شماره تماس : 02128426511

یکی از آخرین نسخه های ما به شما امکان می دهد CRM را با سیستم های ابری مورد علاقه خود از طریق Zapier.com ادغام کنید.

یکپارچه سازی Zapier چه می کند؟

Zapier CRM Really Simple Systems را قادر می‌سازد تا با بیش از 1000 ابر ادغام شود. سیستم‌های مبتنی بر. در زیر، برنامه‌های محبوب شخص ثالث را در دسته‌های کلیدی برجسته کرده‌ایم تا ایده‌هایی به شما ارائه دهیم.

اگر از نرم‌افزار مدیریت دیگری استفاده می‌کنید، به غیر از سیستم CRM، می‌توانید از Zapier برای ادغام آن برنامه‌ها با Really Simple Systems استفاده کنید و همه داده‌های خود را در یک مکان ذخیره کنید.

برخی از محبوب‌ترین افزونه‌های مدیریت CRM Zapier عبارتند از:

Slack: این به تیم شما امکان می‌دهد دور هم جمع شوند و همکاری کنند و موارد مهم را تعیین کنند اطلاعات را با افراد مناسب در اختیار داشته باشید و اطلاعات خود را در زمان و مکان مورد نیاز خود نگه دارید.

Zapier Add-ons example%0A%0A

%0A

%0A

Typeform: این سیستم به شما امکان می دهد با استفاده از مکالمه با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. فرم ها و نظرسنجی ها، و همچنین به شما امکان می دهد داده های بیشتری را جمع آوری کنید.

GoToWebinar: کار را برای شما آسان می کند برای دستیابی به مخاطبان هدف خود و ارائه وبینارهایی که نتایج مورد نظر شما را به ارمغان می آورد.

هنگامی که مشتریان با شما تماس می گیرند، می خواهید اطلاعات مربوط به وضعیت مالی آنها را به صورت آماده داشته باشید.

Really Simple Systems دارای ادغام بومی با برنامه های حسابداری است Xero ، کشفلو و Sage Business Cloud. اگر از نرم افزار حسابداری دیگری استفاده می کنید، به لطف Zapier می تواند برنامه را برای کار با نرم افزار CRM ما یکپارچه کند.

Zapier Accounting Add-ons

Wave: یک ابزار حسابداری آنلاین که در ارائه حسابداری رایگان تخصص دارد ابزارهای نرم افزاری برای مشاغل کوچک.

افزونه های CRM بازاریابی ایمیل

اگر به طور مرتب ایمیل های انبوه ارسال می کنید، ابزار بازاریابی یکپارچه CRM ما ابزاری پیچیده و قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهد. این به شما امکان می دهد هزاران ایمیل را در یک زمان ارسال کنید و نتایج را دوباره در حساب های CRM خود ارسال کنید.

ما دائماً در حال بهبود ابزار و اجرای ویژگی‌های اضافی هستیم. ویژگی  فرم‌های وب ما به شما امکان می‌دهد فرمی را در وب سایت خود را برای گرفتن مخاطبین جدید و اضافه کردن خودکار آنها به CRM.

اگر می‌خواهید از سیستم ایمیل موجود خود استفاده کنید، مانند Mailchimp ، با یکپارچه سازی Zapier می توانید یک Zap ایجاد کنید که به طور خودکار آدرس ایمیل مخاطبین شما را به سیستم بازاریابی ارسال می کند. سایر افزونه های بازاریابی محبوب عبارتند از:

دریافت ایمیل با آگهی‌های تبلیغاتی فیس‌بوک: Zapier می‌تواند به شما در مورد ارسال‌های سرنخ جدید فیس‌بوک هشدار دهد، بنابراین لازم نیست خودتان را بررسی کنید – فقط کافی است یک ایمیل تبلیغاتی اصلی فیس بوک تنظیم کنید. ادغام.

پاسخ‌های ایمیل SurveyMonkey: SurveyMonkey اغلب یکی از راه‌حل‌های کسب‌وکار برای جمع‌آوری بازخورد است. با این ادغام Zapier، می‌توانید به راحتی پاسخ‌های SurveyMonkey را با استفاده از سیستم CRM ما به آدرس ایمیل انتخابی خود ارسال کنید.

افزونه های مدیریت پروژه CRM

برای اکثر صنایع، هر پروژه وظایف متعددی را به همراه دارد. وقتی پروژه جدیدی را وارد می‌کنید، می‌خواهید توانایی هماهنگ کردن بخش‌ها، اضافه کردن همکاران و خودکارسازی وظایف را در یک جدول زمانی آسان برای مشاهده داشته باشید.

Zapier به سیستم CRM اجازه می دهد تا با برنامه های مدیریت پروژه مورد علاقه شما کار کند.

Zapier Project Management Add-ons

برخی از محبوب‌ترین افزونه‌های مدیریت پروژه عبارتند از:

Trello: طراحی ساده و منعطف Trello به تیم شما اجازه می دهد تا همه چیز را سازماندهی و همکاری کند. برای تمام عملیات روزانه کسب و کار شما.

آسانا: راهی آسان برای مدیریت پروژه‌ها و وظایف تیمی است. این اطمینان می دهد که چندین مرحله از پروژه شما تجسم شده است و به شما امکان می دهد چندین مرحله را به سرعت انجام دهید.

پروژه های کار تیمی:  برای کار طراحی شده است یکپارچه با ابزارهایی که شما و تیمتان از قبل استفاده می کنید. این برنامه مبتنی بر ابر است، بنابراین در هر دستگاهی قابل دسترسی است.

افزونه های CRM تلفن

تصور کنید وقتی با شما تماسی دریافت می‌کنید، حساب آن شخص با تمام سابقه فعالیت‌های او روی صفحه شما ظاهر می‌شود یا می‌توانید گزینه آنها را مستقیماً از سیستم CRM تماس بگیرید. با Zapier، می توانید Really Simple Systems CRM خود را با سیستم تلفن خود یکپارچه کنید.

بسیاری از سیستم‌های تلفن امروزی مبتنی بر ابر هستند، که این نوع یکپارچه‌سازی را بسیار آسان‌تر کرده است و Zapier این را تسهیل می‌کند.

برخی از محبوب ترین افزونه های تلفن عبارتند از:

Dialpad: یک سیستم تلفن مبتنی بر ابر است که صدا را تقویت می کند ، ویدئو و پیام ها از یک پلتفرم واحد. همچنین نرم افزار کنفرانس آنلاین و مرکز تماس را ارائه می دهد.

RingCentral: این پیام‌های صوتی، ویدیویی، تیمی را متحد می‌کند و همکاری، و همچنین بسیاری از راه حل های تماس دیگر. بر روی ادغام های متعدد تمرکز می کند تا همه چیز را تحت یک برنامه قرار دهد.

AirCall: این بر روی مدیریت تماس‌ها در حال حرکت با دسک‌تاپ و تلفن همراه تمرکز دارد برنامه ها از داشبورد بصری برای شروع سریع و آسان استفاده می کند.

خلاصه افزونه Zapier CRM

Zapier به شما امکان می دهد از بین بیش از 2000 افزونه برای ادغام با CRM خود انتخاب کنید. امروز می توانید یکی را بیابید که می تواند تقریباً هر کاری را انجام دهد و سیستم CRM را برای برآورده کردن کل نیازهای تجاری شما سفارشی کند.

تعداد بازید : 27

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1