شماره تماس : 02128426511

پترسفیلد، همپشایر، بریتانیا
۸ اوت ۲۰۱۷

فروشنده برنده جایزه CRM، Really Simple Systems، نسخه جدیدی از CRM محبوب مبتنی بر ابر خود را راه اندازی کرده است. “نسخه 5” جدید یک بازنویسی کامل از CRM است که گامی چشمگیر به جلو در قابلیت استفاده از CRM و بازار SMB را هدف قرار می دهد.

در پاسخ به بازخورد مشتریان، Really Simple Systems این نسخه جدید را توسعه داده است تا شهرت خود را برای سهولت استفاده و پشتیبانی مشتری افزایش دهد. CRM نسخه 5 شامل ویژگی‌های بصری جدیدی مانند سفارشی‌سازی «کشیدن و رها کردن»، یک نوار جستجوی جهانی، گزینه‌های انتقال آسان و ادغام داده‌ها، و کشوهای پشتیبانی از هر صفحه است.

مدیر عامل Really Simple Systems، جان پترسون، می‌گوید: «برخلاف برخی از فروشندگان CRM، ما نسخه کوچک‌تری از چیزی پیچیده‌تر ایجاد نکرده‌ایم. Really Simple Systems مستقیماً نیازهای کسب‌وکارهای کوچک را با یک CRM که استفاده سریع و آسان است، در عین حال تمام قابلیت‌های فروش و بازاریابی مورد نیاز را دارد، برطرف می‌کند.»

نسخه 5 جدید CRM یک بازنویسی کامل از پایه است که سیستم را از مایکروسافت به فناوری منبع باز دور می کند.

نسخه جدید با یک رابط کاربری تمیز و کاربرپسند، فلسفه این شرکت را برای “دریافت برنامه های پیچیده و ساده کردن آنها برای استفاده و مقرون به صرفه کردن” تقویت می کند.

Really Simple Systems Version 5 Dashboard

پترسون ادامه می‌دهد: «نسخه 5 CRM ما ویژگی‌ها و عملکردهایی را ارائه می‌کند که ممکن است از یک فروشنده بزرگ‌تر انتظار داشته باشید، با قیمتی که نمی‌خواهید.»

علی‌رغم توسعه جدید، Really Simple Systems مایل است تاکید کند که تفاوت آن هنوز در خدمات مشتری است. هلن آرمور، مدیر بازاریابی، افزود: “ما همچنین تلاش زیادی برای توسعه ابزارهای پشتیبانی خود در کنار CRM انجام داده ایم.” ما ابزارهای خودیاری جدیدی در محصول داریم که مستقیماً به مرکز پشتیبانی مشتری ما پیوند دارد. نکته مهم این است که اطلاعات توسط تیم فروش و بازاریابی ما نوشته شده است، بنابراین پیگیری و درک آن آسان است.”

نسخه 5 Really Simple Systems CRM اکنون در دسترس مشتریان جدید و فعلی است. یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه در دسترس است و قیمت ها از 15 دلار آمریکا / 10 پوند انگلیس برای هر کاربر در ماه شروع می شود. یک نسخه رایگان از CRM نیز موجود است.

درباره نسخه جدید 5 بیشتر بیاموزید.

تعداد بازید : 17

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1