شماره تماس : 02128426511

امنیت داده CRM مبتنی بر ابر

امنیت داده‌ها به یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های قرن بیست و یکمst تبدیل شده است، زیرا زندگی اجتماعی، کسب‌وکار، سلامت، ثروت و تقریباً هر چیز دیگری اکنون به فناوری متکی است.

بسیاری از مردم هنوز نگران این هستند که برنامه‌های کاربردی مبتنی بر وب یا ابر امنیت پایین‌تری نسبت به سیستم‌های داخلی یا داخلی ارائه می‌کنند. اما این به دور از واقعیت است. نرم‌افزار مبتنی بر فضای ابری از استاندارد امنیتی بسیار بالاتری نسبت به فناوری متوسط ​​داخلی شما برخوردار است.

در واقع، سطح بالای امنیت یکی از بزرگترین مزایای استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر ابر است. امنیت داده برای ارائه‌دهندگان نرم‌افزار ابری که از جدیدترین سیستم‌های رمزگذاری برای ایمن نگه داشتن داده‌های شما استفاده می‌کنند، بسیار مفید است. و تضمین امنیت و دسترسی.

یک امتیاز دیگر در مقایسه با یک سیستم داخلی، مدت زمانی است که برای کشف و خنثی کردن یک حمله سایبری بالقوه لازم است. با شناسایی شبانه روزی و حضور تیمی از کارشناسان، اقدام فوری برای خنثی کردن هرگونه حمله انجام می شود. . و اگر یک سیستم به هر دلیلی از کار بیفتد، آنها می توانند از پشتیبان گیری برای بازیابی سریع داده ها استفاده کنند. دستیابی به این امر با یک سیستم داخلی سخت است، زیرا بعید است که تیم برای شروع 24/7 کار کند.

امنیت داده های CRM شما

علاوه بر دلایل امنیتی، یک دلیل خوب برای استفاده از سیستم CRM مبتنی بر ابر چابکی آن است. فراهم می کند و به تیم شما اجازه می دهد از هر کجا به آن دسترسی داشته باشد.

به‌طور هم‌زمان، از طریق مرورگر وب شما به‌روزرسانی می‌شود، وقتی از سیستم خارج می‌شوید، همین است، هیچ داده‌ای در دستگاه شما باقی نمی‌ماند. بنابراین، اگر بخواهید تلفن یا لپ‌تاپ خود را گم کنید، داده‌های شما ایمن هستند، بدون جزئیات ورود به سیستم، هیچ‌کس نمی‌تواند به CRM دسترسی پیدا کند.

CRM سیستم های واقعا ساده – داده های من چقدر ایمن هستند؟

وقتی مردم می پرسند “داده های من در سیستم CRM شما چقدر ایمن هستند” در واقع طیف گسترده تری از سوالات را از آنچه تصور می کنند می پرسند! اجازه دهید این یک سوال را به چند سوال فرعی تقسیم کنیم.

چه کسی داده های من را خواهد دید؟

فقط کاربرانی که جزئیات ورود به سیستم را به آنها داده اید، داده های شما را خواهند دید. اگر می‌خواهید تیم پشتیبانی ما به سیستم CRM شما دسترسی داشته باشد، شاید برای کمک به مشکلات فنی یا سفارشی‌سازی، آنها قبل از ورود به سیستم از شما اجازه خواهند گرفت. می‌توانید با استفاده از سطوح مجوز کاربر، داده‌هایی را که کاربران شما می‌توانند به آنها دسترسی داشته باشند را محدود کنید.

اگر از طرح رایگان استفاده کنم، آیا داده های من را می فروشید؟

نه، مطلقاً نه! همیشه وقتی مردم این سوال را می پرسند شگفت زده می شویم، احتمالاً به این دلیل که در ایالات متحده آمریکا رایج است. تجارت با داده‌های افراد تحت GDPR در بریتانیا و اروپا غیرقانونی است و ما حتی این کار را انجام نمی‌دهیم. اگر قانونی بود.

آیا می توانم ببینم چه کسی به داده های من دسترسی داشته است؟

همه ورودهای کاربران شما و تیم پشتیبانی ما در گزارش سیستم وارد شده‌اند. که در هر زمان می توانید ببینید.

آیا مسیر حسابرسی وجود دارد؟

همه تغییرات داده‌ها در سیستم CRM شما با زمان و تاریخ اصلاح شده و توسط چه کسی مشخص می‌شود. به طور مشابه، هرگونه صادرات داده ثبت می شود.

آیا می توانم کاربران را دانلود داده را متوقف کنم؟

می‌توانید سیستم را به گونه‌ای پیکربندی کنید که داده‌هایی را که کاربران می‌توانند در گزارش‌ها بگنجانند محدود کند، و می‌توانید کاربران را از دانلود داده‌ها منع کنید. برای مدیریت کاربران، مرکز پشتیبانی مشتری ما را ببینید.

اگر بخواهم می توانم داده ها را از CRM برگردانم؟

بله، سرپرست سیستم شما می‌تواند همه داده‌ها را دانلود کند هر زمان که بخواهند.

آیا از داده های من نسخه پشتیبان تهیه شده است؟

ما چندین سیستم پشتیبان داریم. همه داده‌های زنده در زمان واقعی از سیستم‌های تولید ما به سیستم‌های Failover ما تکثیر می‌شوند. علاوه بر این، ما هر شب در ساعت 23:00 به وقت گرینویچ از داده‌های همه افراد «عکس فوری» می‌گیریم و آن‌ها را در یک گاوصندوق نسوز ذخیره می‌کنیم. در بیش از 18 سال فعالیت، ما هرگز داده‌های هیچ مشتری را از دست نداده‌ایم.

داده ها کجا ذخیره می شوند؟

ذخیره داده‌های تولیدی ما در مرکز داده Google Cloud در بلژیک است. ذخیره سازی داده های شکست خورده ما در یک مرکز داده خدمات وب آمازون در استکهلم است. ما از دو تامین کننده مختلف برای سیستم های تولید و خطا خود استفاده می کنیم. پوششی برای رویداد بعید که Google ورشکست می شود یا به طور کامل شکست می خورد.

آیا ممکن است داده های من هک شوند؟

ما چندین سطح امنیتی داریم که از سیستم در برابر هکرها محافظت می کند. در تاریخ خود ما دو تلاش جدی برای هک را تجربه کرده‌ایم، یکی حمله DDOS (منع سرویس توزیع‌شده) و دیگری حمله ramsomware، که هر دو برای هکرها ناموفق بودند. هیچ داده‌ای در هر دو مورد از بین نرفت، و باعث خرابی قابل توجهی نشد و نه، ما به مهاجمان پولی پرداخت نکردیم!

آیا سیستم های واقعا ساده با قوانین مطابقت دارد؟

سیستم‌های واقعا ساده تحت حفاظت داده بریتانیا ثبت شده است قانون. ما همچنین با GDPR (مقررات عمومی حفاظت از داده) مطابقت داریم. سخت‌گیرانه‌ترین قانون حفظ حریم خصوصی داده‌ها در جهان که تمام داده‌های شهروندان اتحادیه اروپا را در سراسر جهان پوشش می‌دهد. علاوه بر این، ما با HIPAA (قابلیت حمل و پاسخگویی بیمه سلامت) مطابقت داریم قانون) که ذخیره سازی داده های سلامت شهروندان ایالات متحده را پوشش می دهد. در نهایت، ما از CCPA (قانون حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان کالیفرنیا) و قانون حفظ حریم خصوصی استرالیا.

در مجموع، بدون اینکه به نظر ما فخر می‌گوییم، فکر می‌کنیم اطلاعات شما نزد ما امن‌تر از شما است – و مطمئناً با لپ‌تاپ شما به سرقت نمی‌رود.

تعداد بازید : 14

برچسب ها

اشتراک گزاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همراه و در هر زمان منتظر دریافت پیام ها،پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دفتر مرکزی
تلفن : 02128426511
دفتر زنجان
آدرس : زنجان-سعدی شمالی-خیابان بهار-ساختمان نگار-طبقه4
Layer 1