شماره تماس : 02128426511

تحقیق30 ژوئیه 2021هلن آرمور

خدمات معمولی در Really Simple Systems شامل نظرسنجی سالانه مشتری است که به ما کمک می کند اندازه گیری کنیم نحوه عملکرد ما و همچنین کمک به هدایت تصمیمات تجاری و توسعه محصول ما.

به دلایل مختلف، مانند راه‌اندازی مجدد CRM و یک همه‌گیری جهانی، زمانی که احساس کردیم زمان بندی مناسب نبود، ما چند سال را از دست دادیم. بنابراین ماه گذشته زمان بسیار خوبی بود که به برنامه برگشتیم و از اینکه تعداد زیادی از مشتریان وفادارمان با تکمیل نظرسنجی به ما کمک کردند، خوشحال شدیم.

برای ما مهم است که مشتریان ما احساس کنند بخشی از تجارت هستند و بازخورد آنها صدای قدرتمندی را در توسعه ما ارائه می دهد. جمع‌آوری بازخورد صرفاً لبیک نیست، ما می‌خواهیم مشتریانمان در سفر ما شریک باشند و بالعکس. داده‌های جمع‌آوری‌شده تمرکزی را برای رشد ما نشان می‌دهد، زمانی که ممکن است در غیر این صورت به پیشرفت‌های نامربوطی که هیچ‌کس نمی‌خواهد کشیده شویم.

Customer Survey 2021 Feedback

رضایت محصول و عملکرد

نظرسنجی مشتری CRM ما در سال 2021 سؤالاتی را به پایگاه مشتریان ما ارائه کرد، بازخوردهایی را در مورد همه چیز از رضایت محصول و خدمات، تا نحوه Covid-19 و برگزیت بر کسب و کار آنها تأثیر گذاشته است.

نتایج نظرسنجی اکنون با نتیجه‌گیری و توصیه‌هایی در مورد اینکه چگونه باید بر اساس داده‌ها با در نظر گرفتن محصول، خدمات، فروش و بازاریابی خود عمل کنیم، تجزیه و تحلیل شده است. در صورت امکان، راه‌حل‌های فوری برای رسیدگی به مشکلات مطرح‌شده ارائه می‌شود و ما به زودی خدمات جدیدی را راه‌اندازی خواهیم کرد.

به طور کلی، سطح رضایت گزارش شده بسیار بالا بود و حدود 80٪ از پاسخ دهندگان گفتند که از محصول و خدمات CRM و همچنین از نظر ارزش برای پول “بسیار راضی” یا “بسیار راضی” هستند. با این حال، سطح رضایت کمی از ابزارهای بازاریابی اخیراً راه‌اندازی شده ابراز شد، بنابراین ما دوباره از آن بازدید خواهیم کرد. این برای اینکه ببینیم چگونه می‌توانیم نیازهای مشتری خود را بهتر برطرف کنیم.

در حال توسعه ویژگی های جدید

در مقایسه با نظرسنجی‌های قبلی، درخواست‌های کمتری برای ویژگی‌های CRM جدید وجود داشت که می‌تواند نشان دهد که ما یک تعادل خوبی بین سهولت استفاده و عملکرد. با این وجود، ما در حال حاضر روی برخی از پیشرفت‌های جدید کار می‌کنیم که فکر می‌کنیم به خوبی مورد استقبال قرار خواهند گرفت، از جمله اتوماسیون گردش کار و یک برنامه تلفن هوشمند. در زمان مناسب جزئیات بیشتری را در مورد این موارد اعلام خواهیم کرد.

ارائه خدمات جدید

ایده دیگری که مفهوم آن را آزمایش کرده‌ایم، برای سرویس سفارشی‌سازی جدید است. .

برای اینکه قیمت‌های خود را برای مشاغل کوچک مقرون به صرفه نگه داریم، تا کنون، سیستمی عمومی با گزینه‌هایی برای سفارشی‌سازی عناصر خاص انتخاب کرده‌ایم. با این حال در زمان‌های اخیر متوجه شده‌ایم که مشتریان به‌طور فزاینده‌ای درخواست سفارشی‌سازی سفارشی برای CRM را دارند و این در نتایج نظرسنجی تقویت شد. ما اکنون در مرحله راه اندازی تیمی برای پشتیبانی از این سرویس هستیم و در ماه های آینده راه اندازی خواهد شد.

Customer Survey 2021

افزایش پشتیبانی

ما همچنین بازخوردهایی را در نظر گرفته‌ایم که مشتریان ما می‌خواهند منابع بیشتری را برای گفت‌وگوی یک‌به‌من فراهم کنیم. -یک با تیم ما تا به آنها کمک کنیم تا پذیرش CRM خود را به حداکثر برسانند. مجدداً، اکنون در حال بررسی این هستیم که چگونه می‌توانیم بهترین پشتیبانی از این سرویس را داشته باشیم و به زودی اطلاعیه‌ای را اعلام خواهیم کرد.

تأثیر کووید-19 و برگزیت

جای تعجب نیست که تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان تأثیر منفی بر تجارت خود ناشی از همه گیری را گزارش کردند. با این حال، فقط کمتر از یک چهارم اظهار داشتند که تحت تأثیر قرار نگرفته اند، در حالی که بقیه افزایش کسب و کار را گزارش کردند. بنابراین ظاهراً بین برندگان و بازنده‌های کووید شکاف مساوی وجود داشته است.

در حالی که اکثر آنها گزارش دادند که اکنون بهبودی را تجربه می کنند، دو سوم پاسخ دهندگان نیز گفتند که تمام وقت به مطب باز نخواهند گشت.

خوشبختانه، تأثیر برگزیت کمتر چشمگیر بوده است و بیش از 70 درصد اظهار داشتند که تحت تأثیر قرار نگرفته اند.

متشکرم!

نیازی به گفتن نیست که از اهمیت نرم افزار CRM کاسته نشده است و با عمل به داده های جمع آوری شده در نظرسنجی مشتریان ما در سال 2021، Really Simple Systems همچنان در بازار جهانی رقابتی خواهد بود.

یک بار دیگر، یک “متشکرم” بزرگ از همه کسانی که در نظرسنجی شرکت کردند و برای بازخورد عالی شما. جالب است که ببینیم جهان تا 12 ماه دیگر چگونه است!

و به برنده قرعه کشی جایزه نظرسنجی ما، پل بروئر از چاپ سه بعدی Shropshire، که برنده یک کارت هدیه 100 پوندی یا همان مبلغی است که به یک موسسه خیریه به انتخاب خود اهدا شده است!

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1