شماره تماس : 02128426511

پترسفیلد، همپشایر
5 سپتامبر 2018

CRM Really Simple Systems انتشار یکپارچه OneLogin خود را اعلام کرد

فروشنده برتر CRM کسب و کارهای کوچک، Really Simple Systems، امروز انتشار ادغام خود را با OneLogin، رهبر بازار در مدیریت دسترسی یکپارچه، اعلام کرد.

ادغام OneLogin به این معنی است که شرکت‌ها اکنون می‌توانند با استفاده از ویژگی‌های OneLogin Single Sign-on و Multi-Factor Authentication دسترسی به سیستم واقعاً ساده CRM خود را کنترل کنند.

این توسعه با ایجاد کنترل دسترسی مبتنی بر خط‌مشی برای ورود کاربران، محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز به داده‌های حیاتی شرکت را فراهم می‌کند. به جای استفاده از رمز عبور برای دسترسی به CRM، احراز هویت چند عاملی OneLogin (MFA) کاربر فردی را قبل از دادن دسترسی شناسایی می‌کند.

در عین حال، ویژگی Single Sign-on به استفاده از یک مجموعه اعتبارنامه برای دسترسی به CRM و سایر برنامه‌های مبتنی بر ابر اجازه می‌دهد تا به افزایش بهره‌وری و در عین حال ایمن نگه داشتن داده‌ها کمک کند.

جان پترسون، مدیرعامل Really Simple Systems، اظهار داشت: «مشتریان سازمانی ما که خواهان سطوح بالایی از امنیت، از جمله احراز هویت دو عاملی، همراه با مزایای ورود به همه برنامه‌های خود از یک داشبورد هستند، اکنون می‌توانند شامل سیستم های CRM یکپارچه به خط مشی امنیتی خود. OneLogin امنیت داده و انطباق بهتری را برای کاربران CRM فراهم می کند.”

ادغام Really Simple Systems با OneLogin در زمانی انجام می شود که امنیت داده به ندرت از سرفصل ها خارج می شود. اگرچه به طور خاص به MFA نیاز ندارد، اما مقررات عمومی جدید حفاظت از داده های اتحادیه اروپا (GDPR) و قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت ایالات متحده آمریکا (HIPAA)، بر نیاز کسب‌وکارها برای کاهش خطر نقض داده‌ها تأکید کرده‌اند. گنجاندن MFA در سیاست‌های کنترل دسترسی اولین قدم واضح است.

مشتری Really Simple Systems، فیونا معین‌الدین، رئیس بخش کمک‌های اولیه رویداد در بریتیش رد Cross اضافه کرد: «ادغام سیستم CRM ما با OneLogin ما را قادر می‌سازد تا سطوح بالایی از امنیت مورد نیاز خود را هنگام رسیدگی به اطلاعات شخصی داوطلبان و مشتریان کمک‌های اولیه حفظ کنیم. صلیب سرخ بریتانیا امنیت داده ها را جدی می گیرد، بنابراین این یک ابزار بسیار خوشایند برای کاربران CRM ما است.”

مت هرلی، معاون کانال‌های جهانی، اتحادهای استراتژیک و خدمات حرفه‌ای در OneLogin نیز اظهار داشت: «خوشحالیم که Really Simple Systems OneLogin را به عنوان شریک مدیریت دسترسی یکپارچه خود انتخاب کرده است. ما شاهد یک منحنی رشد سریع هستیم و راه‌حل‌هایی مانند Really Simple Systems بسیاری از گرایش‌های مدرن در فضای فناوری اطلاعات را گرد هم می‌آورند و به آنها رسیدگی می‌کنند. در دنیایی که بیشتر و بیشتر به سمت Cloud رقابت می‌کند و برنامه‌های Cloud در صحنه منفجر می‌شوند، مدیریت هویت هرگز از منظر امنیتی شرکت و الزامات بهره‌وری کاربر مهم‌تر نبوده است.»

ادغام OneLogin اکنون در دسترس مشتریان Really Simple Systems طرح سازمانی بدون هزینه اضافی است.

تعداد بازید : 23

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1