شماره تماس : 02128426511

تعداد مشاغل کوچک در ایالات متحده از سال 1982 49 درصد افزایش یافته است. شرکت‌های جدید هر روز توسط کارآفرینان مشتاقی راه‌اندازی می‌شوند که می‌خواهند کسب‌وکاری داشته باشند تا بر اساس شرایط خودشان رهبری و اداره کنند. اما یک استارت آپ ارگانیسمی کاملاً متفاوت از یک کسب و کار در حال رشد است. و با رشد، موانعی به وجود می آیند. پس چگونه تیم خود را بپذیریم و تقاضاهای رو به رشد کسب و کار خود را برآورده کنیم؟ چگونه با موفقیت گسترش دهیم؟

برخی از صاحبان کسب و کار رشد کسب و کار را دشوارتر از آنچه هست می کنند. آنها بیش از حد به استراتژی خود فکر می کنند، محصول خود را پیچیده می کنند و بیش از حد نگران کارمندان خود هستند. بدون شک، اینها مسائل مهمی هستند، اما در مقایسه با حوزه ای که بیشترین کمک را به موفقیت می کند کمرنگ می شوند: فروش.

تیم‌های فروش که فرآیند فروش تعریف‌شده‌ای را دنبال می‌کنند میانگین بیش از 33٪ در تولید و درآمد نسبت به تیم های فروش که این کار را نمی کنند. برای رشد موفقیت آمیز، صاحبان مشاغل باید ساعات کافی در روز را صرف سرمایه گذاری در فروش کنند. اما، با رشد، چالش‌هایی پیش می‌آید و کسب‌وکارهای بالغ راه حل را پیدا کرده‌اند: فناوری مناسب. شرکت‌هایی که پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را پیاده‌سازی کرده‌اند، رشد بهتر و بی‌نظیری را تجربه می‌کنند.

اهمیت CRM برای مشاغل کوچک

اهمیت CRM نیاز به رسیدگی به اندازه روزافزون هر کسب و کاری است. کسب و کار کوچک امروزی، شرکت فردا است و صاحبان کسب و کار موفقی که CRM را پیاده سازی کرده اند که با اندازه شرکت رشد می کند، متوجه رشد درآمد می شوند.

اثبات در پودینگ است: برنامه های کاربردی CRM به افزایش درآمد به میزان 41% به ازای هر فروشنده، افزایش نرخ تبدیل سرنخ برای بهبود بیش از 300% و کاهش هزینه‌های فروش و بازاریابی تا 23%.

کاربران CRM از سرعت رشد کسب و کار خود راضی هستند و بیش از هر چیز بر فروش تمرکز می کنند. آنها بیرون می روند و درخواست پول می کنند. و اگرچه این ممکن است خام به نظر برسد، برای موفقیت باید فروش را توانمند کنیم تا منابع لازم برای این کار را داشته باشد.

اگر برای کمک به کسب و کار رو به رشد خود به دنبال فناوری CRM هستید، باید بدانید که CRM فراتر از ثبت سوابق است. کسب‌وکارهای با عملکرد برتر از فناوری CRM با خودکارسازی وظایفی مانند بازاریابی و خدمات مشتری، تا حد امکان از فناوری CRM استفاده می‌کنند، و در عین حال اطمینان می‌دهند که با افزایش تعداد کارکنان، توانایی مدیریت آنها نیز افزایش می‌یابد.

بیایید 5 روش کلیدی که Agile CRM به رشد کسب و کارها کمک می کند را بررسی کنیم

  1.   تصمیم گیری را بهبود می بخشد

فناوری CRM امکان مشاهده داده های حیاتی مشتری را فراهم می کند. هرچه گزارش‌های ما دقیق‌تر و جامع‌تر باشد، بهتر می‌توانیم فروش را پیش‌بینی کنیم، فعالیت‌های فروش را اندازه‌گیری کنیم، و عملکرد تجاری را ردیابی کنیم. سازمان‌های فروش با عملکرد بالا 38 درصد بیشتر احتمال دارد که از تجزیه و تحلیل فروش برای جمع‌آوری داده‌های مشتری استفاده کنند که به تعاملات مداوم مشتری و نقاط تماس اطلاع می‌دهد. با اطلاعات جمع‌آوری‌شده از تجزیه و تحلیل، می‌توانیم به جای کارهای خسته‌کننده و تکراری، روی راه‌حل‌های تصویر بزرگ تمرکز کنیم. صاحبان مشاغل زمان دارند تا فروش را توانمند کنند و بر فرصت ها تمرکز کنند – و سپس تصمیمات خود را بر اساس آن تمرکز بهبود بخشند.

  1. افزایش بهره وری

با CRM، تیم‌های فروش، بازاریابی و خدمات مشتری می‌توانند با خیال راحت، یکپارچه و خودکار یکپارچه شوند. اطمینان از اینکه تمام داده‌های حیاتی کسب‌وکار در یک مکان واحد ذخیره می‌شوند، کاربران را قادر می‌سازد تا به سرعت به اطلاعات مشتری دسترسی پیدا کنند. وقتی کسب و کار شما در حال رشد است، می توانید با داشتن یک مکان مرکزی بهره وری کسب و کار را به میزان قابل توجهی افزایش دهید برای ثبت کلیه مشتریان یک پلتفرم مقیاس‌پذیر با رشد کسب‌وکار شما رشد می‌کند و گسترش می‌یابد تا تمام تاریخچه مشتری و سفر خریدار را در بر بگیرد.

  1. کار تیمی را ترویج دهید

یک کسب‌وکار در حال رشد به یک پلتفرم مقیاس‌پذیر نیاز دارد تا بتواند بازاریابی، فروش و خدمات مشتری را هماهنگ‌تر کند. شرکت هایی با تراز فروش و بازاریابی قوی به نرخ رشد سالانه 20٪ دست می یابند. . هنگامی که با خدمات مشتری ترکیب می شود، بهره وری افزایش می یابد و تجربه مشتری را بهبود می بخشد. ترویج کار تیمی برای یک تجارت در حال رشد حیاتی است. با یک CRM قوی، امکان باز کردن خطوط ارتباطی بین تیم‌ها وجود دارد.

   4. خدمات مرکز تماس را بهبود بخشید

فناوری CRM به مراکز تماس امکان برقراری تماس‌های ورودی، تماس‌های خروجی، ضبط تماس‌ها، ایجاد تماس‌ها را می‌دهد. اسکریپت های تماس، خودکار کردن پست صوتی و سایر فعالیت های کلیدی. هنگامی که این فرآیندها خودکار می شوند، کارکنان به سرعت حوادث را تعیین، مدیریت و حل می کنند. هنگامی که یک شرکت در حال رشد است و کارکنان مرکز تماس گسترش می‌یابند، داشتن یک CRM ضروری می‌شود که با پایگاه داده رو به رشدی از داده‌های مشتری رشد می‌کند.

5. ارائه دسترسی به اطلاعات در هر زمان و مکان

داده‌های کلیدی دیگر به دفتر محدود نمی‌شوند. CRM مناسب به تیم های تلفن همراه امکان دسترسی فوری به داده های متمرکز و مشاهده فرآیندهای فروش و فعالیت های خدمات مشتری را می دهد. با یک نمای کامل از تاریخچه مشتری، اطلاعات قیمت و سایر انواع اطلاعات سرنخ از هر دستگاه تلفن همراه، دسترسی به اطلاعات برای یک کسب و کار در حال رشد امکان پذیر می شود.

غذای مهم

همه شرکت‌های بزرگ اهمیت تمرکز بر فروش را درک می‌کنند. و نه تنها به این دلیل که محصولی با کیفیت بالا دارند، بلکه به دلیل تعهد به فروش بهتر از رقبای خود رشد می کنند. و آنها این کار را با پذیرش یک CRM انجام می دهند. بیست و شش درصد از  سازمان‌های فروش فکر می‌کنند که CRM آنها به طور مؤثری آنها را قادر می‌سازد تا در بخش‌ها همکاری کنند؛ برای سازمان های فروش در سطح جهانی، 85٪ است.

CRM چابک تیم‌های بازاریابی، فروش و خدمات مشتری را قادر می‌سازد از مخزن اطلاعات سرنخ استفاده کنند که همراه با تجارت رشد می‌کند. همانطور که یک کسب و کار بالغ می شود، برخورداری از پشتیبانی لازم برای افزایش مقیاس با رشد بسیار مهم می شود. در صورت امکان، مدیریت فرآیند فروش آسان تر می شود. آیا کسب‌وکار شما در حال رشد است و آیا از فناوری‌هایی استفاده می‌کنید که شما را قادر می‌سازد این کار را به طور مؤثر انجام دهید؟ چابک CRM ممکن است راه حلی برای نیازهای رو به رشد شما باشد.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1