشو اعلان در رایانه‌شان، به مشتریان شما می‌رسند و تقریباً فوراً منجر می‌شوند. می‌توانید این را با یک کمپین پیامک فشاری، راه عالی دیگری برای جلب توجه سریع به تبلیغ شما.

3. جوایز برای مشتریان برتر و طرفداران رسانه های اجتماعی

خریداران تکراری وفادار شریان حیات هر کسب و کار، به خصوص کسب و کارهای کوچک هستند. وفاداری به نام تجاری خود را ایجاد کنید و به مشتریان و کسانی که کسب و کار شما را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کرده اند، با ارائه تخفیف یا فروش تعطیلات فقط برای آنها، به آنها پاسخ دهید.

علاوه بر ارسال یک تبلیغ ویژه برای مشتریان برتر خود، همچنین می توانید از تعطیلات به عنوان بهانه ای برای آماده کردن پمپ با چشم انداز های مهم استفاده کنید. اگر از  امتیاز سرنخ Agile CRM استفاده می‌کنید، می‌توانید خود را تقسیم‌بندی کنید. کمپین جوایز تعطیلات را به راحتی انجام دهید و یک نامه ویژه برای افراد بالقوه مهم ارسال کنید که ممکن است در طول تعطیلات به یک عشق شگفت‌انگیز کوچک پاسخ دهند.

4. هدایای فیل سفید

هیچ چیز سریع‌تر از هدیه‌ای که هم غیرضروری و هم کاملاً غیرمنتظره است، شما را برای مادام العمر به یک مشتری جذب نمی‌کند. هدایای بدون رشته را که می‌توانید در سفارشات تعطیلات بگنجانید، به شدت در نظر بگیرید، خواه یک کالای فیزیکی مانند یک محصول کوچک که مقدار زیادی از آن را ذخیره کرده‌اید یا یک هدیه دیجیتالی مانند کتاب الکترونیکی که قبلاً برای صفحات مقصد.

هشدار، اما: تخفیف ندهید یا پیشنهادات را یک نفر بخرید، یک نفر را دریافت کنید. هدیه را مستقل و عاری از هرگونه فروش یا افزایش فروش کنید. شما می خواهید مشتری شما احساس کند که شما یک هدیه داده اید، نه یک تبلیغ فروش.

5. لیست آرزوها از طریق Pinterest

یک راه سریع برای ورود به بازاریابی تعطیلات و نشان دادن کمی روحیه کریسمس، ایجاد تابلوهای Pinterest با موضوع تعطیلات است.

از این تابلوهای Pinterest لذت ببرید و ابزارهای خنده‌داری را به نمایش بگذارید که مشتریان شما نمی‌توانند بدون آنها زندگی کنند یا ایده‌های هدیه اشتباه شده است. شما می خواهید تابلوی Pinterest خود را متمایز کنید و در میان تابلوهای تعطیلات متعددی که توسط دیگران سنجاق شده است متمایز شوید. اطمینان حاصل کنید که از پین‌هایی که بازاریابی را فریاد می‌زنند نیز اجتناب کنید، مانند همین حالا خرید، ثبت نام، ثبت نام و غیره.

با این وجود، می‌توانید با تخته خود کمی حیله‌گر باشید و از آن برای امتیازدهی به امتیاز استفاده کنید. پیوندهای پین های خود را از طریق وب سایت خود عبور دهید تا هر کلیک مشتری در CRM شما ثبت شود. می‌توانید از این برای تقسیم‌بندی بیشتر مشتریان استفاده کنید.

6. ویدیوهای مفید تعطیلات

اگر در حال ایجاد یک ویدیوی تعطیلات نباشید، ابتدا قایق را از دست می‌دهید. برای مشتریان شما. برای ایجاد یک تعطیلات معتبر، سریع و کثیف، فقط به تلفن و چیزی مانند YouTube Capture نیاز دارید. ویدیویی برای شرکت شما.

هر چند فرصت ها عمیق تر می شوند. همچنین می‌توانید ویدیوهای تعطیلات مانند نحوه بسته بندی هدیه عالی، نحوه انتخاب نسخه مناسب از محصول خود برای خانواده، نحوه دعوا نکردن در طول تعطیلات و غیره را ایجاد و منتشر کنید.

از تخیل خود استفاده کنید، اما ویدئوها را بیش از 60 ثانیه طولانی نکنید تا به راحتی در توییتر و اینستاگرام قابل اشتراک گذاری باشند. همچنین اضافه کردن کارت‌های پیوند به ویدیو در YouTube را در نظر بگیرید (مرتبط با صفحه فرود که می‌توانید به سرعت از داخل Agile CRM ایجاد کنید)، و شاید حتی یک پیوند یا محصول درون ویدیویی مثل من با این ویدیوی نسل اول که برای یک مشتری تولید کردم، فریاد بزنید.

برنامه ریزی از قبل برای بازاریابی تعطیلات بهترین روش است. اما حتی اگر مانند من در برنامه ریزی دیر شده باشید، باز هم می توانید از فصل تعطیلات از دیدگاه بازاریابی استفاده کنید.

فقط دیر نکنید. ما فقط دو هفته تا کریسمس فاصله داریم. اکنون زمان آن است که به عنوان یک تجارت، کمی شادی تعطیلات را افزایش دهید. این شش ایده باید کمک کند.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1