شماره تماس : 02128426511

اتوماسیون راحت‌تر شده است.

CRM چابک تعداد کاربران رایگان را از ۲ به ۱۰ افزایش داد. این بدان معناست که مشاغلی که برای طرح رایگان Agile برای 2 کاربر ثبت‌نام کرده‌اند، اکنون می‌توانند تا 8 کاربر دیگر برای دسترسی به CRM اضافه کنند، در حالی که کاربران جدید اکنون می‌توانند مستقیماً برای 10 کاربر ثبت نام کنند. هدف این پیشنهاد جدید توانمندسازی مشاغل و گسترش لذت اتوماسیون پیشرفته برای بازاریابی، فروش و خدمات مشتری است.

این نسخه رایگان جدید برای 10 کاربر که در اصل به‌عنوان پلتفرمی برای دو کاربر پیاده‌سازی شده است، نشانه‌ای از عشق ما به همه SMB‌های موجود در آنجا است. این به دلیل رشد اخیر سازمان ما و بازخورد مثبت مشتریان ما در مورد محصول و همچنین پشتیبانی است.

ما دو سال پیش به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری راه‌اندازی شروع به کار کردیم، و از این رو می‌توانیم کاملاً با مشتریان SMB خود آشنا شویم. ماه ها تلاش سخت ما نتیجه داده است و اکنون می توانیم با افتخار پایگاهی با بیش از 8000 مشتری را اعلام کنیم.

از آنجایی که از چالش‌هایی که کسب‌وکارهای کوچک، به‌ویژه استارت‌آپ‌ها با آن‌ها مواجه هستند، می‌دانیم، سعی کرده‌ایم با به اشتراک گذاشتن محصول خود با تعداد بیشتری از کارمندان شما، به تلاش‌های شما کمک کنیم. این نسخه رایگان جدید، یک CRM کاملا رایگان، بدون رشته، بدون نیاز به کارت اعتباری CRM را برای حداکثر 10 کاربر فراهم می کند. امروز ثبت نام کنید (کاملا رایگان برای ده کاربر اول)، و اجازه دهید به شما کمک کنیم سریعتر و هوشمندانه تر از آنچه فکر می کردید کار کنید.

CRM چابک اکنون برای 10 کاربر رایگان است. امروز این #AgileLove را منتشر کنید. برای توییت کلیک کنید

ما همچنین به ارائه طرح‌های دیگر خود برای زمانی که CRM شما نیاز به رشد دارد، از جمله سه سطح پولی که شامل ویژگی‌های اضافی مانند ردیابی معاملات سفارشی و تلفن دو طرفه است، ادامه می‌دهیم.

طرح ویرایش رایگان Agile CRM شامل موارد زیر است:

  • 1000 مخاطب، زمان‌بندی قرار، موارد ضروری فروش و غیره.
  • پشتیبانی ایمیل، همگام‌سازی Google، برنامه افزودنی Chrome، گزارش‌های اولیه و غیره.
  • خبرنامه، تعامل وب، تجزیه و تحلیل سطح تماس، فرم ساز، 5000 ایمیل (با نام تجاری)، وب به رهبر و غیره.

با استفاده از CRM چابک برای کسب و کار خود، می توانید خود را افزایش دهید بازاریابی، فروش و بهره وری خدمات مشتری با بسته کامل CRM و ابزارهای اتوماسیون ما. Agile CRM به شما کمک می کند کل کسب و کار خود را هماهنگ کنید و فروش، بازاریابی و خدمات مشتری را به طور یکپارچه ادغام کنید – بدون اینکه حتی نیازی به پرداخت یک سکه برای نیازهای کوچک خود داشته باشید (و اگر در حال حاضر یک تجارت پر رونق با پایگاه داده بزرگی از مخاطبین دارید، برنامه های پولی ما برخی از آنها هستند. از مقرون به صرفه ترین ها در صنعت CRM).

ما پیشنهاد رایگان خود را به دلیل موفقیت خود گسترش داده ایم و می دانیم که مشاغلی مانند شما قلب این موفقیت هستند. گسترش به 10 کاربر رایگان راه ما برای تشکر است.

جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنید و عشق را گسترش دهید. اگر از Agile CRM لذت می برید و می خواهید اخبار مربوط به سطح رایگان گسترده ما را به اشتراک بگذارید، #AgileLove را توییت کنید و به دیگران اطلاع دهید. هرگز زمان بهتری برای کارآمدتر و سازنده تر با بازاریابی، فروش و اتوماسیون خدمات مشتری نبوده است.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1