شماره تماس : 02128426511
vc_column-inner”>

ادغام OneLogin برای افزایش امنیت دسترسی

ادغام با OneLogin، پیشرو بازار در مدیریت دسترسی یکپارچه، یکی از گزینه ورود به سیستم برای مشتریان طرح سازمانی ما، به افزایش امنیت داده و بهره‌وری کمک می‌کند.

تأیید هویت تک‌عاملی و ورود به سیستم

ادغام OneLogin به شما امکان می‌دهد کنترل دسترسی مبتنی بر خط‌مشی را به سیستم CRM خود با استفاده از Single Sign-on (SSO) و  احراز هویت چند عاملی (MFA). این یک پیشرفت کلیدی برای برخی از مشتریان بزرگتر ما است که به محافظت از داده های آنها در برابر دسترسی غیرمجاز کمک می کند.

OneLogin’s Single Sign-on به کاربران CRM شما امکان می دهد مجموعه ای از اعتبارنامه ها را وارد کنند تا به آنها امکان دسترسی به سیستم و همچنین سایر برنامه های مبتنی بر ابر را بدهد. با دسترسی به همه برنامه‌های شما از یک صفحه و در عین حال امن نگه داشتن داده‌های شما، به افزایش بهره‌وری کمک می‌کند.

یک حساب OneLogin همچنین به شما امکان می‌دهد احراز هویت دو مرحله‌ای یا تأیید هویت چند مرحله‌ای را تنظیم کنید. این امر با شناسایی هر کاربر هنگام ورود به سیستم به جای تکیه بر رمز عبور، امنیت را افزایش می دهد.

OneLogin Logo%0A%0A

%0A

%0A

کنترل دسترسی مبتنی بر سیاست

ادغام Really Simple Systems با OneLogin در زمانی انجام می شود که امنیت داده به ندرت از سرفصل ها خارج می شود. اگرچه به طور خاص به MFA نیاز ندارد، اما مقررات عمومی جدید حفاظت از داده های اتحادیه اروپا (GDPR) و قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت ایالات متحده آمریکا (HIPAA)، بر نیاز کسب‌وکارها برای کاهش خطر نقض داده‌ها تأکید کرده‌اند. گنجاندن MFA در سیاست‌های کنترل دسترسی اولین قدم واضح است.

برای مشتری صلیب سرخ بریتانیا، توسعه نشان‌دهنده یک تغییر بزرگ است در نحوه کنترل دسترسی کاربر. فیونا معین‌الدین، رئیس بخش کمک‌های اولیه رویداد، افزود: «ادغام OneLogin با سیستم CRM ما را قادر می‌سازد تا سطوح بالایی از امنیت مورد نیاز خود را هنگام مدیریت اطلاعات شخصی داوطلبان و مشتریان کمک‌های اولیه حفظ کنیم. صلیب سرخ بریتانیا امنیت داده ها را جدی می گیرد، بنابراین این یک ابزار بسیار خوشایند برای کاربران CRM ما است.”

Red Cross using Onelogin

%0A

%0A

%0A

%0A

در راه‌اندازی این ادغام، مت هرلی، معاون کانال‌های جهانی، اتحادهای استراتژیک و خدمات حرفه‌ای در OneLogin نیز اظهار داشت: «خوشحالیم که Really Simple Systems OneLogin را به عنوان شریک مدیریت دسترسی یکپارچه خود انتخاب کرده است. ما شاهد یک منحنی رشد سریع هستیم و راه‌حل‌هایی مانند Really Simple Systems بسیاری از روندهای مدرن در فضای IT را گرد هم می‌آورد و به آنها رسیدگی می‌کند.

در دنیایی که بیشتر و بیشتر به سمت Cloud مسابقه می‌دهد و برنامه‌های Cloud در صحنه منفجر می‌شوند، مدیریت هویت هرگز از منظر امنیتی شرکت و الزامات بهره‌وری کاربر مهم‌تر نبوده است.

یکپارچه سازی OneLogin اکنون برای مشتریان طرح سازمانی Really Simple Systems بدون هزینه اضافی در دسترس است. با نحوه تنظیم OneLogin با CRM خود آشنا شوید.

تعداد بازید : 13

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1