شماره تماس : 02128426511

19 آوریل 2016 هلن آرمور

راهنمای آژانس روابط عمومی

برای بسیاری از شرکت‌های کوچک، انتخاب یک آژانس روابط عمومی و بهره‌وری بیشتر ممکن است یک هنر سیاه به نظر برسد. به نظر می رسد بیشتر مقالات در این زمینه توسط افراد روابط عمومی (روابط عمومی) نوشته شده باشد تا مشتریان. این مقاله برای مشاغل کوچک هدف گذاری شده است، اما برخی از حقایق جهانی هستند.

من از طرفداران روابط عمومی هستم. من همیشه دریافته‌ام که اگر در حال ساخت یک شرکت تولیدی هستید، می‌تواند به شما کمک کند وزن خود را بالاتر ببرید. شرکت های خدماتی دشوارتر هستند، ساختن داستان در مورد محصولات بسیار آسان تر است. شما چند سرنخ دریافت خواهید کرد، اما بیشتر در مورد برندسازی است، و نام شما را به رسمیت می شناسید تا وقتی مردم در نهایت شروع به جستجوی آنچه می فروشید، نام شما را بدانند.

SEO content

اخیراً، از آنجایی که سرمقاله در نشریات چاپی کاهش یافته است، در صورتی که مطمئن شوید که انتشارات مطبوعاتی شما برای کلمات کلیدی شما بهینه شده است، می تواند به بهینه سازی موتور جستجوی شما نیز کمک کند. برای مثال، در سیستم‌های واقعا ساده، کلمات کلیدی ما حول کلمات “CRM”، “Simple” و “Online” بهینه شده‌اند.

مبانی روابط عمومی

شما باید فهرستی از نشریات و وبلاگ‌های کلیدی که می‌خواهید در آنها به نمایش درآیید بسازید. به طور معمول شما یک لیست A از شاید ده نشریه/سایت/وبلاگ، یک لیست B از 20 مورد دیگر و سپس بقیه خواهید داشت.

شما باید مطمئن شوید که می توانید هر ماه یک داستان به شرکت روابط عمومی ارائه دهید: انتشار محصول، داستان کاربران، نظرسنجی ها، جوایز. انتشار “ما یک شرکت جدید راه اندازی کردیم” و سپس ناپدید شدن ارزش هزینه ای برای استخدام یک شرکت روابط عمومی ندارد، اگر نه بودجه و نه مواد لازم برای انتشار ماهانه دارید، هر کاری را که می توانید در داخل انجام دهید و روابط عمومی را رها کنید. شرکت برای زمانی که هر دو را دارید.

Writing content marketing

شرکت های روابط عمومی خوب

یک شرکت روابط عمومی خوب:

 • درباره محصول و بازار خود اطلاعاتی داشته باشید
 • ویراستاران و روزنامه نگاران کلیدی در نشریات مورد نظر خود را بشناسید
 • می‌توانید داستان‌های کاربران را با انتشارات هدف خود قرار دهید
 • یک مدیر حساب به شما اختصاص دهید که با شرکت شما آشنا شود
 • از روزنامه نگارانی در نشریات مورد نظر خود که به نقل قول از یکی در صنعت شما نیاز دارند تماس بگیرید
 • یک برنامه سرمقاله داشته باشید که به شما می گوید در شش ماه آینده نشریات کلیدی چه موضوعاتی را پوشش خواهند داد
 • به شما بگویم که روزنامه نگاران می خواهند درباره این ماه چه چیزی بنویسند
 • اگر داستانی به آنها ندهید شما را برای داستان ها آزار می دهند
 • با ایده هایی برای داستان ها به سراغ شما می آییم
 • در حد بودجه خود کار کنید و مدام سعی نکنید که شما را به خدمات گران تر بفروشید

مثل همه تامین کنندگان، شما به شخصی نیاز دارید که هم اندازه شما باشد تا مشتری کوچکی برای آنها نباشید.

 • از دوستان، همکاران و شبکه های اجتماعی خود بخواهید که توصیه کنند
 • دریابید که چه کسی برای رقبای شما روابط عمومی انجام می دهد. شرکت روابط عمومی ایده آل ممکن است یکی از رقبای شما را به عنوان مشتری از دست داده باشد!
 • نشریات مورد نظر خود را بخوانید. آیا کسب و کارهای غیررقابتی وجود دارد که به نظر می رسد همیشه از آنها نام برده می شود؟ نام شرکت روابط عمومی آنها
 • را دریافت کنید

 • سه تا شش نمایندگی را فهرست کنید. با آنها ملاقات کنید و در مورد نحوه کار آنها صحبت کنید. آیا منطقی است؟ آیا آنها افراد خوبی هستند، آیا با آنها کنار می آیید؟

شرکت را بر اساس احساسی که در مورد شریکی که اولین جلسه شما را رهبری می کند و سپس شما را امضا می کند، انتخاب نکنید، آنها را بر اساس مدیر حسابی که همه کارها را انجام می دهد انتخاب کنید.

همانند وکلا، شریکی که شما را ثبت‌نام می‌کند، پس از خشک شدن جوهر، روی حساب‌های بزرگ‌تر کار می‌کند، این مدیر حساب (یا حتی دستیار) است که هر روز با او صحبت می‌کنید و کار را انجام می‌دهد. شرکا فقط “استراتژی” و ناهار را انجام می دهند.

چقدر باید به یک شرکت روابط عمومی پرداخت

همه شرکت‌های روابط عمومی از شما می‌خواهند که یک نگهدارنده امضا کنید، و بیشتر آنها از شما می‌خواهند که قراردادی را امضا کنید که در صورت لغو، سه ماه به آنها اخطار می‌دهد. من قبلا سعی می کردم از نگهدارنده ها خارج شوم، اما اگر هر ماه از شرکت روابط عمومی استفاده می کنید ارزش ندارد که بر اساس پروژه پرداخت کنید. و اگر هر ماه از آنها استفاده نمی کنید، اصلاً نباید از آنها استفاده کنید.

درمورد آنچه می توانید بپردازید باز باشید

گاهی اوقات به نظر می رسد که نگهدارنده های ماهانه از سرزمین افسانه ها بیرون کشیده شده اند. اگر یک شرکت کوچک هستید، 2000 پوند در ماه نرخ درخواستی است. اما اگر زمان‌ها سخت است و می‌توانید هزینه کمتری بپردازید، مشروط بر اینکه از قبل به مردم بگویید که این بودجه شماست و با رشد شما بیشتر خواهند شد. با نگهدارنده خود، برای وقت یک مدیر حساب پرداخت می‌کنید. با این حال، این روزها بسیاری از شرکت های روابط عمومی زمان بیشتری نسبت به مشتریان دارند، بنابراین هر چیزی برای آنها بهتر از هیچ است.

اگر قراردادی وجود دارد، اصرار داشته باشید که بتوانید پس از سه ماه بدون اطلاع قبلی، آن را قطع کنید، و سعی کنید مدت زمان اعلان پس از آن کاهش یابد یا به طور کلی حذف شود.

اهداف روابط عمومی

واقع بین باشید. هر ماه صدها شرکت جدید راه اندازی می شوند، هر ماه مطبوعات منظم در نشریات اصلی دریافت نخواهید کرد. چیزی که برای شما فروش بزرگی است، خوراک مرغ به نشریات ملی است. برای شروع، حداقل یک بار در ماه به سرمقاله اشاره کنید، به علاوه پوشش در آنچه من سایت های خبری cut ‘n’ paste می نامم. سعی کنید یک داستان اصلی را هر سه ماه یک بار منتشر کنید.

PR یک تجارت شخصی است. وقتی مدیر حسابی را پیدا کردید که دوست دارید، به او آموزش دادید که چه کاری انجام می‌دهید و پیام‌رسانی درست را انجام دهید، دیگر نمی‌خواهید او را از دست بدهید. افراد خوب به حساب‌های بزرگ‌تر ارتقا می‌یابند – پس به وضوح مشخص کنید که اگر مدیر حساب شما ادامه دهد، از آن‌ها و سایر شرکت‌های روابط عمومی می‌خواهید که دوباره مطرح کنند.

PR account manager>%0A%0A

%0A

%0A

و در نهایت

مراقب نشانه های حکایتی باشید که این اتفاق در شرف وقوع است: یک دستیار جدید در یک جلسه معرفی می شود. به نظر می رسد دستیار جدید تمام کارها را انجام می دهد. مدیر حساب قدیمی دستیار جدید را برای پاسخ دادن به تماس های شما دریافت می کند. مدیر حساب نمی‌تواند جلسه بعدی را تشکیل دهد اما دستیار جدید وارد می‌شود. اگر می‌دانید که این اتفاق می‌افتد، می‌توانید درباره دستیار جدید نظر بدهید و اگر خوشحال هستید که او مسئولیت را بر عهده بگیرد، می‌توانید اجازه دهید رخ دادن. اگر راضی نیستید، یک تماس تلفنی مجزا لازم است. من همیشه یک بند در قرارداد می گذارم که اگر مدیر حساب تغییر کند، می توانم فوراً فسخ کنم.

تعداد بازید : 15

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1